Na chwilę obecną - my przygotowujemy projekt fotoksiążki / albumu do akceptacji przez Parę Młodą, z informacją, że jeżeli chcą możemy dokonać wymiany zdjęć (3 zmiany) jeśli im nie odpowiadają lub chcą inne (z reguły kończy się na kilku ujęciach). W przypadku tradycyjnych - proponujemy listę zdjęć do albumu, które konsultujemy z PM.
Kiedyś bawiliśmy się w umawianie z PM na wybór zdjęć: dostawali tabelkę z ilością wierszy odpowiadającej ilości zdjęć w albumie i... następowało zwolnienie blokady maszyny losująceji trwało to i trwało... było to dawno temu i już nigdy bym się nie zdecydował na ten sposób wyboru zdjęć.
Teraz tylko: Gotowy projekt => Akceptacja lub drobne korekty => Wykonanie => Przekazanie
--- Kolejny post ---
Aaaaa... i co do samodzielnego wyboru zdjęć przez PM - to ze dwa razy uparli się na wybór zdjęć - stwierdziliśmy OK - wy przygotujcie swoją listę, ale pozwolicie, że i tak przedstawimy Wam naszą propozycję - i co? I tak zrobiliśmy z naszej, bo im bardziej się spodobał wybór :mrgreen
Z drugiej strony zawsze dajemy jednak tę mozliwość drobnej korekty naszego projektu, gdyż to jednak pamiątka z ICH najważniejszego dnia w życiu i jeśli chcą "zdjęcia z tortu" to dlaczego mam się upierać przy "zdjęciach z szampana"![]()