Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: GOPRO nie ma serwisu i czesci

  1. #21
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Jako posiadacz gopro, bardziej interesuje mnie temat "GOPRO nie ma serwisu i czesci" ? A taki filmiki zeby zrobic "OT" nie sadze ze w tym watku cos wnosza?

  2. #22
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wygląda na to że nie są jedyni. Część sprzętu spod znaku jabłka też jest tak robiona. Niestety producenci idą na łatwiznę (np. klejenie obudów) i sprzęt póki działa to jest ok ale jak się cokolwiek stanie to cały koszt jest przenoszony na klienta.
    To prawda, większość "jabłkowych" urządzeń mobilnych jest, jak to oni nazywają, "nierozbieralna". Proponują jedynie rabat przy zakupie nowego urządzenia (oczywiście w przypadku oddania tego uszkodzonego). Trochę kpina, przy sprzęcie za xxxx zł. Mowa oczywiście o autoryzowanych 'serwisach'.

    Natomiast Go Pro i brak serwisu jest zrozumiałe, zwyczajnie im się to nie opłaca.
    Ostatnio edytowane przez jas_r ; 21-01-2014 o 21:41

  3. #23
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Bo juz wiekszosc produktow nie oplaca sie naprawiac.

  4. #24
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    143

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Proszę o to serwis GoPro w Warszawie! Nie znam i nie oceniam gdyż dzięki bogu nie muszę korzystać i niech tak pozostanie!

    https://www.facebook.com/GoProSer

  5. #25

    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Waw, PL
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Niestety muszę dołączyć do bardzo rozczarowanych użytkowników GoPro, klientów Vobis.pl. Moja kamera użyta raz (słownie jeden raz)podczas snoorkowania z moim niepełnosprawnym synem. W trakcie tej niepowtarzalnej przygody bardzo szybko się wyłączyła. Okazało się, że jest rosa w środku a woda słona. Po oględzinach - pęknięta obudowa przy zawiasie. Po powrocie do kraju wysłałem do Vobis.pl. Oni dalej do serwisów itd. Jaka diagnoza? Oczywiście nieprawidłowe użytkowanie w wyniku, którego uszkodziłem (!) obudowę. Kamera nie może zostać naprawiona !
    To ja się pytam: na czym polega nieprawidłowe użytkowanie obudowy (ochronnej jak by nie było) w kamerze sportowej "Pro" w wodzie? Były wstrząsy? Upadła ?
    Ważne aby klient wydał kasę i do widzenia. Taki jest dzisiaj Vobis.pl i jego operator i-Terra Sp. z o.o. A pamiątki z wakacji niepełnosprawny dzieciak nie ma a ja nie będę miał pamiątki po nim...
    Omijajcie Vobis a na Go Pro szkoda pieniędzy to lipa te obudowy!

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    ale nie rozumiem
    o co masz pretensje?
    obudowa byla pęknięta...powstaje pytanie kto ja uszkodził?
    a zakładanie uszkodzonej osłony pod wódę nie jest najlepszym pomysłem na elektronikę
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #27
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Skoro pekla to albo zle ja zamykales albo upadla na beton albo ktos wczesniej zepsul i oddal do sklepu w ramach prawa do zwrotu. Nie widziales pekniecia? Raczej trudno czegos takiego nie dostrzec.

  8. #28
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    140

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Cytat Zamieszczone przez Kajto Zobacz posta
    Niestety muszę dołączyć do bardzo rozczarowanych użytkowników GoPro, klientów Vobis.pl. Moja kamera użyta raz (słownie jeden raz)podczas snoorkowania z moim niepełnosprawnym synem. W trakcie tej niepowtarzalnej przygody bardzo szybko się wyłączyła. Okazało się, że jest rosa w środku a woda słona. Po oględzinach - pęknięta obudowa przy zawiasie. Po powrocie do kraju wysłałem do Vobis.pl. Oni dalej do serwisów itd. Jaka diagnoza? Oczywiście nieprawidłowe użytkowanie w wyniku, którego uszkodziłem (!) obudowę. Kamera nie może zostać naprawiona !
    To ja się pytam: na czym polega nieprawidłowe użytkowanie obudowy (ochronnej jak by nie było) w kamerze sportowej "Pro" w wodzie? Były wstrząsy? Upadła ?
    Ważne aby klient wydał kasę i do widzenia. Taki jest dzisiaj Vobis.pl i jego operator i-Terra Sp. z o.o. A pamiątki z wakacji niepełnosprawny dzieciak nie ma a ja nie będę miał pamiątki po nim...
    Omijajcie Vobis a na Go Pro szkoda pieniędzy to lipa te obudowy!

    czesc Kajto,

    jesli na gwarancji, to vobis powinien przyjac na gwarancje. Czy naprawa gwarancyjna sie nalezy czy nie.. to juz decyduje dystrybutor u ktorego zaopatrzyl sie vobis badz tez serwis producenta.

    jesli vobis bede dalej upieral sie przy swoim, wowczas sprobuj juz bezposrednio u producenta. Dluga i mozolna to droga, ale moze warto.

  9. #29
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2013
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    140

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    eh. sorki, widze ze odkopalem stary temat, ale moze sie komus przyda;-)

  10. #30
    Początki nałogu Awatar pe.en.de
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Łódź
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    chyba nie ma już sensu podawać punktów napraw gopro, bo tyle ich się narobiło.
    Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
    Starając się być obiektywnym, wyrażam jednak subiektywną opinę.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •