Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Drukarki z serii IP3.. 4... 7... głowice i pełny pochłaniacz atramentu.

Mieszany widok

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    247

    Domyślnie Odp: Drukarki z serii IP3.. 4... 7... głowice i pełny pochłaniacz atramentu.

    Panie Przemku. Czy mógłby się Pan podzielić z swoimi ustawieniami? Na pewno nie będę mieć perfekcyjnych kolorów lecz wydaje mi się, ż będą lepsze wydruki niż na standardowych ustawieniach.

    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Drukarki z serii IP3.. 4... 7... głowice i pełny pochłaniacz atramentu.

    Witam forumowiczów. Tak sobie czytam czytam i muszę co nieco napisać. Wydaje mi się że ten negatyw co do serii 7 a zwłaszcza wymieniana tutaj IP7250, jest ostro przesadzony, bowiem o ile faktycznie jej zacięcia myślowe a przy okazji tego śliczna symfonia pracy trybów niczym z wiekowej snopowiązałki, może doprowadzić do rozpaczy, to o tyle sprawa z tuszami nie wygląda tak strasznie jak się ja tu maluje ... Jestem posiadaczem owego kombajna od 2 miesięcy i już ma na swym koncie ponad 300 labelprintów na dyskach ponad 2000 wszelkiej maści pism i okolo 200 fotek z czego jakieś 10% w A4 i co ? ano to szanowna społeczności, że nie ma żadnego problemu z niczym. Jedyna inwestycja to kwota około 40 - 50 zeta w odpowiednie zbiorniczki, zero resetowania, przekładania chipów, kłopotu z profilami kolorów a do tego monitor stanu działa jak na oryginałach, stosuję tusze dolewane z butelki i z opinią iż cena zamiennika nie przemawia za tym rozwiązaniem jest totalną bzdurą, ponieważ dajmy na to zamiennik z 15 ml kosztuje niech nawet 8 zeta to za 50 ml w butelce płacę aż 12 zeta a samo nabicie zajmuje aż 3 minuty z przerwą na fajkę ... to jakby policzyć ilość nabić względem kosztów ... to jak zamienniki będą po 2 zeta to się dopiero zgodzę z tą opinią.
    Z pewnością zgadzam się z opinią iż ogólnie canony są nie do zarąbania, niestety nie są odporne na jeden czynnik ... Nas samych ... Bo to my przez własne czasem z pozoru istotne oszczędności, a już z pewnością z chęci ulepszania fabryki, zarzynamy te drukarki ekspresowo. Od samego początku jadę na alternatywie i zeros problemos... Oryginalne tusze to chyba rozpakuję w przyszłym roku pod choinkę
    I to co zauważyłem od samego początku ... Regeneracja oryginalnych zasobników jest nieporozumieniem. To w każdym przypadku, bynajmniej u mnie, kończyło się pasmem problemów wydatków i nerwów... I tym akcentem życzę dobrej nocy.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Drukarki z serii IP3.. 4... 7... głowice i pełny pochłaniacz atramentu.

    Do Pana Dr.Kloss.
    Posiadam od niedawna drukarkę IP7250. Bardzo proszę o szczegółowe dane (typ, producent, miejsce zakupu) stosowanych przez Pana "zbiorniczków" oraz tuszy.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Drukarki z serii IP3.. 4... 7... głowice i pełny pochłaniacz atramentu.

    P. Dr Kloss powiedział co wiedział, nie odpowiedział i jest chyba szczęśliwy, że coś powiedział.
    Tak to jest - nie tylko na tym forum.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Drukarki z serii IP3.. 4... 7... głowice i pełny pochłaniacz atramentu.

    Cytat Zamieszczone przez komiro Zobacz posta
    P. Dr Kloss powiedział co wiedział, nie odpowiedział i jest chyba szczęśliwy, że coś powiedział.
    Tak to jest - nie tylko na tym forum.
    Odpowiedział i to już dawno, z tą różnicą iż poprzez e-mail, a ty ziomuś zamiast jęczęć, masz pytanie zapytaj, a nie po 3 dniach już płacz... Jednak odpowiem zasadniczo i ogólnie... wujek google radzi, zestaw zamiennych wkładów lub zbiorniczków to dziś koszt około 125 zł plus minus jak kto szuka, a co do dolewanych tuszy to sorry gregory, ale jest tego tyle, że czekanie na podanie jest oznaką całkowitego lenistwa ... ENTER

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •