Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Domowe studio,proszę o porady.

  1. #51
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    60

    Domyślnie Odp: Domowe studio,proszę o porady.

    Cytat Zamieszczone przez Usjwo Zobacz posta
    Wiekszosc lamp studyjnych ma fotocelle, wiec wystarczy ze wyzwolisz wyzwalaczem C430.
    Piszesz ze bedzie to domowe studio, jak duze masz pomieszczenie? 600W to dosc sporo i w standardowym bialym pokoju bedzie ciezko z regulacja.
    No właśnie wiem że to 600 to troche za dużo, pomieszczenie ok 20m. Próbuję znaleźc coś za rozsądne pieniądze i w miarę dobrego, 430ex już jest i może do tego coś z lamp studyjnych. Czy jak będę odpalał z c430 to studyjna nie będzie się odpalała na pierwszym przedbłysku ? Dzięki
    Pozdrawiam

  2. #52
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1 055

    Domyślnie Odp: Domowe studio,proszę o porady.

    Jak ustawisz lampe C430 w ettl to studyjna odpali za wczesnie. Tylko w takim wypadku nie ma sensu ustawiac ettl, poniewaz i tak do pomiaru nie bedzie blysku ze studyjnej. Flasha ustawiasz w M i probujesz.

  3. #53
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    60

    Domyślnie Odp: Domowe studio,proszę o porady.

    Cytat Zamieszczone przez Usjwo Zobacz posta
    Jak ustawisz lampe C430 w ettl to studyjna odpali za wczesnie. Tylko w takim wypadku nie ma sensu ustawiac ettl, poniewaz i tak do pomiaru nie bedzie blysku ze studyjnej. Flasha ustawiasz w M i probujesz.
    Dzięki

    --- Kolejny post ---

    Myślę że dzięki wam już prawie się zdecydowałem kupie parasolkę do c430 i jedną z tych lamp
    http://www.ebay.co.uk/itm/500W-Studi...item2a2a811a09
    http://www.ebay.co.uk/itm/PhotoSEL-H...item27c6c38223
    tylko nie wiem która będzie lepsza, pieniądze prawie takie same, do lampy softbox 90x60 i jakiś wyzwalacz, może ten Yongnuo RF-602. Dobrze to wymyśliłem czy nie ?
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez marcin210178 ; 30-10-2013 o 00:44

  4. #54
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1 055

    Domyślnie Odp: Domowe studio,proszę o porady.

    Obie sa podobnej klasy, wiec kup te ktora Ci sie bardziej podoba.
    Zamiast RF602, kup nowsza wersje RF603, albo doloz ze 300PLN i YN622 (jako inwestycja w przyszlosc )

  5. #55
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    60

    Domyślnie Odp: Domowe studio,proszę o porady.

    Cytat Zamieszczone przez Usjwo Zobacz posta
    Obie sa podobnej klasy, wiec kup te ktora Ci sie bardziej podoba.
    Zamiast RF602, kup nowsza wersje RF603, albo doloz ze 300PLN i YN622 (jako inwestycja w przyszlosc )
    Dzięki Nie wiem jeszcze którą kupie ale na pewno jedną z nich, a nad wyzwalaczem pomyślę bo może faktycznie warto dołożyc pare groszy.
    Pozdrawiam

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •