Cytat Zamieszczone przez jellyeater Zobacz posta
Masz 24-105. Porób zdjęcia i za kilka miesięcy zobaczysz której ogniskowej używasz najczęściej. Ja lubię zazwyczaj w zakresie 30-70. Każdy ma swoje preferencje. Ale 24 to już jest mocno szeroko.
Dzięki, w sumie dobry pomysł ale chyba nie chce mi się czekać Do tej pory korzystałem ze standardowych zoomów (wcześnie 14-54) i zmienna ogniskowa ma spore plusy do których się zdążyłem przyzwyczaić jednak nawet po 8 latach focenia 14-54 nie jestem w stanie ocenić której ogniskowej używałem częściej bo to zawsze wynika z potrzeby danej chwili. 24-105 zatrzymam tak czy siak.

24 mm to faktycznie szeroko i dlatego myślę że 35 będzie bardziej uniwersalne, a przy tym da dużo lepsze jakościowo foty niż 24-105. Pytanie tylko czy Sigma czy C.