Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Kamerki "typu Gopro"

  1. #11

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Pytanie o kamerkę CamOne INFINITY HD 1080p

    Zastanawiam się nad kupnem kamerki sportowej tak do 500 - 700 zł. Chciałbym żeby można dobrze nią kręcić i na dworze jak i pod wodą (ponieważ nurkuję). Znalazłem taki film https://www.youtube.com/watch?v=B8ZAxw9CfiQ że ta kamera jest też widzę w tym sklepie KAMERA SPORTOWA CamOne INFINITY HD 1080p DIVE BOX 1.5 - ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław ale ciągle coś nie mogę się przekonać. czy ktoś może ją posiada żeby mi powiedzieć czy mam wydać te parę stówek? Czy się nie zawiode? A może polecicie inne? Będę wdzięczny za pomoc!

  2. #12
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Tychy
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Nie lepiej kupić używaną GoPro2? Jej ceny będą chyba podobne. A szczerze nie mam pojęcia co to za wynalazek
    Ewentualnie kamerka Sony Action Cam, ale tojest w miare nowe i nie wiem czy kupisz w takich cenach..
    C 5DMII, C 17-40L, C 100L Macro, C 50 1.8, 580EXII, 430EXII

  3. #13
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Sony to już ponad 1 kzł.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #14
    Bywalec Awatar Smok
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    W-wa
    Wiek
    55
    Posty
    122

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Ja równiez polecam Go Pro, mam w wersji Hero 2 i jestem bardzo zadowolony, pod wodą w basenie kręciłem - miodzio, na nartach z kasku również super, do celów modelarskich tez świetna. W jednym zestawie wszystkie potrzebne akcesoria i mocowania. Co do obiektywu to można zmienić w ustawieniach, czy ma byc szeroko, normalnie czy wąsko.
    "Piękno jest doskonałością z defektami" - Gilbert Adair

  5. #15

    Dołączył
    Nov 2013
    Miasto
    Wronki
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Witam, również polecam GoPro, używam jej juz rok pod wodą, na motocyklu, i w sportach ekstremalnych, nic się z nią nie stało, mając ją na kasku przy 200km/h mocowanie wytrzymało, na basenie też świetna zabawa. Ja mam wersje Hero 3, kupiłem ja ze względu na wbudowane wifi i mogę sterować telefonem a zndroidem.
    Filmik z wyprawy nad morze, szału nie urywa z montażem ale zrobiłem go dla pokazania jakości : Morska bryza - YouTube
    i tutaj na motocyklu: Dawid na kolanie - YouTube

  6. #16
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Przepraszam za małą manipulację cytatem ale jedno stwierdzenie wyklucza drugie .
    bez przesady, są na rynku rzeczy względnie dobre i tanie. Kumpel który kupił sobie rejestrafor trasy za 850 zł stwierdził że wszystko co tańsze co chińszczyna niskiej jakości, mimo wszytsko zaryzykowałem i kupiłem taki za 260zł (full hd z gps) no i pluł sobie że przepłacił gdy zobaczył jakośc obrazka i jaką funkcjonalność daje gps...
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    bez przesady, są na rynku rzeczy względnie dobre i tanie. Kumpel który kupił sobie rejestrafor trasy za 850 zł stwierdził że wszystko co tańsze co chińszczyna niskiej jakości, mimo wszytsko zaryzykowałem i kupiłem taki za 260zł (full hd z gps) no i pluł sobie że przepłacił gdy zobaczył jakośc obrazka i jaką funkcjonalność daje gps...
    Ja niestety nie mam doświadczeń na podstawie których mógłbym Ci przytaknąć - szczególnie w branży o której tu piszemy .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #18

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    a którą wersje GoPro polecacie? Warto pchać się w droższe wersje? Cały czas chodzi mi po głowie zakup kamery i to GoPro spać mi nie daje 9aczkowliek swoje minusy też ma - choćby niewiadomo co sie nagrywa )

  9. #19

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Kamera Sony

    Już zadawałem pytanie na temat kamery Gopro Hero ale wciąż nie mogę się zdecydować no i kosztuje wciąż koszmarnie. Teraz widzę że weszła nowa jakaś od Sony która ma zakasowac inne ale pewno cena też bedzie kosmos!. Chciałem się dowiedzieć czy dobrze się sprawdza pod wodą (bo do tego głównie potrzebuję) i czy można taniej kupić gdzieś? Na allegro patrzyłem i nic. narazie mi powiedzcie jak ktoś ma czy dobrze się sprawdza pod wodą. bo miałem Panasonica i na 3 m pod wodą w słonym morzu podczas nurkowania sól się dostaje do środka i potem przy wynurzeniu brzęczy dopóki nie wyschnie. Napiszcie proszę!

  10. #20
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Kamerki "typu Gopro"

    Cytat Zamieszczone przez nostomo94 Zobacz posta
    aczkowliek swoje minusy też ma - choćby niewiadomo co sie nagrywa )
    Powiedziałym że to raczej cały urok tego urządzenia. Po to ona ma tak szeroki kąt, żeby nagrywanie było proste i intuicyjne. Cała zabawa skończyła by się na patrzeniu w wyświetlacz - a takowy też można dokupić, jeśli koniecznie musisz widzieć co rejestrujesz.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •