Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Canon EOS 50 E.

  1. #21

    Domyślnie Odp: Canon EOS 50 E.

    Cytat Zamieszczone przez adam1004a Zobacz posta
    jak działa to wybieranie okiem? zawsze mnie to intrygowało, a nigdy nie widziałem. 50E ma 3 punkty ostrości z tego co pamiętam
    Wszystko tak, jak napisał FlatEric. Praktyka jednak wskazuje, że jeśli lubisz kadr zaplanować, porozglądać się po jego krawędziach, to nie szczególnie się ten wynalazek sprawdza. To oczywiście subiektywna opinia i w większym stopniu kwestia przyzwyczajenia, a nie obiektywnego sądu.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Canon EOS 50 E.

    eye control - to kwestia własnego widzimisie i przyzwyczajenia. na początku kląłem na nią - strasznie mi przeszkadzała, aż kiedys postanowiłem "wziąć byka za rogi" i później obyć się bez niej nie mogłem. Następnie 50 poszła do ludzi a ja przesiadłem się na 33(to 30 ale bez eye control i trójkę). Do dziś jednak miło wspominam pięćdziesiąteczkę i chyba pomyślę o zakupie. wygoda obsługi tego body bardzo mi odpowiada.
    wersja czarna była, oj była. Widziałem raz na szyi jakiegoś turysty w grecji. zrobiłem nawet zdjęcie żeby się nie szczypać w rękę.

    Fajnych zdjęć z tego body życzę!

  3. #23
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    35
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: Canon EOS 50 E.

    Eye control to ciekawa funkcja, tym bardziej patrząc na wiek aparatu. Działa poprawnie choć ja akurat traktowałem to bardziej jako ciekawostkę. Samo body wg. mnie jest bardzo dobre. Slidne, waga dla nie jest plusem. Może tylko spot by się przydał.

    Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •