Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: "Sanki" do BG-E3

  1. #11
    krii
    Guest

    Domyślnie

    czesc sie nazywa battery magazine i ma symbol BGM-E3L,
    Magazynek brzmi zdecydowanie lepiej niz sanki

  2. #12
    Początki nałogu Awatar swiderski
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gorzów/ Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    338

    Domyślnie

    Dzowniłem na Żytnią - poradzili mi, bym przysłał gripa do nich to mi "coś" dobiorą. Na pytanie, czy jest możliwość dokupienia tej części, usłyszałem, że oni nie sprzedają części. No i niestety nie dowiemy się, ile magazynek może kosztować.
    pozdr.

  3. #13
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiderski
    Na pytanie, czy jest możliwość dokupienia tej części, usłyszałem, że oni nie sprzedają części.
    No to gdyby ktos byl uparty to UOKiK moglby na nich naslac i oskarzyc o praktyki monopolistyczne.
    Z serwisem Minolty tak bylo (nota bene rzut beretem od Żytniej - na ul Nowolipie), oberwali solidnymi karami i sprzedaja czesci.

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiderski
    Dzowniłem na Żytnią - poradzili mi, bym przysłał gripa do nich to mi "coś" dobiorą. Na pytanie, czy jest możliwość dokupienia tej części, usłyszałem, że oni nie sprzedają części. No i niestety nie dowiemy się, ile magazynek może kosztować.
    pozdr.
    Zainteresowany postem o koszyku do BG-E3 i rzekomym brakiem możliwości zakupienia takiego koszyka , osobiście zadzwoniłem do E-CSI Warszawa ul Żytnia . Taki koszyczek na fabryczne aku do 350D jest dostępny na zamówienie w cenie ...........117,23ZŁ.
    Za 255 zł można kupić na allegro nówkę całego gripa .

  5. #15
    Początki nałogu Awatar swiderski
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Gorzów/ Szczecin
    Wiek
    37
    Posty
    338

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz1972
    Zainteresowany postem o koszyku do BG-E3 i rzekomym brakiem możliwości zakupienia takiego koszyka , osobiście zadzwoniłem do E-CSI Warszawa ul Żytnia . Taki koszyczek na fabryczne aku do 350D jest dostępny na zamówienie w cenie ...........117,23ZŁ.
    Za 255 zł można kupić na allegro nówkę całego gripa .
    To chyba masz jakieś inne układy z "Żytnią" - mi pewna Pani powiedziała, że mam wysłać im gripa, to mi coś dobiorą. Usłyszałem także, że NIE sprzedadzą mi tej części, ponieważ nie zajmują się ich sprzedażą.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz1972
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Wiek
    51
    Posty
    3 042

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiderski
    To chyba masz jakieś inne układy z "Żytnią" - mi pewna Pani powiedziała, że mam wysłać im gripa, to mi coś dobiorą. Usłyszałem także, że NIE sprzedadzą mi tej części, ponieważ nie zajmują się ich sprzedażą.
    Pozdrawiam
    Może źle sformułowałeś pytanie i nie zroziumieli o co chodzi ??? Ja powiedziałem przez tel co chcę , pani nie mogła znaleźć ceny , nie chcąc bulić za tel poprosiłem o wysłanie ceny mailem i wysłali tego samego dnia :-)

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •