Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Nietypowa sprawa - Sandisk EXTREME III 4gb SDHC

  1. #1

    Domyślnie Nietypowa sprawa - Sandisk EXTREME III 4gb SDHC

    Hejka, padła mi karta, którą zakupiłem razem z aparatem.. Kupilem ja w 2008 roku, ale nie mogę znaleźć paragonu.

    Sandisk do tych kart oferuje dożywotnią gwarancje, ale bez paragonu nic nie wskóram..

    Czy ktoś może posiada takowy i chciałby mi go "pożyczyć"? Oczywiście po całej sprawie oddam z powrotem.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Nietypowa sprawa - Sandisk EXTREME III 4gb SDHC

    Karta zakończyła żywot, a tym samym dobiegła końca dożywotnia gwarancja. Paragon to bym Ci nawet dał "na zawsze", ale nie dalej jak wczoraj - przy innej okazji - zobaczyłem, że większość z moich paragonów to tabula rasa. Czyste, nieskalane drukiem zwitki papierków.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  3. #3
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: Nietypowa sprawa - Sandisk EXTREME III 4gb SDHC

    Wystarczy podgrzać delikatnie nad małym płomieniem ( zapalniczka, kuchenka gazowa) można tez żelazkiem. No i to co potrzebne można odczytać na paragonie. Papier paragonowy jest termoczuły i w ten właśnie sposób działa drukarka fiskalna która nie nadrukuje napisów a podgrzewa .
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Nietypowa sprawa - Sandisk EXTREME III 4gb SDHC

    Cytat Zamieszczone przez maciek12ss Zobacz posta
    Wystarczy podgrzać delikatnie nad małym płomieniem ( zapalniczka, kuchenka gazowa) można tez żelazkiem. No i to co potrzebne można odczytać na paragonie. Papier paragonowy jest termoczuły i w ten właśnie sposób działa drukarka fiskalna która nie nadrukuje napisów a podgrzewa .
    Dokładnie tak jest, ale przy dożywotniej gwarancji wystarczy odesłać kartę do producenta / dystrybutora i dowód zakupu nie jest potrzebny.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •