Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: AF Canon - Nikon , czy taka tragiczna różnica ?

Widok wątkowy

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    EU
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: AF Canon - Nikon , czy taka tragiczna różnica ?

    Tak się składa, że moje zdanie nie opiera sie na testach Optycznych (nic do nich nie mam, po prostu nie czytałem ) tylko na moich własnych "wyczynach", a używam/łem amatorsko takie puszki jak D200, D3, D300s, D800, 40D, 5D2, 7D, 5D3 i 1DX.
    Zgodzę sie, że w przeszłości AF Nikona był zdecydowanie pewniejszy niż Canona (przynajmniej w tych puszkach, które używałem).
    AF 5D3 i 1DX jest tak samo dobry jak ich odpowiedników D800 i D4. Różnice zawsze sie znajdą, ale są one minimalne i Twoja technika będzie miała tu znacznie większe znaczenie.
    Takie samo zdanie mam na temat wysokiego ISO.

    Piszesz, że nie bierzesz pod uwaga 5D3 jako wola roboczego. Dlaczego ? Robisz zdjęcia w tak trudnych warunkach klimatycznych?
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale szukasz raczej puszki używanej? Jeżeli tak to pewnie D3S byłby dobrym wyborem.
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 01-01-2014 o 16:02
    Pozdrowienia,
    Paweł

    Zdjęcia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •