Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 271

Wątek: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    te zdjecia wygladaja dosc podle, tyle co to bokeh maja ladny i kolory przyzwoite.
    To co w nich podłego? Bo cięzko mi ostrość ocenić na tej wielkości zdjęciu.

    http://www.sony.jp/ichigan/pre_inclu...L55F18Z_01.jpg
    http://www.sony.jp/ichigan/pre_inclu...L55F18Z_02.jpg

    Mi się podobają.

  2. #12
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez jellyeater Zobacz posta
    To co w nich podłego? Bo cięzko mi ostrość ocenić na tej wielkości zdjęciu.

    http://www.sony.jp/ichigan/pre_inclu...L55F18Z_01.jpg
    http://www.sony.jp/ichigan/pre_inclu...L55F18Z_02.jpg

    Mi się podobają.
    nie no... moze nie podle, ale to jest male i w obu wypadkach wyjarane... dla mnie jednak troche malo, zeby w jakikolwiek sposob oceniac matryce badz obiektyw. ktore na pewno potrafia szczeke opuscic...
    www albo tez flickr

  3. #13

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie no... moze nie podle, ale to jest male
    http://www.sony.jp/ichigan/pre_inclu...ple_a7R_03.jpg

    http://www.sony.jp/ichigan/pre_inclu...mple_a7_02.jpg

    Tu masz duże.
    Ostatnio edytowane przez Tomek67 ; 16-10-2013 o 15:25

  4. #14
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    te zdjecia wygladaja dosc podle, tyle co to bokeh maja ladny i kolory przyzwoite.


    czemu?

    skad przekonanie, ze wiekszosc kupujacych (na tej polce cenowej) woli aparat lekki od ciezszego?

    nie twierdze, ze takich nie ma, ale polka powyzej 1500$ to juz sa pasjonaci lub zawodowcy. w tej drugiej dzialce 99% to kotleciarze badz inni imprezowi,
    a tam wiekszy gabaryt i waga chocby 6D/D610 (a lepiej 5D mkIII/D800) sa zaleta nie wada. co do grona pasjonatow to trudniej powiedziec, tu odsetek
    "lekkich" jest na pewno wiekszy niz wsrod pro. ale nadal nie jestem pewny, czy jest bardzo duzy. do tego trzeba doliczyc fakt, ze sporo z tych pasjonatow
    i owszem, wyda 1500 zielonych, ale niekoniecznie wybierze FF...
    Ja rozumiem,że dużo jest osób, którzy wolą duży aparat jeszcze najlepiej z gripem by wyglądał na zawodowy sprzęt. Spotkałem się nawet z ludźmi, którzy montują*tylipana by aparat wyglądał bardziej pro. Sam kupiłem 6d i jej wielkość jest dla mnie zaletą*w stosunku 5d, nie mówiąc już o serii jedynek. I do zarabiania jest to idealny sprzęt i mniejszy nie potrzebny. Jednak chciałbym coś na co dzień z matrycą ff, której brakowało mi w x100. RX1 okazał się znakomity i bardzo kompaktowy, ale brakowało jak dla mnie wizjera. Teraz Sony poszło jeszcze do przodu i w nowej serii dali wszystko co najlepsze w małej obudowie z dodatkowo wymienną optyką. Jakby nie patrzyć producenci starają*się iść w stronę zmniejszania aparatów i to widać. A parametry? No czego chcieć więcej Fotografia staje się po prostu wygodniejsza.

  5. #15
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    o dzieki! tu ladniej. to pierwsze de facto nie wyjarane, jak mi sie wydawalo, tylko ma lekka posteryzacje.

    calkiem sympatycznie to 55/1.8 wyglada.



    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Ja rozumiem,że dużo jest osób, którzy wolą duży aparat jeszcze najlepiej z gripem by wyglądał na zawodowy sprzęt. Spotkałem się nawet z ludźmi, którzy montują*tylipana by aparat wyglądał bardziej pro. Sam kupiłem 6d i jej wielkość jest dla mnie zaletą*w stosunku 5d, nie mówiąc już o serii jedynek. I do zarabiania jest to idealny sprzęt i mniejszy nie potrzebny. Jednak chciałbym coś na co dzień z matrycą ff, której brakowało mi w x100. RX1 okazał się znakomity i bardzo kompaktowy, ale brakowało jak dla mnie wizjera. Teraz Sony poszło jeszcze do przodu i w nowej serii dali wszystko co najlepsze w małej obudowie z dodatkowo wymienną optyką. Jakby nie patrzyć producenci starają*się iść w stronę zmniejszania aparatów i to widać. A parametry? No czego chcieć więcej Fotografia staje się po prostu wygodniejsza.
    no na pewno. mnie tylko chodzi o to, ze przy wyborze sprzetu maja znaczenie rozne czynniki i rozne cechy maja dla roznych osob inne znaczenie. temat "bo wszyscy chca mniejszego i lzejszego" jest klepany chocby przez Olympusa od zarania 4/3, nawet nie micro 4/3. i nieodmiennie Canon czy Nikon nie wygineli, a wrecz sprzedaja z powodzeniem wieksze puszki APS-C czy FF. i patrzac na ich wyniki finansowe i raporty rynkowe - zupelnie dobrze sobie radza...
    www albo tez flickr

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Ładne.

    Ja lubię duże puszki. Aczkolwiek ludzie na nie źle reagują. Jak kiedyś cena tych cudeniek spadnie, to się pomyśli. Na razie trzeba focić czym się ma.

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    To było przepowiedziane lata temu (przeze mnie) i oto się ziściło. Ale trzeba było dopiero desperacji Sony, które spadło nisko, znokdownowane przez Apple głównie. Ale ja zawsze wierzyłem w potęgę Sony - down, ale nigdy out.

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta

    calkiem sympatycznie to 55/1.8 wyglada.
    Obrazek produkuje zdatny. Gorzej, że wygląda na strasznego ogóra (i to bez stabilizacji???). I cenę też ma niezgorszą (ca. 1000 eurasów ???)
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 16-10-2013 o 16:31

  9. #19

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Czy dobrze zauwazylem czy zdjecia sa na f2 - czyli przypuszczalnie lekkie mydlo moze byc na 1.8....
    wielkosc szkla jak w lustrzankach (jak wiekszosc w NEXach - albo wieksza) - dla mnie to calkowicie niszczy idee bezlusterkowcow...i ta cena ;/

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez Lucas1981r Zobacz posta
    Czy dobrze zauwazylem czy zdjecia sa na f2 - czyli przypuszczalnie lekkie mydlo moze byc na 1.8....
    wielkosc szkla jak w lustrzankach (jak wiekszosc w NEXach - albo wieksza) - dla mnie to calkowicie niszczy idee bezlusterkowcow...i ta cena ;/
    Wielkość szkła nie zależy od obecności lustra. 70-200 f/2.8 ciagle będzie tak samo wielkim klocem. To na pocieszenie dlatych, co jeszcze nie wyrzucili luszczanek. No i ciagle jest 100D.

Strona 2 z 28 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •