Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [czk] Pierwszy plenerek na CB

  1. #1

    Domyślnie [czk] Pierwszy plenerek na CB

    Cześć! W Canonie jestem nowy, w zasadzie na ostatnie parę ślubów dopiero wypożyczyłem 5d MII, żeby zaznajomić się ze sprzętem i muszę przyznać, że to doskonała pucha! Na dniach wymieniam swoje Pentaxy na Canony . Zdjęcia poniżej wykonane 5d + 24-70. Pozdrawiam!

    #1

    #2

    #3

    #4

    #5

    #6

    #7

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    56
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Pierwszy plenerek na CB

    Nie żebym był wielkim znawcą zdjęć ślubnych, ale te nie rzucają na kolana :-):
    1. Nieciekawe tło, nie widać twarzy, fotka pasuje do większości kobiet :-),
    2. Ławka na pierwszym planie jest MZ za mocna, za bardzo odwraca uwagę. Oglądający zastanawia się przez chwilę co to w ogóle jest. No i popalona sukienka i niebo...
    3, 4, 5. Są tak "pstrokate", że trudno na czymkolwiek skupić wzrok. Młodzi niewiele różnią się od tła, także kolorystycznie, co bardzo psuje ujęcia. Zwłaszcza na 5. jest to bardzo widoczne,
    6. Szkoda uciętej głowy :-),
    7. Całkiem sympatyczna, aczkolwiek MZ kontury postaci za bardzo zlewają się z konturami drzew, co powoduje chaos w kadrze.
    To tyle moich subiektywnych opinii :-)
    Pozdrawiam
    300V, 50D, S 17-50/2,8, S 70-200/2,8, czarny plecaczek, którego nie noszę ;-)

  3. #3
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [czk] Pierwszy plenerek na CB

    czy to nie powinno być w podforum????
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  4. #4

    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Opole
    Wiek
    41
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: [czk] Pierwszy plenerek na CB

    Dzidofon weź ty się ogarnij. Zdjęcia moim zdaniem są bardzo przyzwoite. Ciekawe perspektywy, dobre kolory. Nie wszystko musi być idealnie naświetlone(vide prześwietlona suknia). Ważna jest wizja artystyczna i odejście od nudnych książkowych norm ze smakiem. Tutaj właśnie widać wolną inwencję twórczą. Podoba mi się pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie Odp: [czk] Pierwszy plenerek na CB

    1 bardzo mi się podoba

  6. #6
    Dopiero zaczyna Awatar Wojtas
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Łódź Bałuty
    Wiek
    35
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: [czk] Pierwszy plenerek na CB

    1 Najbardziej mi się podoba , za to w 4 kadr taki byle jaki ( za dużo góry , za mało dołu).

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: [czk] Pierwszy plenerek na CB

    Pierwszy plenerek na CB czy pierwszy plener w życiu? Generalnie foty fajne, podobają mi się , nie wszystko idealne ale tak też nie musi być, wg mnie spoko, nastepne beda jeszcze lepsze
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •