Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

  1. #21

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Nie wiem jak Niemcy ale w GB, bo tam mam znajomych to przynajmniej w ich kręgu ilość szkieł niefirmowych jest pomijalna. Przy czym kompletni amatorzy mają najczęściej cropowe spacezoomy, a entuzjaści baterie ELżbiet . Oczywiście to jest czyjaś opinia a nie przekrój rynku.
    czyli kto jest klientem tamrona i spółki ?

  2. #22
    Początki nałogu Awatar Ligo
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    IL
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    Cytat Zamieszczone przez slocum Zobacz posta
    Google na szybko podaje
    "Google na szybko" nie jest zbyt precyzyjne. Powiedziałbym nawet, że pierwsze dwa przykłady są kilkukrotnie zaniżone Zresztą dałeś przykłady zawodów z najwyższej i najniższej półki. A gdzie cała reszta w środku?
    Można przyjąć, że wszędzie w zawodach z tej właśnie średniej półki zarabia się podobne w kwotach bezwzględnych: Polska - 2500-3000zł, Niemcy 2500-3000E, UK 2500-3000 funtów (chyba), USA 2500-3000 dolców. Dlatego ja, żeby mieć orientację w sile nabywczej, zawsze porównuję 1:1.

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Przy czym kompletni amatorzy mają najczęściej cropowe spacezoomy, a entuzjaści baterie ELżbiet
    U mnie jest dokładnie tak samo.

  3. #23
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    Cytat Zamieszczone przez slocum Zobacz posta
    czyli kto jest klientem tamrona i spółki ?
    Reszta .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #24
    Bywalec Awatar jeff.lebowski
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Wiek
    44
    Posty
    171

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    A gdzie cała reszta w środku?
    , UK 2500-3000 funtów (chyba),
    Co do UK to troche zawyzyles srednia...

    Obecnie jest to 26,500 GBP brutto na rok (BBC News - Average earnings rise by 1.4% to ?26,500, says ONS) co daje 1,736 GBP na reke miesiecznie (Salary Calculator 2013)
    Canon 5D Mark II | C 28 1.8 | C 50 1.4 | C 85 1.8 | YN-565EX | Manfrotto 725B

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    "Google na szybko" nie jest zbyt precyzyjne. Powiedziałbym nawet, że pierwsze dwa przykłady są kilkukrotnie zaniżone
    Nie są zaniżone. Lekarze w Niemczech zarabiają lekko licząc trzy razy mniej niż w USA, a lekarze bez specjalności jeszcze mniej.

    Ale porównania robić trudno, bo sa jednak różne obyczaje. W USA najskromniejszy dochtór na wsi zaraz po najmarniejszych studiach medycznych nie dostanie mniej niż $10k miesięcznie. Co wcale nie znaczy, że nie będzie można złapać nawet chirurga z Rebelem i kitem na szyi. Lansowac się będzie czym innym.

    Natomiast jak ktoś jest napalony akurat na te rzeczy to nakupi sobie elek nawet z pensji 3 razy mniejszej.

  6. #26
    Początki nałogu Awatar Ligo
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    IL
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    jeff.lebowski i pan.kolega - dzięki za doprecyzowanie

  7. #27
    Dopiero zaczyna Awatar militarius
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Nowe body ale jakie ? (Przesiadka z 450d)

    Cytat Zamieszczone przez gervee Zobacz posta
    Jakie jest według Ciebie realne prawdopodobieństwo znalezienia "niezajeżdżonej" 5-ki na owych portalach aukcyjnych?

    a czemu nie? jeśli tylko ma potwierdzony przebieg w serwisie to brać a na forum wystawić ogłoszenie też nie zaszkodzi... ja miałem do wyboru 3 egzemplarze z niskim przebiegiem (do 15k) tutaj z forum.
    || 5D + BG-E4 + 85 1.8 || R+600 + YN622C ||
    Zapraszam - https://www.facebook.com/photo.kf

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •