Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [Bohlen] Vienna Calling

  1. #1

    Domyślnie [Bohlen] Vienna Calling

    Mój pierwszy post tutaj, więc od razu chciałem wszystkich serdecznie powitać

    Ostatni weekend miałem okazje spędzić w Wiedniu, z niecałych 48 godzin postanowiłem wybrać najciekawsze moim zdaniem zdjęcia.

    1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.
    Ostatnio edytowane przez bohlen ; 24-09-2013 o 21:46

  2. #2
    Początki nałogu Awatar homesicalien
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    295

    Domyślnie Odp: [Bohlen] Vienna Calling

    Bardzo przyjemne obrazki. Nieprzesadzona obróbka. Miejscami tylko, zwłaszcza na zbliżeniach jakieś dziwne gradienty i zabarwienie. Im szerzej tym ładniejsze.
    Można spytać jaki zewstaw zabrałeś ze sobą i jaki się przydał? Najprawdopodobniej będę tam za 2 tygodnie też na około 2 dni. Proszę o rady! Co jest fotograficznie ciekawe w Wiedniu?

  3. #3

    Domyślnie Odp: [Bohlen] Vienna Calling

    Dzięki za opinię

    Pojechałem z 5dmII, 17-40L i 70-200 2.8 - najbardziej oczywiście przydał się szeroki kąt.
    Polecam trzymać się ścisłego centrum Wiednia, jest tam co zwiedzać, a zapuszczając się w dalsze tereny można się bardzo rozczarować.
    Mają bardzo dobrze rozwiniętą sieć metra, wszędzie łatwo dojechać, więc polecam skoczyć również nad Dunaj

  4. #4
    Coś już napisał Awatar krzysiek187
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Waw
    Wiek
    38
    Posty
    60

    Domyślnie Odp: [Bohlen] Vienna Calling

    zdjęcie 9 i 10 zrobiłeś 17-40L?
    a czy to fajne rozmycie jest efektem ps'a?
    30D | Canon 10-22 | Canon 100 macro | Canon 28-135 | Helios 52 | jakis Manfrotto sie znajdzie |

    majne zdjecisza

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie Odp: [Bohlen] Vienna Calling

    Niecały miesiąc przed Tobą zrobiłem w kilka dni ponad 200 km rowerem po Wiedniu (ze sprzętem foto w sakwach i statywem na bagażniku ) Jeżdżąc rowerem poznałem wszystko to czego nie widziałem podczas poprzednich wycieczek po Wiedniu jeżdżąc metrem. Niecentrum Wiednia też jest ciekawe...ale inaczej.... a na pewno pozbawione jest hordy turystów
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  6. #6

    Domyślnie Odp: [Bohlen] Vienna Calling

    Technika dobra, ale trochę za dużo detali oprócz 14

  7. #7

    Domyślnie Odp: [Bohlen] Vienna Calling

    Dobre zdjęcia. W niektórych miejscach dostrzegłem tylko zabarwienia.
    Marat

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •