Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: CANON 60D co o nim sądzicie ?

  1. #1

    Domyślnie CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Witam, chce kupić C60d co o tym myślicie jako kolejny aparat po 400d, gdyż przyszedł czas na zmianę ... do C60D chce dokupić tamrona 17-50/2.8 VC może polecicie coś innego ? z góry dzieki wiem ze chce Canona ale w sumie do konca nie wiem jakiego troche juz potrafie po 400 i chce sie rozwijać ale nie moge sie zdecydować POZDRAWIAM !

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    Olesnica
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    wiele już wątków na temat 60d powstało, poczytaj trochę forum, ale w 60d to bym się nie pchał. Używkę 7d albo starą piątkę, w zależności co fotografujesz kup.

  3. #3
    Początki nałogu Awatar Bogdan56_Ch
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Chrzanów
    Posty
    377

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Jakiego Canona nie kupisz, nie bedziesz pewny do końca czy to był dobry wybór. Jeżeli pasuje Ci 60D to bierz go, niektórzy uważają że przesiadka z 400D na używanego 40D to już duży postęp.
    Poczytaj
    Fotopolis.pl: Canon EOS 60D - w p drogi
    Canon EOS 60D - Optyczne.pl

    Osobiście optowałbym za 50D, zresztą mam go i jestem zadowolony. Nie ma opcji filmowania, dla mnie to zaleta.

  4. #4

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    @Przemasl1985 nad 7d też myślałem ponoć dobry solidny aparat , a co do fotografowania to imprezki jakieś ze znajomymi, niedaleko gdzie mieszkam mam zalew wiec coś tam napewno, jakieś fabryki opuszczone, misato , tez lubie fotki z zluga migawka troche tego jest


    @Bogdan56_Ch (Jakiego Canona nie kupisz, nie bedziesz pewny do końca czy to był dobry wybór.) w sensie ? a za linki dzieki , ale juz czytałem tak jak pisalem wyżej do kolegi tez o 7d myślalem a na 5 mnie nie stać

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    zamieniłem 350d na 60d i jest ok
    aparat ma wszystko, czego potrzebuję - polecam
    To mój ostatni APSC

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Miałem 550d, mam 60d, jestem zadowolny, ale na pewno następny sprzęt to będzie FF

  7. #7

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    FF = pełna klatka mam rozumieć ?

  8. #8
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Dokadnie, tylko nie front focus

  9. #9
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Zastanów się nad 5D - pełna klatka to jednak pełna klatka Na środkowym pkt AF spokojnie można pracować, a obrazek generuje bardzo ładny Jak jeszcze dorzucisz jakieś szkiełko pokroju Sigma 35 1.4 nie będziesz chciał rozstawać się z aparatem

  10. #10
    Początki nałogu Awatar grzegorzki
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Cavan / Kielce
    Posty
    369

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Niedawno skończył się sezon w Ekstraklasie, więc odpowiem Ci tak, że 60D jest jak Korona Kielce.
    Niski budżet. Żadnego zwycięstwa na wyjeździe. Właściwie jedyny napastnik ma złamaną nogę.
    Ale zespół przez cały sezon nie miał obaw o utrzymanie się w lidze. Wygrał z Legią. Rozjechał jesienią Piasta 4:0, a na wiosnę Jagiellonię 5:0.
    Mimo, że jestem kibicem Korony to przy zakupie rozważałem tylko Piasta Gliwice i Lecha Poznań.
    6D - EF 24-70/2.8L USM + EF 50/1.8 II + EF 70-300/4-5.6 IS USM + EF 85/1.8 USM - 580EX II + YN565EX + YN568EX- YN-622C - Bowens 500R kit + akcesoria
    Nie mnie się wtrącać biskupom w robotę.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •