Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: miejscówki na sesje w Warszawie

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar militarius
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    15

    Domyślnie miejscówki na sesje w Warszawie

    Jak w temacie.
    Spotykam się w stolicy na 3 dni ze znajomymi foterami i planujemy zrobić kilka sesji.
    Niestety w tym czasie ma być paskudna pogoda, więc zostają miejsca zadaszone i wnętrza. Pytanie jest takie - jakie miejscówki tego typu możecie polecić do fashion?
    Najbardziej się rozchodzi o zgodę na takie foty, żeby było jak najmniej problemów z załatwianiem. No i fajnie jakby można było błyskać (słyszałem, że na stacjach metra robią problemy).

    Pomożecie?
    || 5D + BG-E4 + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

  2. #2
    mk
    Guest

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Ba stacjach metra nie robią problemów jeśli zgłosisz to szybciej do obsługi metro ; )! Sam błyskałem na peronie oraz w pociągu więc nie ma z tym problemu, choć zapewne zgodzą się na sesję ale w godzinach gdzie prawie nikt nie używa metro (ja dostałem pozwolenie od 1 do 2 w nocy).

  3. #3
    Początki nałogu Awatar BartasPL
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    mazowieckie
    Wiek
    42
    Posty
    317

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    W metrze nie można rozstawiać statywów, błyskać można. Robiłem kilka razy bez wcześniejszych ustaleń nie było problemów. Stację Plac Wilsona polecam.
    5DIII, EOS R, 15-35L IS RF, 24-70L II, 50L, 85L1.2 RF, 135A, 600EX-RT, 430EX III-RT, PRO-1, Eizo CG243W
    500px

  4. #4
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Witam mam nadzieję że w dobrym wątku pisze. Mam pytanie . Za tydzień w weekend mam sesję plenerową ślubną w w Warszawie. A że mieszkam od wawki 190 rzadko tam bywam i przydały by mi się wasze rady gdzie można było by taką sesję zrobić. Myślałem że by nawiązać trochę do motywu świątecznego i świątecznych ozdób itd. Ślub miałem właśnie tuż po świętach w moich okolicach, a że młodzi mieszkają na stałe w wawce to tam chcą mieć plener . Za dobre rady z góry dziękuję !!
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 028

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Jak młodzi umieją dobrze jeździć na łyżwach to proponuję wieczorem lodowisko na rynku na starówce warszawskiej przy rozświetlonej syrence z fontannami ze świateł i ogólnie wieczorem między Placem Zamkowym a Nowym Światem są nocne dekoracje świetlne (gigantyczne prezenty i bombki oraz świetlna kareta.

    Tylko, że bedziesz miał gehenne ze światłem.
    Przyda się statyw i robienie bracketingu do HDR. oraz jakieś zmyślne doświetlanie lampami/parasolkami aby nie zabić świetlnych girland
    1DX + 50L

  6. #6
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Łyżwy odpadają .. młoda w ciąży.. już delikatnie widać. Więc bardziej statyczne kadry zostają. Dzięki za informacje !!
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  7. #7
    Początki nałogu Awatar BartasPL
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    mazowieckie
    Wiek
    42
    Posty
    317

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Jak dekoracje wieczorem to Nowy Świat. Możesz też spróbować w jakiejś kawiarence przez szybę - w sumie na Nowym Świecie też się coś znajdzie, ale to znowu jak widniej jest w ciągu dnia. Stamtąd niedaleko na Starówkę jeśli będzie w miarę widno w bocznych uliczkach możesz znaleźć ciekawe zaułki, lepiej jednak żebyś przeszedł się tam wcześniej sam. No i jak zmarzniecie możecie wstąpić na coś ciepłego do jednej z pięknych kawiarenek w pobliżu - dobrze zajrzeć wcześniej i jak wystrój nie pasuje to szukać dalej do skutku. Przy lodowisku może coś fajnego wyjść.
    5DIII, EOS R, 15-35L IS RF, 24-70L II, 50L, 85L1.2 RF, 135A, 600EX-RT, 430EX III-RT, PRO-1, Eizo CG243W
    500px

  8. #8
    Bywalec Awatar cezarycezary
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    kacwawa
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Most gdański - choć już mocno obfotografowany, stare miasto, itd.... nad kinem Muranów jest fajny ''łuk triumfalny'' jak ktoś się wdrapie po schodach, uliczka kozia w warszawie, fajna choć ciasna, tunel trasy wz można się na chama wbić wąskich chodniczkiem z boku.... Niedaleko grobu nieznanego żołnierza na placu Piłsudskiego jest taki nowy okrągły budynek z okrągła fontanną w środku i od niego bym zaczął .....

    Kozia:
    balooon ... - Fotoblog czaro73.flog.pl
    ... - Fotoblog czaro73.flog.pl

    plac wilsona:
    kiedyś zatrzymam czas ... Dla Ziny bo lubi te miejsce - Fotoblog czaro73.flog.pl
    ..... najpiękniejsza stacja metra - plac wilsona dla whisper - Fotoblog czaro73.flog.pl
    ojojojojjj - Fotoblog czaro73.flog.pl

    okragły budynek przy placu Piłsudskiego:
    SEL 16mm - Fotoblog czaro73.flog.pl

    trasa wz:
    trasa wz - warszawa - Fotoblog czaro73.flog.pl

    barbakan:
    Dla Whisper - szeptem to co niewypowiedziane .... - Fotoblog czaro73.flog.pl

    nad kinem muranów:
    .... sel 16 f2.8 - Fotoblog czaro73.flog.pl
    Ostatnio edytowane przez cezarycezary ; 03-01-2014 o 18:38
    Canon F-1 + FD 24/1.4 Aspherical, 35/2 Concave, 85/1.8... oraz NEX-7 ( peaking Mode )

  9. #9
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    super !! dzięki wielkie za podpowiedzi
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  10. #10
    Bywalec Awatar cezarycezary
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    kacwawa
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: miejscówki na sesje w Warszawie

    Budynek przy placu Piłsudskiego:
    Autoportret - Fotoblog czaro73.flog.pl
    ... - Fotoblog czaro73.flog.pl

    muzeum historii żydów polskich np:
    mhżp - Fotoblog czaro73.flog.pl


    Stare kamienice na pradze:
    z szuflady ... - Fotoblog czaro73.flog.pl

    Ogrody buw:
    ... manual focusing canon fd f1.4 / 50mm - Fotoblog czaro73.flog.pl


    Most gdański - ''tryb'' tramwajowy - pod jezdnią :
    ...... speed of sound - Fotoblog czaro73.flog.pl

    Można wjechać windą na najwyższy taras widokowy na pałacu kultury..... Łazienki Królewskie - obowiązkowo, w google powrzucaj i pofantazjuj jak to zrobić .... wąska uliczka na starym mieście - kamienne schodki ??? Kilka adresów zrujnowanych kamienic można podrzucić zawsze na ciekawą sesję ....
    Ostatnio edytowane przez cezarycezary ; 03-01-2014 o 18:56
    Canon F-1 + FD 24/1.4 Aspherical, 35/2 Concave, 85/1.8... oraz NEX-7 ( peaking Mode )

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •