Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: ofertę wykonywania zdjęć ślubnych od miejscowego fotografa

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: ofertę wykonywania zdjęć ślubnych od miejscowego fotografa

    Cytat Zamieszczone przez wiktor2323 Zobacz posta
    Tyle, że mi chodziło o to że jest to fer jeśli młodzi widzą zdjecia gościa który bedzie robił
    zejdź na ziemie wiktor
    sample ma jedne a ślub pstryka raz Denis innym razem Heniek traktorzysta albo Marian z sąsiedztwa
    kasa misiu kasa

  2. #42

    Domyślnie Odp: ofertę wykonywania zdjęć ślubnych od miejscowego fotografa

    Wiem, że ta cała sytuacja najbardziej może odbić się na młodych. Moje zdjęcia złe nie są, ale jakoś muszę zaczynać. No trochę to dziwne.
    Wiem na pewno, że ja nie będę tak działał jak ten fotograf. Sam w sumie źle robię, że korzystam, ale jakoś trudno mi się od razu wkręcić w ten rynek.
    Ciężko na początku ze zleceniami...

  3. #43
    Początki nałogu Awatar cohontes
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    .
    Wiek
    30
    Posty
    339

    Domyślnie Odp: ofertę wykonywania zdjęć ślubnych od miejscowego fotografa

    Źle raczej nie, bo jakos trzeba zaczac by sie wybic i miec potem rowne szanse z konkurencja


    Sent from my iPad using Tapatalk
    5D | R6 | EF 40MM F/2.8 STM | RF 50MM F/1.8 STM | EF 135MM F/2L USM
    X-T30 | XF 18-55 mm f/2.8-4.0 R | XF 35 mm f/1.4 R | XF 56 mm f/1.2 R | XF 50-140 mm f/2.8 R

  4. #44
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: ofertę wykonywania zdjęć ślubnych od miejscowego fotografa

    No dobrze, ale ten fotograf zleceniodawca, to kasuje młodych za ślub 5-6 tys, jako super profi (bo wtedy można by to uznać za oszustwo i naciąganie) czy może bierze 1500 zł, tak jak to często bywa, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach gdzie młodzi mając ograniczone fundusze liczą raczej na miła pamiątkę, niż na super kuper foty jak z żurnala.

    Poza tym oczywiście że chodzi o kasę, ale lepiej jest coś robić i zarobić 200zł zdobywając przy ty doświadczenie niż czekać na zmiłowanie. Ja na przykład mam serdecznie dosyć młodych ludzi bez umiejętności ani doświadczenia, którzy szukają pracy lekkiej i przyjemnej za nie mniej niż 3 tys na początek "bo tak jest na zachodzie"

  5. #45
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: ofertę wykonywania zdjęć ślubnych od miejscowego fotografa

    Cytat Zamieszczone przez rostek andrzej Zobacz posta
    Ja na przykład mam serdecznie dosyć młodych ludzi bez umiejętności ani doświadczenia, którzy szukają pracy lekkiej i przyjemnej za nie mniej niż 3 tys na początek "bo tak jest na zachodzie"
    Tak się jakoś porobiło że teraz ciężko o innych.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •