Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

  1. #21

    Domyślnie Odp: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

    Mam pytanie co do wspomagania AF, właśnie kupiłem tą lampę i wspomaganie mam tylko w trybie automatycznym. W menu lampy nie mam funkcji wspomagania AF (którą widzę w instrukcji). Nie za bardzo wiem co z tym zrobić. Może ktoś zna prostą odpowiedź?

  2. #22

    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Zgorzelec
    Wiek
    42
    Posty
    13

    Domyślnie Re: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

    Kuba a sprawdzales jak w Voeloonie V760 ma sie ustawianie kompensacji blysku z poziomu aparatu?
    U mnie w polaczeniu z 5D MkII chyba to nie dziala. Tzn. ustawiam w menu lampy blyskowej kompensacje a na wyswietlaczu LCD lampy nie ma odzwierciedlenia tego faktu.
    Ustawienie kompensacji blysku dziala z poziomu lampy. Reszta ustawien z poziomu aparatu jak np. wybor kurtyny, trybu, mocy dziala bez problemu.
    Pozdro!

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Re: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

    Cytat Zamieszczone przez yARO_81 Zobacz posta
    Kuba a sprawdzales jak w Voeloonie V760 ma sie ustawianie kompensacji blysku z poziomu aparatu?
    U mnie w polaczeniu z 5D MkII chyba to nie dziala. Tzn. ustawiam w menu lampy blyskowej kompensacje a na wyswietlaczu LCD lampy nie ma odzwierciedlenia tego faktu.
    Ustawienie kompensacji blysku dziala z poziomu lampy. Reszta ustawien z poziomu aparatu jak np. wybor kurtyny, trybu, mocy dziala bez problemu.
    Pozdro!
    Działa, działa. Zarówno kompensacja błysku z poziomu aparatu jak i z poziomu lampy. Tylko jak ustawimy kompensację w aparacie np. na -1EV, to lampa nic nie pokaże, odwrotnie tak samo - jak ustawimy na lampie to w aparacie jest bez zmian. Ale naświetla z poprawną korektą.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez yARO_81 Zobacz posta
    Kuba a sprawdzales jak w Voeloonie V760 ma sie ustawianie kompensacji blysku z poziomu aparatu?
    U mnie w polaczeniu z 5D MkII chyba to nie dziala. Tzn. ustawiam w menu lampy blyskowej kompensacje a na wyswietlaczu LCD lampy nie ma odzwierciedlenia tego faktu.
    Ustawienie kompensacji blysku dziala z poziomu lampy. Reszta ustawien z poziomu aparatu jak np. wybor kurtyny, trybu, mocy dziala bez problemu.
    Pozdro!
    Działa, działa. Zarówno kompensacja błysku z poziomu aparatu jak i z poziomu lampy. Tylko jak ustawimy kompensację w aparacie np. na -1EV, to lampa nic nie pokaże, odwrotnie tak samo - jak ustawimy na lampie to w aparacie jest bez zmian. Ale naświetla z poprawną korektą.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #24
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    39

    Domyślnie Odp: Re: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

    Dzięki za test, lampa daje radę, mam pytanie odnośnie przegrzewania się lampy. Na amazonie wyczytałem opinie klienta, który zwrócił właśnie z tego powodu lampkę. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przegrzewa się szybciej od innych, jak to jest testował ktoś? Może miał wadliwą sztukę.

  5. #25
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    90

    Domyślnie Odp: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

    Jakich wyzwalaczy używasz do V760?

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Re: [premiera] Lampa VOELOON V760 - opis i recenzja

    Cytat Zamieszczone przez octopusik Zobacz posta
    Dzięki za test, lampa daje radę, mam pytanie odnośnie przegrzewania się lampy. Na amazonie wyczytałem opinie klienta, który zwrócił właśnie z tego powodu lampkę. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przegrzewa się szybciej od innych, jak to jest testował ktoś? Może miał wadliwą sztukę.
    Można wyłączyć czujnik, może był jakiś wadliwy. Ja latem błyskam z pełną mocą nieraz raz po razie i jakoś mi się nie przegrzała żadna ani razu.

    Używam Pixel Kingów.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •