Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zasilanie lampy studyjnej w plenerze

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    125

    Domyślnie Zasilanie lampy studyjnej w plenerze

    Witam, szukam zasilania plenerowego myślałem o takim zestawie. głównie błyskać chce w plenerze octa150cm / BD 70cm

    myślę o takiej przetwornicy >PRZETWORNICA napięcia prądu 12V 230V 3000W Sinus (3423604489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (czysty sinus potwierdzony niby)
    do tego akumulator żelowy > AKUMULATOR ŻELOWY YUASA 12V 17Ah NP17-12I JAPAN (3395024259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ładowarkę do takich akumulatorów mam więc ten koszt odpada.
    Obudowę, wózek na to sobie zrobię bo mam możliwości.

    Początkowo chcę do tego podłączać lampę Lampa studyjna DPsIII-600 FreePower WSLB-JB-DPSIII600 - sklep Fripers.pl później jak będe miał fundusz sprawić sobie coś powyżej 1000Ws

    Jak myślicie ten zestaw ma prawo działać?

    Czy lepiej zainwestować w gotowca > Zasilacz plenerowy 1200Ws tylko jest mniej błysków niż miałbym złożyć to z aku żelowego i przetwornicy.
    - FB -
    Canon + szkła

  2. #2

    Domyślnie Odp: Zasilanie lampy studyjnej w plenerze

    na 90 % działać nie będzie..... dlaczego jest na forum o tym - poszukaj
    regulamin pkt. 8

  3. #3
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Zasilanie lampy studyjnej w plenerze

    Cytat Zamieszczone przez Witold Spisz Zobacz posta
    na 90 % działać nie będzie..... dlaczego jest na forum o tym - poszukaj
    Ale w quizy się tu nie bawimy. Zawsze w takim wypadku należy odesłać do konkretnego tematu -> punkt 7. regulaminu forum.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #4

    Domyślnie Odp: Zasilanie lampy studyjnej w plenerze

    Zgodzę się, że nie jest to ładne. Wpadłem na forum, żeby znaleźć konkretną informację zamieszczoną dawno temu. Szukanie jej zajęło mi prawie pół godziny.
    Nie zawsze mam, tyle czasu, żeby szukać informacji sprzed ponad roku. Myślałem ,że informacja, że jest o tym na forum jest cenniejsza niż zero odpowiedzi.

    W ogólnym zarysie, chodzi o czystą sinusoidę jakie dają przetwornice, a raczej nie dają, ( testowałem ich parę). tTo ze można odpalić, lodówkę, żarówkę, czy ładowarkę telefonu, Nie znaczy, że można odpalić lampę studyjną.
    Mnie się nie udało, na żądnej w sklepie.
    regulamin pkt. 8

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Zasilanie lampy studyjnej w plenerze


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •