Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Fotoalbum/fotoksiążka PILNE

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: Fotoalbum/fotoksiążka PILNE

    Dobra, ostatecznie zrobiłem w nasz-album.pl Zadzwoniłem i powiedzieli, że jest szansa, że na czwartek książka będzie u mnie. Ciekawe jak wyjdzie.

    marekb - dzięki za pomoc, niestety Twój post przeczytałem dopiero teraz, czyli około 16:30, a projekt fotoksiążki wysłałem już o 13. Następnym razem spróbuję u Ciebie

    Jeszcze raz dzięki wszystkim raz pomoc Jak już przyjdzie ta fotoksiążka, to spróbuję ją jakoś ocenić, czy w ogóle warto tą firmę brać pod uwagę. Mają już duży plus ode mnie za kontakt z klientem i dopasowanie usług do niego. Na ich stronie czas jaki potrzebują jest określony na 4 dni robocze + wysyłka, a jak zadzwoniłem i wytłumaczyłem, że to pilne, to obiecali, że postarają się, abym miał ją u siebie już w czwartek. O 13 wysłałem projekt, a godzinę później dostałem wiadomość, że zamówienie już jest w produkcji. Także na pewno cechują się rzetelnością. Zobaczymy jeszcze jak z jakością wykonania.
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Rumia
    Posty
    278

    Domyślnie Odp: Fotoalbum/fotoksiążka PILNE

    Właśnie przyjechał do mnie kurier z fotoksiążką. Teraz powiem o jakości wykonania. Jako, że pierwszy raz robiłem fotoksiążkę, to nie mam żadnego porównania z jakąkolwiek inną firmą. Już na pierwszy rzut oka fotoksiążka sprawia wrażenie naprawdę dobrze wykonanej. Okładka, czy raczej zdjęcie jakie dałem na okładkę, miała praktycznie identyczną kolorystykę jak na monitorze. To samo ze zdjęciami wewnątrz. Wybrałem papier błyszczący. Według mnie to była dobra decyzja. Kolory są nieprzekłamane, dokładnie takie jakie były na zdjęciach w projekcie. Papier jest bardzo dobrej jakości. Nie wiem co jeszcze mógłbym napisać. W mojej ocenie: dostawa, czas realizacji, walka o klienta i rzetelność = 10/10, fotoksiążka, czyli jakość wykonania = 9/10 (dałbym 10/10, ale tak jak mówię, nie mam żadnego porównania niestety z innymi firmami). Czyli średnio 9,5/10. Jeśli ktoś tak jak ja będzie musiał zrobić fotoksiążkę w ekstremalnie krótkim czasie i jednocześnie bez straty jakości, albo po prostu, jeśli zależy mu na porządnie wykonanej robocie, to naprawę polecam firmę nasz-album.pl.
    Tyle ode mnie, dziękuję za uwagę
    Konserwy: Canon 450D + Canon 70D i kilka słoiczków: Canon 28-70 + Canon 50 1.8 + Tokina 12-24 + Sigma 18-50 2.8
    www.wszedzieinigdzie.pl - blog podróżniczy, zapraszam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •