Strona 19 z 28 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 271

Wątek: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

  1. #181
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Dokładnie jak napisał mysiaty, outlet jest droższy. Zabawne, ale tak jest w dużych sklepach, które nie ogarniają całego asortymentu

  2. #182
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 719

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Tak czy tak cena dobra .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #183
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cena niezła, ale to wyprzedaż starego modelu. Już półtorę roku temu w Black Friday można było kupić za 2500 zł. Więc szału niema, ale jak ktoś potrzebuje teraz to tylko kupować.

  4. #184
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 265

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Za darmo bym nie wziął ale ok
    Są gusta i guściki. Niektórzy bardziej zwracają uwagę na zdjęcia, które generuje taki stary aparat, niż stylowy wygląd i firmowe napisy
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  5. #185
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Są gusta i guściki. Niektórzy bardziej zwracają uwagę na zdjęcia, które generuje taki stary aparat, niż stylowy wygląd i firmowe napisy
    Dobrze że dopisałeś "niektórzy", jakby wszyscy tak podchodzili to nie byłoby kłótni na forach sprzętowych.

    W mojej ocenie prawie wszystkie puszki z tej samej klasy (cenowej) wypluwają (bardzo) zbliżone zdjęcia. Większe różnice niż w IQ, są w funkcjonalności / ergonomii / komforcie użytkowania, etc. różnych korpusów.

  6. #186
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Są gusta i guściki. Niektórzy bardziej zwracają uwagę na zdjęcia, które generuje taki stary aparat, niż stylowy wygląd i firmowe napisy
    To już specka nie ma znaczenia?

    Cytat Zamieszczone przez WzW Zobacz posta
    Dobrze że dopisałeś "niektórzy", jakby wszyscy tak podchodzili to nie byłoby kłótni na forach sprzętowych.
    Dlatego więc tylu tu ambasadorów?

  7. #187
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Bo to dział dla sprzetu innych firm.
    Dla mnie to obciach, że tak okrojone body jest nadal sprzedawane, gdy wypuszczono mk3 (i mk2). Ale jako body bez AFu pozwalające podpinać szkła M42 to rozumiem istnienie najtańszego nowego FF. Sporo osób nie dysponuje kasą na 6Dmk2 i optykę do niego.
    Wypromowaliśmy FF jako lepsze (co nie do końca jest prawdą, w kazdym razie nie zawsze) to ludzie chcą FF, nawet gdy jest kiepskie.
    Tak czy siak oceniam to jako sprytny manewr Sony by spopularyzować system i gonić C i N w udziałach w rynku. Trochę chwyt poniżej pasa, ale z drugiej strony - kupują, czyli jest potrzeba. Cena ma kolosalną wagę. Stąd np Canon RP.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  8. #188
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 719

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Ploty mówią że A7 jest najgorzej sprzedającą się puchą soniacza więc nic dziwnego że ją tak przeceniają.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #189
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Jak ktoś "ma kasę" to wybiera Mk2. Ale tak czy siak - wchodzi wtedy w system Sony i o to firmie chodzi.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  10. #190
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Sony A7 czyli FF + bezlusterkowiec

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Jak ktoś "ma kasę" to wybiera Mk2. .
    Czemu mk2 a nie mk3? Nie warto wydać więcej na mk3?

Strona 19 z 28 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •