Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

  1. #11
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Cytat Zamieszczone przez betinus Zobacz posta
    jak już zobaczą album, to im trochę ciśnienie zejdzie?

    Ja mam wrażenie, że jak zobaczą album, to celowo będą mówić że się nie podoba, a przy tym targować się jak na ruskim targu :-)

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    To ci sami co w wątku o stawkach za dojazd?
    Dokładnie tak.

  2. #12

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Patowa sytuacja. Nawet ciężko się wczuć. Ja widzę 2 rozwiązania:
    1. Dzwonisz, umawiasz się i jedziesz z albumem do PM do domu, przekazujesz album, zgarniasz kasę (nie mylić z wpierd**em) i spadasz stamtąd czem prędzej (nie sądzę, by oni się pofatygowali, więc już bym o to nie walczył, skoro gość taki burak).
    2. Dzwonisz, że jutro wysyłasz paczkę kurierem za pobraniem (tak jak napisałeś).
    Jak minie Ci termin 30 dni (tak masz w umowie) to z tego tytułu zaczną jeszcze większe świnie podkładać. Uważałbym już na to na maxa, by się samemu nie podłożyć.
    Powodzenia!

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    co to jest utwór fotograficzny?

  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta

    Dodam że po podpisaniu umowy, rzucił prostackim gestem, biorąc mój dowód osobisty, zerknął na dane, twierdząc przy tym że jeśli coś mu nie będzie pasowało to i tak mnie znajdzie. Uznałem to za żart. Teraz sam nie wiem co o tym myśleć.
    Tu się powinna zapalić czerwona lampka.

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    Ja mam wrażenie, że jak zobaczą album, to celowo będą mówić że się nie podoba, a przy tym targować się jak na ruskim targu :-)
    Albo Pan Młody wytłumaczy Ci ręcznie co myśli o zdjęciach .

    Moje zdanie jest takie że korespondencyjnie tego nie załatwisz - po tym co napisałeś raczej musisz do nich jechać. Tyle że nie jechałbym sam. I nie mam tu na myśli ochrony , tylko zwyczajnie świadka rozmowy.

    I jeszcze jedna rada - staraj się być podczas wszelkich rozmów bardziej dyplomatyczny od ministra spraw zagranicznych - spotkałem się z tym że ktoś nagrywał rozmowy i później były niemile konsekwencje.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Jest jeszcze jedna droga: wysyłasz zdjęcia poleconym, bez pobrania, dołączasz fakturę z terminem zapłaty. Wtedy pewnie wykonanie umowy masz z głowy (zgaduję, bo nie wiem co masz w umowie). A jak już umowa wykonana, to jeszcze trzeba ściągnąć należność - żeby zaoszczędzić nerwów kosztem pieniędzy, można dług sprzedać profesjonalistom.
    Ostatnio edytowane przez michalab ; 20-08-2013 o 14:27

  6. #16
    Początki nałogu Awatar kurczeblade
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Albo Pan Młody wytłumaczy Ci ręcznie co myśli o zdjęciach .
    Dlatego odmówiłem przyjazdu do domu


    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Jest jeszcze jedna droga: wysyłasz zdjęcia poleconym, bez pobrania, dołączasz fakturę z terminem zapłaty. Wtedy pewnie wykonanie umowy masz z głowy (zgaduję, bo nie wiem co masz w umowie).
    Zaproponowałem miejsce spotkanie, w którym wcześniej podpisywaliśmy umowę. Odrzekł że mam do niego osobiście przyjechać i dostarczyć do rąk.
    Zaproponowałem przesłanie materiału kurierem. Odpowiedział że nie odbierze tego, wciąż nalegając że mam z tym do niego przyjechać.

    Wymieniam się mailami z Panną młodą, wszystko jest pisanie dyplomatycznie, Panna młoda nalega tak samo jak Pan młody z tym że przez maila grzeczniej na per Pan. Skonsultowałem się z prawnikiem i prawnie wychodzi na to że w ich obowiązku jest odebranie dzieła, po konsultacji z prawnikiem napisałem do Panny młodej maila stosując się do tego co prawnik mi podpowiedział . Dostałem odpowiedź, że mam racje z tym odbiorem, i że w najbliższym czasie skontaktuje się ze mną w celu ustalenia godzin. Odpisałem że zapraszam w miejsce podpisania umowy...


    a w między czasie dostałem sms'a od Pana młodego, o że mam przyjechać do wyznaczonego miejsca przez niego ( wymienił konkretną knajpę, nie będę nazwy pisał ) i że poda godziny i datę przyjazdu i tam mam się wstawić .

    po minucie dostałem drugą wiadomość . Że ch...j go to obchodzi mam przyjechać w miejsce gdzie ona wyznaczył we wcześniejszym smsie no i trochę cenzury.


    Jestem w szoku !

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Ważna życiowa lekcja - nie podpisywać umowy za wszelką cenę. Jak ktoś na samym początku jest strasznie roszczeniowy i problematyczny grzecznie podziękować i tyle.

    Jedź ze świadkiem na ustalone przez tego kalesona miejsce, odbierz kasę i więcej się nie pakuj w takie interesy
    Miłego dnia
    moja www

  8. #18
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    56

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    wymienił konkretną knajpę (...) i tam mam się wstawić .
    Może szuka kompana do kieliszka? Weź ze sobą koniecznie kierowcę :P

  9. #19
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Wrocław / Warszawa
    Posty
    57

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    <czipsy> Łukaszu, daj znać jak się skończyła historia.
    Ew. oddział na jakim będzie można Cię odwiedzić z kolegami z branży
    przechodzę na ciemną stronę mocy. I Can.

  10. #20
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: W jaki sposób oddajecie utwór fotograficzny, po jego wykonaniu ?

    Cytat Zamieszczone przez kurczeblade Zobacz posta
    .........
    po minucie dostałem drugą wiadomość . Że ch...j go to obchodzi mam przyjechać w miejsce gdzie ona wyznaczył we wcześniejszym smsie no i trochę cenzury.


    Jestem w szoku !
    Wszystko to sobie zapisuj, w razie biedy będziesz miał jakiś punkt zaczepienia.
    A tak na marginesie; Pani młoda wie jak jej wybranek zwraca się do ludzi w korespondencji? Jeśli nie to może trzeba jej to uświadomić .
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 21-08-2013 o 05:47
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •