Strona 23 z 28 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 271

Wątek: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

  1. #221
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    44

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Po co te przepychanki. Mają być konkrety osób które mają sony A7. Co jest na plus/minus.

  2. #222
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez piterr83 Zobacz posta
    Po co te przepychanki. Mają być konkrety osób które mają sony A7. Co jest na plus/minus.
    z konkretami bym sie nie upieral
    osob ktore maja A7 - tak
    w tym watku - tak
    w kazdym innym w ktorym sie da - niestety tez

    mnie sie rzygac chce przy kazdej kolejnej iteracji tej ewangelizacji. w kolko Macieju do zes* smierci "Sony akbar i przyjdz krolestwo jego". dzieki praktycznie jednej osobie
    www albo tez flickr

  3. #223
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2018
    Miasto
    47-364 Komorniki
    Wiek
    63
    Posty
    88

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    z konkretami bym sie nie upieral
    osob ktore maja A7 - tak
    w tym watku - tak
    w kazdym innym w ktorym sie da - niestety tez

    mnie sie rzygac chce przy kazdej kolejnej iteracji tej ewangelizacji. w kolko Macieju do zes* smierci "Sony akbar i przyjdz krolestwo jego". dzieki praktycznie jednej osobie
    Podziwu godna skuteczność.
    Szkoda, że tylko w truciu

  4. #224
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    dzieki praktycznie jednej osobie
    Niestety z powodu wielu osób, do których niestety też się zaliczasz.

  5. #225
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Przypominam, że jesteśmy w wątku o Sony i rozwalacie go wpisami nie na temat stawiając zarzuty, że inni pisza nie na temat w wątkach o canonach.

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Ja ci ułatwię sprawę. Przecież nie muszę na tym forum pisać nic, bo to i tak nie ma znaczenia.
    .. Piszesz, że "upatrzyłem" sobie Jana Pawlaka. Nieprawda. ..
    To, że Jan produkuje tych bzdur najwięcej, to już nie moja wina.
    I dlatego załozyłeś właśnie wątek odnoszący sie do Sony? Dlaczego on jest w tym dziale? Przecież ofv i efv to jest także wewnątrz systemu canona. Chcesz utarczki z fanami Sony. Przeniosłem wątek do działu z Canon R.
    JP ma różne wpisy. Część z nich prawdziwa, podparta linkami do zewnętrznych porali itd. Owszem, czasami sie podkłada, jak z tym tygrysem. Gdzie w sumie zawiniło to jak i jakiego programu obróbkowego uzywa. A że jest fanatykiem ostrości to efekt był dla nas nieakceptowalny.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 27-03-2019 o 13:18
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #226
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 244

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Przypominam, że jesteśmy w wątku o Sony i rozwalacie go wpisami nie na temat stawiając zarzuty, że inni pisza nie na temat w wątkach o canonach.


    I dlatego załozyłeś właśnie wątek odnoszący sie do Sony? Dlaczego on jest w tym dziale? Przecież ofv i efv to jest także wewnątrz systemu canona. Chcesz utarczki z fanami Sony. Przeniosłem wątek do działu z Canon R.
    JP ma różne wpisy. Część z nich prawdziwa, podparta linkami do zewnętrznych porali itd. Owszem, czasami sie podkłada, jak z tym tygrysem. Gdzie w sumie zawiniło to jak i jakiego programu obróbkowego uzywa. A że jest fanatykiem ostrości to efekt był dla nas nieakceptowalny.
    Zdecydowanie nie potrafisz albo czytać ze zrozumieniem, albo zaślepia Cię chęć dopieczenia mi. Założyłem dziś wątek dotyczący EVF i OVF oparty o wypowiedź przedstawiciela firmy NIKON. Założyłem go w dziale dotyczącym innych systemów (bo wydaje się mi, że przedstawiciel Nikona reprezentuje inny system niż Canon). Przeniosłeś go do działu dotyczącego Canona R. Po co? Teraz piszesz, że założyłem wątek odnoszący się do Sony (sic!) i że chcę utarczki z fanami Sony (sic!). Masz serio jakiś problem i wszędzie wietrzysz spiski? Czy wątek założony przeze mnie łamie jakieś ustalenia regulaminu? Zawiera jakieś niedozwolone treści? Wiesz co, mam prośbę: odzajączkuj się ode mnie.

  7. #227
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Przypominam, że jesteśmy w wątku o Sony i rozwalacie go wpisami nie na temat stawiając zarzuty, że inni pisza nie na temat w wątkach o canonach.


    I dlatego załozyłeś właśnie wątek odnoszący sie do Sony? Dlaczego on jest w tym dziale? Przecież ofv i efv to jest także wewnątrz systemu canona. Chcesz utarczki z fanami Sony. Przeniosłem wątek do działu z Canon R.
    JP ma różne wpisy. Część z nich prawdziwa, podparta linkami do zewnętrznych porali itd. Owszem, czasami sie podkłada, jak z tym tygrysem. Gdzie w sumie zawiniło to jak i jakiego programu obróbkowego uzywa. A że jest fanatykiem ostrości to efekt był dla nas nieakceptowalny.
    Mogę zrozumieć że nieakceptowalna ostrość.
    Ale po to producenci robią coraz "gęstsze/lepsze" matryce, po to usuwa się filtr AA, po to tworzy obiektywy systemowe by mieć coraz większą szczegółowość/ostrość.

    jp

    PS
    Mogę podesłać RAW tygrysa
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 27-03-2019 o 13:40
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  8. #228
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    .. Założyłem dziś wątek dotyczący EVF i OVF oparty o wypowiedź przedstawiciela firmy NIKON. Założyłem go w dziale dotyczącym innych systemów (bo wydaje się mi, że przedstawiciel Nikona reprezentuje inny system niż Canon).
    Temat nie określał, że chodzi o OVF vs EVF u Nikona, tylko że chcesz dyskusji o zaletach/wadach tych rozwiązań.
    Zresztą potrzebna taka rozmowa, spokojna, tylko że dano temu tu na forum przeprowadzonej, sam o tym pisałem.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  9. #229
    sv
    Guest

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Zresztą potrzebna taka rozmowa, spokojna, tylko że dano temu tu na forum przeprowadzonej, sam o tym pisałem.
    Tego się nie da czytać. Może pisz mniej?

  10. #230
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Apeluje o zakopanie toporów w wojnie Canon-Sony.
    Temat jest o Sony A7 i tu to canonierzy mieszają. Więc Sven - nie chcesz czytać - nie czytaj, bo będą tu pisać o Sony.
    Zapewniam, że będę też temperował zapędy fanów Sony w watkach o Canonach. Widzę, że bez interwencji odgórnej sama się sytuacja na linii fani canona - fani Sony nie ureguluje. Więc zmartwię niektórych - będę pisał więcej. A czasami nie tylko pisał ale i rozdawał kartki tym co atakują adwersarzy. Mam nadzieję, że banów nie będzie.
    Jeśli sie nie będzie podobał Wam wpis jakiegoś usera to raportujcie lub przywołajcie @Jacek_Z ocenię sytuację i zadziałam (lub nie - zalezy od oceny).
    Nie wyszukujcie wpisów mocno wstecz. Wiem, że często za bardzo się ludzie zapędzali (i to dotyczy obu stron), odkreślmy to.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 23 z 28 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •