Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Technika Fotografowania...

  1. #1

    Domyślnie Technika Fotografowania...

    Witam,

    Interesuję się fotografią od 2-3 lat, kilka razy byłem fotografem ślubnym (jako drugi fotograf). Podoba mi się ten kierunek i chciałbym edukować się pod tym kątem. Jestem samoukiem i pewnych i chciałbym żeby ktoś mi wszystko wytłumaczył od podstaw fachowo a następnie zaczął kształcenie się pod kątem fotografii ślubnej. Pytanie kieruję do osób które, zamieszkują Warszawę (ja jestem z okolic) szukam osoby która, pomoże mi i nauczy wszystkiego co niezbędne żeby być dobrym w tym co chcę robić. Potrzebuję drogowskazów żeby móc zajść tam gdzie chcę. Podsumowując szukam dobrych warsztatów które nauczą mnie podstaw a następnie ukształtują pod kątem fotografii ślubnej. Dziękuję za każdą pomoc. Pozdrawiam

  2. #2
    mk
    Guest

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Kurs Fotografii Ślubnej Warszawa <- pierwszy wynik z google "warsztaty fotografii ślubnej warszawa"... Chyba nie myślisz, że ktoś będzie Ci zdradzał swoje wszystkie tajniki fotografii ślubnej ? Zrób kilka ślubów i zobaczysz, że nie jest to takie proste i fajne, przyjemne itp ; )! Jeśli podstawy już masz, to tylko ogranicza Cię wyobraźnia... Znajdź swój styl fotografowania ślubu a nie powielaj inne schematy...

  3. #3

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Afa.net.pl - prowadzone przez prawdziwego pasjonata.
    Canon EOS 6D | C 24-105 f/4 L | C 70-200 f/4 IS L | C 1.4x | C 50 f/1.4 | C 85/1.8 | C 35/2.0 | 580EX

  4. #4

    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Pińczów
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Cytat Zamieszczone przez marcinstanczak Zobacz posta
    Kurs Fotografii Ślubnej Warszawa <- pierwszy wynik z google "warsztaty fotografii ślubnej warszawa"... Chyba nie myślisz, że ktoś będzie Ci zdradzał swoje wszystkie tajniki fotografii ślubnej ? Zrób kilka ślubów i zobaczysz, że nie jest to takie proste i fajne, przyjemne itp ; )! Jeśli podstawy już masz, to tylko ogranicza Cię wyobraźnia... Znajdź swój styl fotografowania ślubu a nie powielaj inne schematy...
    To widać, że idąc na takie repo myślisz tylko, ile zainkasujesz z tego banknotów... Ja w czerwcu poleciałem od razu na głęboką wodę, pierwszy reportaż w życiu i znikome doświadczenie, na dodatek sprzęt, z którym byłem miałem od 2-3 tygodni - nie było prosto ale za to fajnie i przyjemnie i powiem więcej, dość spokojnie, może dlatego, że spiąłem poślady aby nie zrobić "miny". Skoro pierwszy raz uważam za bardzo udany to myślę, że drugi raz będzie lepszy. Może nie prostowałem ścian w kościele, nie siedziałem kilka godzin nad jedną fotką aby mieć coś WOW ale jak wyżej - nie jest to Bóg wie co a po Twojej wypowiedzi odnoszę wrażenie, jakby Ci ktoś chciał terminy ukaść :P

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Kolega zadał proste pytanie, a tutaj jak w dowcipie o cunikrimlu

    W Wwie funkcjonuje Alina Ciesielska zwana Kaliną, warsztaty organizują również błyskotliwi - na początek powinno wystarczyć.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  6. #6

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Cytat Zamieszczone przez jacek_73 Zobacz posta
    Kolega zadał proste pytanie, a tutaj jak w dowcipie o cunikrimlu

    W Wwie funkcjonuje Alina Ciesielska zwana Kaliną, warsztaty organizują również błyskotliwi - na początek powinno wystarczyć.
    To było do przewidzenia że nie dostanę normalnej odpowiedzi (pomijając twoją) ponieważ są tu same cwaniaki i mądrale. Tyle w temacie.

  7. #7
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Cytat Zamieszczone przez McKiller Zobacz posta
    To było do przewidzenia że nie dostanę normalnej odpowiedzi (pomijając twoją) ponieważ są tu same cwaniaki i mądrale. Tyle w temacie.
    A ja bym jednak prosił o pewną powściągliwość w ocenianiu i generalizowaniu w odniesieniu do forowiczów.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #8

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A ja bym jednak prosił o pewną powściągliwość w ocenianiu i generalizowaniu w odniesieniu do forowiczów.
    Jak sobie życzysz.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Cytat Zamieszczone przez McKiller Zobacz posta
    Jak sobie życzysz.
    Faktycznie, może nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Sorry, ale ludzie są tu życzliwi i pomocni. Jakkolwiek Ty to zauważasz, tak tutaj jest.
    Nikt Ci nie powie: "Słuchaj, to jest aparat. Aby włączyć..." i tak do samego końca, którego nie ma. Ilu ludzi, tyle spojrzeń na dany temat. Każdy orze jak może. Zadając konkretne pytania (nawet najprostsze uzyskasz tu odpowiedź. Pod warunkiem, że wykażesz coś własnej inicjatywy.
    Temat można było pociągnąć tak: Chciałbym się nauczyć tego i tego, czy wiecie/myslicie/doradzacie, czy takie osoby/studia (konkretne przykłady) w moim rejonie (Wwa) będą w stanie sprostać moim potrzebom?
    A Ty chcesz, by każdy Ci przepisał 10 książek.
    Tak odbieram Twój temat. Acha, nie jestem z tamtego rejonu więc nic więcej, co wie google Ci nie podpowiem, bo poprostu nie wiem. Ale nie lubię, jak ktoś wyzywa mnie od mądrali. O cwaniakach nie wspominam, bo mi się włącza co nieco...
    Mimo wszystko powodzenia!

  10. #10
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2006
    Miasto
    Kraków NH
    Posty
    46

    Domyślnie Odp: Technika Fotografowania...

    Cytat Zamieszczone przez bananv8 Zobacz posta
    To widać, że idąc na takie repo myślisz tylko, ile zainkasujesz z tego banknotów... Ja w czerwcu poleciałem od razu na głęboką wodę, pierwszy reportaż w życiu i znikome doświadczenie, na dodatek sprzęt, z którym byłem miałem od 2-3 tygodni - nie było prosto ale za to fajnie i przyjemnie i powiem więcej, dość spokojnie, może dlatego, że spiąłem poślady aby nie zrobić "miny". Skoro pierwszy raz uważam za bardzo udany to myślę, że drugi raz będzie lepszy. P
    Ty byłeś zadowolony ze swojego startu, a klienci jak zareagowali na zdjęcia wywołanych np w formacie 13x18 lub większym?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •