Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 3474828384
Pokaż wyniki od 831 do 835 z 835

Wątek: Canon EOS 70D z matrycą Dual Pixel CMOS AF

  1. #831
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: Canon EOS 70D z matrycą Dual Pixel CMOS AF

    No właśnie. Podobno wyszła notka serwisowa od Canona, jakoby błąd error 70, spowodowany wadliwą płytą główną, miał być naprawiany (wymiana płyty głównej) za darmo w autoryzowanych serwisach Canona. Z czystej ciekawości zadzwoniłem na Żytnią zapytać się, czy faktycznie wykonują taką usługę, na co Pani zamilkła na dłuższą chwilę i odpowiedziała, że pierwszy raz o czymś takim słyszy. Czy jest tutaj ktoś, kto miał przyjemność naprawiać ten błąd na Żytniej i może potwierdzić, że zrobili to na koszt Canona, a nie użytkownika?
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

  2. #832

    Domyślnie Odp: Canon EOS 70D z matrycą Dual Pixel CMOS AF

    Jaką lampę automatyczną polecicie ze rozsądne pieniądze do tego aparatu? Pytam bo ta, ktróą miałem skończyła się miałem manualną Yongnuo YN-560 II, leżała 2 lata nieużywana i teraz po uruchomieniu nie ładuje... tylko piszczy i nie reaguje na przyciski poza ON/OFF
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  3. #833
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Canon EOS 70D z matrycą Dual Pixel CMOS AF

    Baterie daj nowe :P Ale zwykłe, alkaliczne, nie akumulatorki.

  4. #834

    Domyślnie Odp: Canon EOS 70D z matrycą Dual Pixel CMOS AF

    Akumulatory naładowane. Każda z nich ma prąd zwarcia ponad 10A. Z resztą nowe alkaliczne też próbnie wkładałem i ten sam efekt. Piszczy i nic się nie dzieje... :-(
    Ostatnio edytowane przez Lutek ; 27-02-2020 o 20:13
    Lutek
    EOS 70D | Canon 50mm f/1.8 STM | Canon 18-135 3.5-5.6 IS STM | PIXMA MG7150

  5. #835
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 254

    Domyślnie Odp: Canon EOS 70D z matrycą Dual Pixel CMOS AF

    Cytat Zamieszczone przez mateuszw3 Zobacz posta
    No właśnie. Podobno wyszła notka serwisowa od Canona, jakoby błąd error 70, spowodowany wadliwą płytą główną, miał być naprawiany (wymiana płyty głównej) za darmo w autoryzowanych serwisach Canona. Z czystej ciekawości zadzwoniłem na Żytnią zapytać się, czy faktycznie wykonują taką usługę, na co Pani zamilkła na dłuższą chwilę i odpowiedziała, że pierwszy raz o czymś takim słyszy. Czy jest tutaj ktoś, kto miał przyjemność naprawiać ten błąd na Żytniej i może potwierdzić, że zrobili to na koszt Canona, a nie użytkownika?
    https://www.usa.canon.com/support/ca...70-or-error-80

    https://www.canon.pl/support/consume...cm:125-1676508

    W czerwcu tego roku wyszła aktualizacja tej noty serwisowej, która brzmi tak:

    Uwaga: Bezpłatne naprawy tego produktu przestaną być realizowane od 31 grudnia 2022 r.

Strona 84 z 84 PierwszyPierwszy ... 3474828384

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •