Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

  1. #11
    Uzależniony Awatar Chris_11
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    572

    Domyślnie Odp: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

    Jak na opisane sytuacje to nazwa firmy jest kuriozalna.
    Nieważne, czym... Ważne, jak...

    Foto-Blog

  2. #12
    Bywalec Awatar Element7th
    Dołączył
    Sep 2013
    Miasto
    Poznań
    Posty
    230

    Domyślnie Odp: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

    Też miałem krótki epizod z tymi "specami". Byli przekonani, a raczej Pani Gwiazda zza lady była, że potrafią kalibrować AF. "Technicy" przez tydzień sprawdzali a potem stwierdzili, że koszt kalibracji to 380zł :-O Po tym jak dostali odpowiedź, że nie zgadzam się na naprawę to zaczęły się dziać dziwne rzeczy, m.in. nagle Gwiazda przestala odbierać telefon, zrywało połączenie kiedy już odebrala i usłyszała, że to ja (dzwoniłem z różnych numerów), ani maile ani smsy. Kiedy przyjechałem po aparat z krzywą miną mi go wydała i skasowała za diagnozę (wszędzie w opisach widniało, że wycena jest bezpłatna), ale cieszyłem się, że w ogóle otrzymałem aparat, bo w między czasie naczytałem się już w necie o tych specach z osiedlowej ławki.
    Ostatnio edytowane przez Element7th ; 28-12-2013 o 20:47

  3. #13
    Uzależniony Awatar Chris_11
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    572

    Domyślnie Odp: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

    Oni faktycznie funkcjonują pod tym adresem, co na stronie?
    Przecież to jest mały *******nik w klatce osiedlowej... Dodatkowo kod pocztowy na stronie się nie zgadza.
    Nieważne, czym... Ważne, jak...

    Foto-Blog

  4. #14
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

    Wygrałem z nimi sprawę w sądzie. Aparat oddali.

  5. #15

    Domyślnie Odp: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

    Po interwencji policji odzyskałem aparat. Po 7 miesiącach. Z tego co udało mi się znaleźć w Internecie serwis nie zmienił swego podejścia do klientów i ciągle ktoś ma z nimi problemy.

  6. #16

    Domyślnie Odp: Serwis Honest w Poznaniu - wielka ściema?

    Dzień Dobry.
    Przeczytałem te wszystkie wiadomości z lekkim strachem bo oddałem do opisanej firmy sprzęt i miła niespodzianka. W zeszłym tygodniu zostawiłem do przeglądu obiektyw , w następnym dniu otrzymałem sms-a z wyceną a dzisiaj po tygodniu odebrałem obiektyw bez problemów i wszystko jest zrobione tak jak oczekiwałem.
    Więc może miałem więcej szczęścia od innych albo jakość usług uległa wyraźnej poprawie.
    Piszę to dlatego żeby złagodzić poprzednie opinie bo rzeczywiście u tych Państwa wyglądało to dosyć koszmarnie.
    Mam nadzieję że mały kompakcik jaki zostawiłem do naprawy też nie będzie przysparzał problemów.
    Serdecznie Pozdrawiam.
    R.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •