Strona 46 z 56 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 559

Wątek: [cobalt] SporT

  1. #451

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Cobalt. Weź nie pi... ol. Twarz jest po prostu rozmyta i tyle. Do kubła takie zdjęcie. Nie wierzę, że będąc na meczu nie masz innego, podobnego, z poprawnie złapaną ostrością. Kogo to obchodzi, że 6D jest wolne ? Zdjęcie jest zdjęciem. Ono ma się bronić albo nie i nikogo nie interesuje "twoja historia".

    Ostrość w okolicach siatki ? Dobrze, że nie w okolicach hali sportowej. No, gdzieś tam jest. Na 3 albo 8 metrze...
    Zapisz się na jakaś terapię mistrzu .

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Cobalt. Weź nie pi... ol.
    Spokojna twoja rozczochrana. Na tyle cię tylko stać .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  2. #452
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Ja chętnie zapiszę się na terapię o ile Ty pójdziesz do okulisty.
    Widzisz, że zdjęcie jest nieostre, sam to przyznajesz chwilę później w innym wątku, ale tu jakieś ekwilibrystyczne teorie piętrzysz.

  3. #453
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Poznań
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Nieostrość widać to po zapisie fotki na dysk i powiększeniu, jak się ogląda ją na stronie w 800px to wydaje się ok

  4. #454
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    To zależy jaką masz rozdzielczość. Jeżeli masz ogromną to wierżę, ze wtedy małe zdjęcie wydaje się ostre, ale na przeciętnym laptopie 14-15" przy jakimś tam 1600x900 widać to gołym okiem i od razu. Albo to ktoś widzi albo nie. Jak nie to tym gorzej dla zdjęć jakie robi.

  5. #455

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    To zależy jaką masz rozdzielczość. Jeżeli masz ogromną to wierżę, ze wtedy małe zdjęcie wydaje się ostre, ale na przeciętnym laptopie 14-15" przy jakimś tam 1600x900 widać to gołym okiem i od razu. Albo to ktoś widzi albo nie. Jak nie to tym gorzej dla zdjęć jakie robi.
    Wstawiam zdjęcia 1200px i sam decyduję, czy jest ono idealnie trafione, czy atakujący mieści się jeszcze w GO.
    Na szczęście nie muszę ciebie pytać o zdanie i zatwierdzanie fotek. Jeszcze nigdy nie widziałem, żebyś napisał "moim zdaniem ...........", ale często "nie interesuje mnie to".
    Więcej ogłady, bo niektórzy mogą uważać cię za zwykłego chama .

    Tym razem blok i spóźnione. Albo nie. Czyli nostalgia obrońcy po dziurawym pojedynczym bloku .
    396.
    397.
    A zdanie fotoedytorów jest ważne, bo zdjęcia robię dla nich, a nie dla zamieszczania na forum. Z tego samego meczu akurat pasowało im: PlusLiga: gładkie zwycięstwo Asseco Resovii Rzeszów, przełamanie Cerrad Czarnych Radom - Sport
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  6. #456
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    395 faktycznie jest slabo trafione, ostrosc masz prawdopodobnie na tasmie od siatki

    ehh chcialbym miec balkon w sensownej odleglosci od boiska w atlas arenie

  7. #457
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Musisz się zdecydować czy to zdjęcie było ostre czy też nie. Albo rybki albo akwarium. W końcu przyznałeś, że ostrość jest "gdzieś w okolicach siatki", albo lepiej - na piłce. No to takie stwierdzenia zamykają dla mnie dyskusję. Skoro zdjęcie nie jest ostre i masz tego świadomość to po co je zamieszczać skoro na meczu zrobiłeś wiele zdjęć ostrych ?

    Nie ważne czy robisz zdjęcia do zamieszczania na forum, na ścianie w kiblu czy na pierwszej stronie gazety - zdjęcie jest ostre albo nie.

    Dla mnie ani fotoedytorzy, ani fakt publikacji zdjęć na jakimś portalu czy w gazecie nie jest równoznaczny z wysokim poziomem tych zdjęć.
    Portale, gazety potrafią zamieszcać straszną kichę. Na Wyborczej we Wrocławiu co chwilę dają zdjęcia krzywe, z backfocusem.
    Ja rozumiem, że chcesz sprzedać zdjęcie. W porządku, rozumiem, że chcesz spełniać ich wymagania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby schlebiać gustom fotoedytorów i jednocześnie dobrze łapać ostrość.
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 04-02-2016 o 12:02

  8. #458
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    wyborcza chyba w wiekszosci kraju ma problem z wyborem sensownych zdjec i fotografow

  9. #459

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Cytat Zamieszczone przez RTSiak Zobacz posta
    wyborcza chyba w wiekszosci kraju ma problem z wyborem sensownych zdjec i fotografow
    wyborcza
    Nawet nie używaj tej nazwy w moim wątku. Grozi to kalectwem lub śmiercią .
    Mam wyrobiony pogląd, o frajerni, która dołuje środowisko kibicowskie od lat, pisze nieprawdę o Polakach i utrzymuje się z ogłoszeń PO.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Musisz się zdecydować czy to zdjęcie było ostre czy też nie. Albo rybki albo akwarium. W końcu przyznałeś, że ostrość jest "gdzieś w okolicach siatki", albo lepiej - na piłce. No to takie stwierdzenia zamykają dla mnie dyskusję. Skoro zdjęcie nie jest ostre i masz tego świadomość to po co je zamieszczać skoro na meczu zrobiłeś wiele zdjęć ostrych ?
    Ostatni, ostry, sprawiedliwy wśród narodów z atestem PAP.
    Już chyba Ci napisałem, że wszystko mieści się w rozkładzie GO.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez RTSiak Zobacz posta
    395 faktycznie jest slabo trafione, ostrosc masz prawdopodobnie na tasmie od siatki

    ehh chcialbym miec balkon w sensownej odleglosci od boiska w atlas arenie
    Balkon taki tylko na halach do 2 000 widzów.
    Ty masz Arenę, to już wymaga konkretnego szkła. Ale światło pewnie jest lepsze niż u mnie.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  10. #460
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [cobalt] SporT

    Ja nie piszę w kontekście Wyborczej o tematyce politycznej. Ja piszę o fotograficznych tematach. Jest to pierwszy z brzegu przykład dużego wydawnictwa, które ma niewidomych fotoedytorów i fotoreporterów. Stąd moje zdanie, że nie używałbym faktu publikacji zdjęcia tu czy tam jako dowodu na wysoki poziom tego zdjęcia.

    Nie dojdziemy do kompromisu. Dla Ciebie zawodnik jest ostry. Dla mnie nie.

Strona 46 z 56 PierwszyPierwszy ... 364445464748 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •