Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Wątek: CANON 60D co o nim sądzicie ?

  1. #51
    Bywalec Awatar PRZEMOLO79
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Stg
    Posty
    155

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Też się wahałem pomiędzy 60d a 650/700d padło na 700d z uwagi, że kupiłem go okazyjnie, ergonomia w 60d nie jest dla mnie wystarczającym atutem (nie robię super dynamicznych ujęć z częstą zmianą ustawień. Poza tym 60d ma już 4 lata i technologicznie nie różni się praktycznie od 650/700d na dzień dzisiejszy. Też czekam na 70d. Pobujam się na 700d z 2-3 latka poczekam i wymienię na 70d tu już uzasadnienie takiego ruchu jest uzasadnione :-) PS. swoją drogą ekran dotykowy w aparacie (którego byłem przeciwnikiem początkowo) bardzo mi pasuje. Co prawda trzeba oderwać oko od wizjera ale zmiana ustawień i parametrów następuje bardzo szybko jest to plus.

  2. #52
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Kępno
    Posty
    46

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez PRZEMOLO79 Zobacz posta
    PS. swoją drogą ekran dotykowy w aparacie (którego byłem przeciwnikiem początkowo) bardzo mi pasuje. Co prawda trzeba oderwać oko od wizjera ale zmiana ustawień i parametrów następuje bardzo szybko jest to plus.
    Jeżeli nie przeszkadza odrywanie oka od wizjera to dotykowy ekran 700d może być ale jeżeli chce się większość najważniejszych ustawień bez odrywania to 60d lub wyżej

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •