Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 31 z 31

Wątek: Szybka i bezbolesna dla portfela zmiana systemu S na C

  1. #31
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Szybka i bezbolesna dla portfela zmiana systemu S na C

    Cytat Zamieszczone przez 5pirit Zobacz posta
    Szczerze też byłem sceptyczny w kwestii akcesoriów nie "oryginalnych", lecz jakoś nieco ponad miesiąc temu jak siadła mi lampa musiałem rozważyć zakup czegoś w zamienniku, gdyż akurat miałem małe problemy finansowe to zdecydowałem się na zakup lampy YN 568EXII i prawdę powiedziawszy już dwa wesela i jedną luźną imprezkę klepnąłem i śmiga jak ta lala. Jakość wykonania jak na chinola jest naprawdę zaskakująca, a jedyny mankament jaki znalazłem to włączanie tej lampy, czyli wciśnięcie i dłuższe przytrzymanie przycisku, choć tak naprawdę to było takie szukanie na siłę dziury w całości. Ładuje się cicho i bardzo szybko, oczywiście o ile się ma dobre markowe aku porządnie naładowane. No i na koniec cena, z racji, że akurat pewien znajomy wracał z UK do Polski na urlop to przywiózł mi tą lampę, a więc ominęły mnie opłaty związane z wysyłką, i sama lampa nówka nie śmigana z dowodem zakupu wyszła mnie 120 funciaków czyli ok 600zł
    Podejrzewam że to jest na tej samej taśmie składane co 580EXII i przez te same chińskie rączki. Zaraz mnie tu zjedzą posiadacze systemówek ale sorry takie życie :-)
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

  2. #32
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2013
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    36

    Domyślnie Odp: Szybka i bezbolesna dla portfela zmiana systemu S na C

    Dzięki za opinie, już mniej więcej wszystko wiem, teraz czas na kompletowanie sprzętu. Na pierwszy ogień idą poszukiwania jakiegoś zadbanego 40d+ nowy 50 1.8, T17-50 póki co nie dam rady kupić, a chciałbym wersję z VC. Pod koniec tego roku, albo na początku przyszłego wpadnie Tamron i lampa, która, tego jeszcze nie wiem, ale skoro kolega wyżej chwali te Yongnu to może się na nią zdecyduję.

    Kiedy sprzęt już będzie muszę szybko organizować sobie jakąś robotę, na początku jako drugi fotograf, żeby się troszkę z tym obyć. Potem już coś samemu, tylko tutaj myślę że przydałoby się zapasowe body...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •