Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Reportaż ślubny - proszę o opinię na temat moich przyszłych zakupów sprzętu.

  1. #31
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Reportaż ślubny - proszę o opinię na temat moich przyszłych zakupów sprzętu.

    Cytat Zamieszczone przez Morfii Zobacz posta
    Sory jak Cię uraziłem, ale co prawda to prawda. Jest już podobny temat i dziwi mnie sam fakt że moderatorzy dalej go ciągną. Powiedz sam jak inaczej nazwać kogoś kto pyta zgraję obcych osób jak wydać swoją kasę.... i to do tego nie małą kasę.
    "Sory" nie wystarczy - jeszcze jedno takie stwierdzenie i sobie odpoczniesz od forum.
    Absolutnie tutaj takiego sposobu zwracania się do użytkowników forum sobie nie życzymy!
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  2. #32
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    76

    Domyślnie Odp: Reportaż ślubny - proszę o opinię na temat moich przyszłych zakupów sprzętu.

    Do użytkowników Morfii oraz becekpl.

    Uważam, że nie macie żadnego prawa do podjęcia jakiegokolwiek osądu mojej osoby w odniesieniu m.in. do fotografii. Tak się składa, że forum służy do "uprzejmej" i wyrozumiałem wymiany zdań na temat szeroko pojętej fotografii. Jeśli Waszym zdaniem naruszyłem regulamin, zaśmieciłem forum kolejnym "bezsensownym" postem, wystarczyło zgłosić to do moderatora.

    Do waszej wiadomości, nie zamierzam dokonać zakupu za pieniądze z bezproblemowo otrzymanej dotacji unijnej. Planuję zainwestować ciężko zarobioną gotówkę, również dzięki fotografii. Nie wiecie jak długo fotografuję, co służy jako główne narzędzia w mojej pracy itp. Proszę, przystopujcie z tymi kąśliwymi komentarzami. Być może moja wiedza jest większa od Waszej, a problemem jest tylko trudność w podejmowaniu trudnych decyzji i potrzeba podzielenia się tym z innymi. Owszem, zamierzam skorzystać również z dotacji. Jeśli tkwicie w błędnym przekonaniu, że to łatwe i przyjemne pieniądze, Wasze zdanie. Poświęciłem wiele czasu i nerwów aby zdobyć choć małą szansę na dofinansowanie. Nie traktujecie osób w podobnej sytuacji do mnie jako amatorów i totalnie nieświadomych "fotografów". Ja na dzień dzisiejszy doskonale już wiem co kupię i dlaczego. Na forum jest wiele bardziej doświadczonych kolegów, którzy mimo wszystko służą dobrą radą i swoimi przemyśleniami, swoimi doświadczeniami i swoimi sugestiami, na takie właśnie liczyłem.

    Otrzymanie dotacji nie może nikogo skreślać i sugerować niepowodzenia jego przedsięwzięcia tylko ze względu na to, że ktoś te pieniądze nam ofiarował w ramach bezzwrotnej pomocy. To doskonała możliwość podjęcia kolejnych inwestycji i rozwoju, który nie zawsze prowadzi do podjęcia nowych postów w charakterze "BRANŻA ŚLUBNA ZDYCHA". Ja tak nie uważam, a wręcz przeciwnie.

    To tyle, proponuję zakończyć te pozbawione jakiegokolwiek sensu wywody i zająć się swoimi sprawami.
    Ostatnio edytowane przez canon_user ; 12-08-2013 o 14:47

  3. #33
    Bywalec Awatar betinus
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Górny Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    113

    Domyślnie Odp: Reportaż ślubny - proszę o opinię na temat moich przyszłych zakupów sprzętu.

    canon_user, tak w temacie jeszcze ogniskowych, choć już chyba od pierwszego postu nastąpiły zmiany, to zastanów się faktycznie nad tym 24-70 - my kupując (uzupełniając) zestaw rzuciliśmy się na 24-70L - z racji, że zawsze wszyscy w firmie powtarzali że to podstawowy zoom do reportażu, teraz z perspektywy kilku lat, posiadania go w torbie zauważyłem, że coraz częściej leży w torbie, a podczas zabawy na sali to więcej 17-40 jest w użyciu i 85/50 niż ten ciężki klocek.
    Na plenerach też coraz rzadziej ląduje na puszce, na korzyść stałek i UWA

    W temacie 85L - zawsze wszystkim powtarzam, że 85/1.8 też kiepski nie jest, a za zaoszczędzone pieniądze można kupić inne szkiełka - 85/1.8 mamy już ponad 6 lat i jeszcze nigdy nie brakowało mi L zamiast tego leciutkiego/poręcznego szkiełka.
    Ale to tylko moje skromne uwagi, po ostatnich kilku zleceniach
    sprzętu kupa... a chęci coraz mniej....

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •