Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Pierwszy aparat do zarabiania :P

  1. #1

    Domyślnie Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Hej,
    Troszkę zajmowałem się już fotografią i ostatnio dostałem od znajomego propozycję, żeby pracować w jego firmie - fotografie ślubne i podobne. Muszę sobie tylko kupić sprzęt (dofinansuje mi, ale bez przesady). Co sądzicie o takimCANON EOS 1100D 18-55 II IS CZERWONY !!KURIER (3419159898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Albo podpowiedzcie mi coś w podobnej klasie cenowej (+-600 zł max). W ogóle warto kupować na allegro czy lepiej jakiegoś pewnego sklepu na miejscu (we Wrocławiu) poszukać? A może używki?
    Pkt 8 regulaminu forum

  2. #2

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Prowokacja.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    To co chcesz zakupić to na wycieczkę, nie do zarabiania.

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar Norberto
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Parczew
    Wiek
    35
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Ty na serio czy dla żartu tylko ?

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    chociaz i ja zbyt wielkiego doswiadczenia z wieloma obiektywami nie posiadam to sadze ze ten kitowy bedzie za slaby do slubow tym bardziej ze o zadnej lampie nie wspominasz. a niestety swiatlo to podstawa - kosciol sala balowa zadko sa odpowiednio oswietlone.
    ja proponowal bym jakas uzywke + dobry obiektyw a i lampa by sie przydala
    np
    tamron 17-50 f/2.8 800zl
    40d 1000zl
    lampa hmmm powiedzmy ze 300zl pod warunkiem ze potrafisz sie poslugiwac wpelni manualna lampa.
    DObrze by bylo zeby ktos z bardziej doswiadczonych osob sie wypowiedzial w tym temacie.

  6. #6
    Uzależniony Awatar mwitek
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Łódź
    Posty
    501

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    A dlaczego twój znajomy nie podpowie? Skoro prowadzi firmę zajmująca się tym tematem, to chyba wie co i jak. No chyba że sam robi mmsa 400d i kicie w każdym razie zgodzę się z przedmówcą że 40d i tamron + lampa na przykład jakiś youngnuo na początek dadzą ci sensowne możliwości.

    Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez mwitek ; 24-07-2013 o 09:33

  7. #7
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Po co zakładać ten wątek. Jest przecież od niedawna nowy dział na forum "Fotografia ślubna". Owszem trzeba się trochę wysilić i poczytać, ale bez przesady, aby po raz setny pytać o to samo.
    Pozdrawiam
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez adammaliniak Zobacz posta
    Hej,
    Troszkę zajmowałem się już fotografią i ostatnio dostałem od znajomego propozycję, żeby pracować w jego firmie - fotografie ślubne i podobne...
    Opadły mi...no jak im tam?... ... RENCE.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez adammaliniak Zobacz posta
    Hej,
    Troszkę zajmowałem się już fotografią i ostatnio dostałem od znajomego propozycję, żeby pracować w jego firmie - fotografie ślubne i podobne. Muszę sobie tylko kupić sprzęt (dofinansuje mi, ale bez przesady). Co sądzicie o takimCANON EOS 1100D 18-55 II IS CZERWONY !!KURIER (3419159898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Albo podpowiedzcie mi coś w podobnej klasie cenowej (+-600 zł max). W ogóle warto kupować na allegro czy lepiej jakiegoś pewnego sklepu na miejscu (we Wrocławiu) poszukać? A może używki?
    zdecydowanie na śluby powinieneś mieć biały aparat, a nie czerwony
    musisz wziąć pod uwagę, że czerwony kolor odciągnie uwagę od sukni panny młodej
    reszta parametrów jest bez znaczenia, choć z jakimś kompakcikiem byłoby łatwiej podejść bliżej fotografowanej sceny i pozostać praktycznie niezauważonym

  10. #10
    Początki nałogu Awatar MariuszM
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Warszawa/Ursynów
    Wiek
    48
    Posty
    245

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Ten wątek to się nadaje do Hydeparku, bo robi się kabaret...

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •