Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Kęty
    Posty
    10

    Domyślnie [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Witam wszystkich użytkowników Forum Canon Board, nazywam się Kamil i mam 24 lata. Fotografią zajmuję się od paru lat, ale w tym roku zacząłem traktować ją bardziej na poważnie, aby w przyszłości uczynić ją żródłem zarobku. W tym temacie będę przedstawiał swoje fotografie - aktualne i te z dawniejszych czasów. Opinie mile widziane, chciałbym wiedzieć co poprawić i na co zwracać większą uwagę

    Sesja małżeńska Anety i Marcina:

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    Liczę na konstruktywną krytykę
    Ostatnio edytowane przez KamWaw89 ; 22-07-2013 o 12:43

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    56
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Gdybyś nie napisał że to sesja małżeńska to zapewne nikt by na to nie wpadł :-). Bo widać dziewczę w sukience i faceta w dżinsach i koszulce w kratkę, a nie Parę Młodą...
    A w temacie: na pierwszym zdjęciu razi mnie obskurne tło, które na dodatek niepotrzebnie przyciąga wzrok.
    W zasadzie wszystkie fotki mniej lub bardziej przepalone, na większości MZ za mały kontrast. Na 6. i 8. postacie ledwo odcinają się od tła.
    300V, 50D, S 17-50/2,8, S 70-200/2,8, czarny plecaczek, którego nie noszę ;-)

  3. #3
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    cóż tu napisać, tak foci 90% polskich ślubniaków w 'określonym' przedziale cenowym. Radzę podglądać najlepszych,w necie jest naprawdę w czym wybierać a konkurencja fotografów jest przeogromna....
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Bytom
    Wiek
    34
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    brakuje w tych zdjęciach emocji... tak pozytywnie rzecz ujmując te zdjęcia nic nie przedstawiają poza mężczyzną i kobietą ...
    sporo chęci mało pieniędzy

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie Odp: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Żona wyszła straszenie zdystansowana. Widać, że jej się ta zabawa nie podobała.

  6. #6

    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Kęty
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Cytat Zamieszczone przez dzidofon Zobacz posta
    Gdybyś nie napisał że to sesja małżeńska to zapewne nikt by na to nie wpadł :-). Bo widać dziewczę w sukience i faceta w dżinsach i koszulce w kratkę, a nie Parę Młodą...
    To wlasnie jest ta subtelna roznica pomiedzy sesja malzenska, a sesja slubna - para jest juz jakis czas po slubie

    Cytat Zamieszczone przez dzidofon Zobacz posta
    A w temacie: na pierwszym zdjęciu razi mnie obskurne tło, które na dodatek niepotrzebnie przyciąga wzrok.
    W zasadzie wszystkie fotki mniej lub bardziej przepalone, na większości MZ za mały kontrast. Na 6. i 8. postacie ledwo odcinają się od tła.
    Z puszki wygladalo to tak:


    Lekkie przepalenie bylo zamierzone w obrobce, ale rozumiem, ze zePSulem Bede juz wiedzial na przyszlosc.

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    cóż tu napisać, tak foci 90% polskich ślubniaków w 'określonym' przedziale cenowym. Radzę podglądać najlepszych,w necie jest naprawdę w czym wybierać a konkurencja fotografów jest przeogromna....
    Dokladnie, naszczescie dopiero sie ucze, wiec wszystko przede mna

    Cytat Zamieszczone przez jellyeater Zobacz posta
    Żona wyszła straszenie zdystansowana. Widać, że jej się ta zabawa nie podobała.
    Niestety bylo zupelnie odwrotnie, to zona strasznie chetna byla na sesje a meza az mi bylo szkoda bo to jemu strasznie sie nie chcialo i z daleka dalo sie to wyczuc No ale moze na zdjeciach stwarzali inne pozory.

  7. #7

    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Kęty
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Kilka nowych, tym razem fotki reklamowe na aukcje:

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

  8. #8
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Kielce
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Sesja małżeńska właściwie mi się podoba, bez wielkiego łał ale brak mi kontrastu, koloru (jak na moje nie znające się oko). Natomiast faktycznie tak jak napisał Centur: tak jakbym widział już gdzieś takie zdjęcia, duuużo takich zdjęć.
    Alfa przyjemna w odbiorze, brałbym, i kontrast i kolory jakby lepsze

  9. #9

    Domyślnie Odp: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    11 i 14 bym wyrzucił. Reszta przyjemna

  10. #10
    Dopiero zaczyna Awatar Norberto
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Parczew
    Wiek
    36
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: [KamWaw89]Moja galeryjka - początki poważniejszej fotografii

    Sesja narzeczeńska tak pół na pół. Kilka fajnych kadrów i kilka niezbyt fajnych. Podobają mi się szczególnie 5,6 i 8 aczkolwiek tonacja kolorystyczna mi jedynie nie do końca pasuje. w 5 bardziej kolorowo by się przydało, a 6 i 8 chętnie bym zobaczył w dobrym B&W.
    Co do 7 - domyślam się że chciałeś osiągnąć namiętność na tym zdjęciu ale para zepsuła to wyrazami twarzy. Nie ma emocji, dziewczyna ma wzrok jakby była znużona obecnością pana który daje buziaka jakby od niechcenia uciekając gdzieś wzrokiem.

    Co do fotek Alfy - typowe allegrowe że tak powiem bez szału. Akurat do alfy przydałoby się inne otoczenie niż trawa i kawałek lasu

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •