Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Pierwszy aparat do zarabiania :P

  1. #21
    Dopiero zaczyna Awatar slyfoto
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    25

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    No jego szybki i precyzyjny AF jest stworzony do weselnych sal.
    no fakt **** nie urywa,ale nie wszystko odbywa sie na weselnej sali a do tego odbiegamy od tematu Czerwonego aparatu...

  2. #22

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    ale macie radochę z tego tematu... usuńcie go bo to bez sensu. Przykład z golfem nie jest dobry, bo są ludzie którzy lubią pewne generacje aut i chcą takimi jechać do ślubu. Ja jechałem E46 bo tak właśnie chciałem a nie dlatego bo nie było mnie stać na limuzynę...
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    my się chyba z bmw- sport znamy...
    tu nie chodziło o zadbanego ładnego golfa tylko o taki umyty
    ogórkowy sezon to i tematy ...ciekawe

  4. #24

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    my się chyba z bmw- sport znamy...
    tu nie chodziło o zadbanego ładnego golfa tylko o taki umyty
    ogórkowy sezon to i tematy ...ciekawe
    Pewnie się znamy i to dobrze Pozdrawiam
    Umyty czy nie to zły przykład Ale to już nie ważne.
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  5. #25

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Nie no kolor żeby aż takie miał znaczenie ?
    Pkt 8 regulaminu forum

  6. #26
    Dopiero zaczyna Awatar tdominiak
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Tuliszków
    Posty
    36

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez adammaliniak Zobacz posta
    Nie no kolor żeby aż takie miał znaczenie ?
    Przy fotografii ślubnej to jest jeden z najważniejszych czynników.

  7. #27

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    @adammaliniak ten wątek to na poważnie? Chcesz focić śluby zestawem który nie wiele się odbiega od lepszych kompaktów, zwłaszcza że niektóre mogłyby go nawet przewyższać?...

  8. #28
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Nowy dział... widzę, że powoli ten wątek idzie w stronę Hydeparku.

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    no i warszawka się odezwała
    czekam na opinie z okolic spod Biłgoraja albo z Bieszczad
    Czuje się wywołany. No to jak to wygląda u nas. Większość ludzi chce zdjęcia w dobrej cenie. Czasami komuś zależy na jakości i chce kogoś z doświadczeniem, sprzęt nie ma znaczenia ważne by zdjęcia były dobre.
    Dla ludzi ważniejsze jest kto jest na zdjęciu niż to jakie ono jest. Znajomi na weselu mieli fotografa co odwalił taką fuszerę ale oddał 2 tys zdjęć ( w tym ruszone itp) dla mnie nie do przyjęcia a oni się zachwycali jak pięknie. Dlatego wracając do tematu. Każdy aparat jest dobry jeśli pasuje osobie która go posiada a to czy ktoś będzie chciał zapłacić komuś za to co tym i jak zrobił to inna kwestia. Jeśli zapłaci super.

  10. #30
    Początki nałogu Awatar maciek12ss
    Dołączył
    Aug 2012
    Wiek
    39
    Posty
    492

    Domyślnie Odp: Pierwszy aparat do zarabiania :P

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    Czuje się wywołany. No to jak to wygląda u nas. Większość ludzi chce zdjęcia w dobrej cenie. Czasami komuś zależy na jakości i chce kogoś z doświadczeniem, sprzęt nie ma znaczenia ważne by zdjęcia były dobre.
    Dla ludzi ważniejsze jest kto jest na zdjęciu niż to jakie ono jest. Znajomi na weselu mieli fotografa co odwalił taką fuszerę ale oddał 2 tys zdjęć ( w tym ruszone itp) dla mnie nie do przyjęcia a oni się zachwycali jak pięknie. Dlatego wracając do tematu. Każdy aparat jest dobry jeśli pasuje osobie która go posiada a to czy ktoś będzie chciał zapłacić komuś za to co tym i jak zrobił to inna kwestia. Jeśli zapłaci super.
    Nie jest tak tylko U Ciebie. Jak byłem na 3 imprezach po kolei na 3 pierwszych jako fotopstryk. Młodzi jak i reszta rodziny widząc że non stop cos pstrykam mówili mi że bym nie usuwał potem żadnych zdjęć, że by wszystkie zostały nawet te rozmazane bo zawsze cos tam jest i potem jest pamiątka i pośmiać sie mozna. I tu dochodzę do tego, że u takich ludzi nie spisał by się mega profi fotograf, który oddał by 300 albo 200 super artystycznych zdjęć, na których nie było by połowy gości i połowy sytuacji. A to ma być reportaż zdjęciowy czyli opowieść opisana obrazem. No ale są i tacy którym wystarczy 15 zdjęć . Ludzie przywiązują mniej i bardziej uczucia do pamiątek . Jedni wolą się pochwalić drogimi artystycznymi zdjęciami z pleneru które nic nie opowiadają. A drudzy pośmiać się z 2000 sztuk gniotków aby nan nich wszystkie ciotki i wójki byli z kieliszkiem kotletem na widelcu . Zdjęcia grupowe w różnych postaciach z rodzicami braćmi ciocia wujkiem wszyscy na raz i jeszcze inaczej samych grupowych można 50 cyknąc
    Ostatnio edytowane przez maciek12ss ; 31-07-2013 o 11:11
    6D, C16-35L II, C50 1.8II, C85 1.8, S70-300 APO DG MACRO, 600D+kit, 2X YN568EXII, 3X YN622C, jupiter 21m (200mm f4), helios 44m-5(58mm f2)

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •