Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: GOPRO nie ma serwisu i czesci

  1. #11
    Początki nałogu Awatar grzegorzki
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Cavan / Kielce
    Posty
    369

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Jak już piszecie o GoPro 3 to mam pytanie dopóki mi się jeszcze nie zepsuł. Właściwie to dopiero zamówiony, jeszcze nie doszedł

    Jaką maksymalną prędkośc zapisu ma GoPro3 Black ?
    Lub inaczej
    Ultra, Extreme czy Extreme Pro ?
    6D - EF 24-70/2.8L USM + EF 50/1.8 II + EF 70-300/4-5.6 IS USM + EF 85/1.8 USM - 580EX II + YN565EX + YN568EX- YN-622C - Bowens 500R kit + akcesoria
    Nie mnie się wtrącać biskupom w robotę.

  2. #12
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Cytat Zamieszczone przez mariusz2704 Zobacz posta
    Iphonów też nie naprawiają
    kolejny.. skąd takich biorą? Słyszałeś o czymś takim jak regenersis w PL chociażby?

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Uszkodziłeś z własnej winy to nikt tego nie naprawi to jest oczywiste. Nie musisz nikogo ostrzegać, bo wszyscy to wiemy. Serwisy się na tym nie znają, niszowy sprzęt, nawet gdyby znały sprowadzanie zamiennej płyty głównej czy jakiejkolwiek części byłoby nieopłacalne.

    Co do krytyki go pro to piszą to osoby które jej nigdy w ręce nie miały. Każde mocowanie wytrzymuje tyle na ile wygląda nie ma w tym magii. Kamera wielokrotnie upadała mi na ziemie pracowała w przeciążeniach przy bardzo dużych prędkościach na kamieniach, pod wodą i działa dalej od 4 lat.

    Jak uderzyłeś nią o coś, a była na mocowaniu to zrobiła się dźwignia i teraz płacz jak to mogło się stać?

    Co do usterek to nie słyszałem żeby miała jakieś wady konstrukcyjne, prawidłowo użytkowana będzie działała długo, co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach, a szukać nie trzeba daleko może porozmawiamy o super wykonaniu 50mm 1.4/1.8? Zaraz będzie przecież to tanie szkło za 450zł i 1300zł, chodziaż canon jest akurat wzorem jakości, może kup sobie kamerę vedia, manta, goclever?

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    witam
    mały OT
    chciałem was ostrzec przed zakupem VW, przy 160 dachowałem i chciałem go naprawić ale nikt się nie chciał podjąć, twierdzili ze z tej miazgi nic nie będzie, byli tylko chętni na papiery
    także nie polecam bo zostaniecie z tym sami tak jak ja ze szrotem
    no more VW

  5. #15
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Ale chyba nie straciłeś na tym? Jak z ubezpieczeniem?

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    lol, seriously?

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Cytat Zamieszczone przez EOS_1DX Zobacz posta
    Uszkodziłeś z własnej winy to nikt tego nie naprawi to jest oczywiste. Nie musisz nikogo ostrzegać, bo wszyscy to wiemy. Serwisy się na tym nie znają, niszowy sprzęt, nawet gdyby znały sprowadzanie zamiennej płyty głównej czy jakiejkolwiek części byłoby nieopłacalne.

    Co do krytyki go pro to piszą to osoby które jej nigdy w ręce nie miały. Każde mocowanie wytrzymuje tyle na ile wygląda nie ma w tym magii. Kamera wielokrotnie upadała mi na ziemie pracowała w przeciążeniach przy bardzo dużych prędkościach na kamieniach, pod wodą i działa dalej od 4 lat.

    Jak uderzyłeś nią o coś, a była na mocowaniu to zrobiła się dźwignia i teraz płacz jak to mogło się stać?

    Co do usterek to nie słyszałem żeby miała jakieś wady konstrukcyjne, prawidłowo użytkowana będzie działała długo, co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach, a szukać nie trzeba daleko może porozmawiamy o super wykonaniu 50mm 1.4/1.8? Zaraz będzie przecież to tanie szkło za 450zł i 1300zł, chodziaż canon jest akurat wzorem jakości, może kup sobie kamerę vedia, manta, goclever?
    Moim zdaniem to co piszesz nie ma nic wspólnego z tym że nie ma serwisu.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #18
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    Nie rozumiem waszego zdziwienia i oburzenia.

    Serwis jest, ale tylko gwarancyjny. To że wymieniają tylko wadliwe sztuki w ramach gwarancji, a nie ma napraw, to jest norma i nie widzę w tym nic dziwnego.

    Skąd pomysł, że naprawa sprzętu jest opłacalna dla producenta?

    Jak już piszecie o GoPro 3 to mam pytanie dopóki mi się jeszcze nie zepsuł
    Jak się zepsuje dostaniesz nowy, bo nie naprawiają, tylko uważaj na drzewa.

    lol, seriously?
    Jak zwrócili, to co się będę ograniczał, 160km/h mi się podoba, a jakie fajne nagranie będzie na go pro!
    Nawet założę temat, "jechałem 160km/h dachowałem i w go pro pękło mocowanie, co za szajs!".

    Może nawet pokażą w TV:
    GoPro Camera Records Hawaii Plane Crash! INCREDIBLE FOOTAGE! - YouTube
    Ostatnio edytowane przez EOS_1DX ; 18-01-2014 o 15:43

  9. #19
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kielce/fr
    Posty
    265

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    EOS_1DX Link ktory podales w ostatnim poscie ma jakis zwiazek z tym watkiem

  10. #20
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: GOPRO nie ma serwisu i czesci

    są to komentarze do postów becekpl i salas w tym wątku, więc czemu mnie pytasz?

    twoje pytanie ma jakiś związek z tematem, czy pytasz żeby zrobić OT?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •