Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: CANON 60D co o nim sądzicie ?

  1. #21

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez gladi Zobacz posta
    mam dwa aparaty eos 60D do jednego podpięty właśnie tamron 17-50 2.8 VC zakupiony od Cichego ,aparaty są super tamronik też wymiata.
    Przy zakupie drugiego aparatu też brałem pod uwagę 7D ,gdyby miał ISO bardziej użyteczne od 60D to bym go kupił ,a tak uznałem że niewiele wnosi w stosunku do 60d a jest droższy o 1700PLN
    tyle ile tamron 17-50 2.8 VC. :-)
    Wiem na pewno że gdybym miał więcej funduszy to na 100 procent brałbym aparat FF 5D mark 2, lub 6D , i taki będzie mój trzeci aparat .
    Używanych aparatów nie brałem pod uwagę ponieważ wydaje mi się że jak ktoś wydaje 5 czy 6 tysi na body to nie po to żeby robić fotki amatorskie , i te aparaty raczej zarabiają na siebie więc przebieg też mają nie mały
    zgadzam sie z Toba w 100% wiem ze gdybam wypytuje marudzę i za to sorry i tak siedze czytam Twój post i chce zrobić to samo co Ty , i tez dla tego ze jak okaze sie ze fotki to jednak nie to to zawsze nei bedzie tak ciezko w kieszeni pozniej jak wywale tyle kasy a 60d zostanie i bedzie rodzinne zjazdy focił

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    łódź
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    powiem tak ja też na początku myślałem że kupie sobie lustrzankę żeby sobie trochę fotek porobić miałem kupić 600d i ktoś mi doradził 60D i dzięki mu za to , ale wież mi że to działa jak narkotyk najpierw jeden obiektyw potem drugi itd. potem drugi aparat kurcze już zbieram na trzeci właśnie pełną klatkę, to nie ma końca :-) dlatego mówię jeżeli masz kasę i czujesz bakcyla do fotografii to bież pełną klatkę ,bo i tak ją kupisz
    kwestia kiedy

  3. #23

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    właśnie mam koło 5000 tyś, ale chce kupić nowy aparat podszkolić sie jeszcze bardziej, po focic a pozniej FF :P

  4. #24
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    łódź
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Bierz 60d i zamów tamrona 17-50 2.8 vc od Cichego z tego forum ,bedziesz mial sprawdzony obiektyw i unikniesz wielu kombinacji z ostroscią, nie ma co sie zastanawiać :-) , a kiedyś nazbieramy na wymarzonego 5D mark 3 :-)

  5. #25

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    podasz namiary ? i jaki koszt ?

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    allegro - tamron 17-50 od cichego
    =)

  7. #27

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Moja rada, bo sam się do niej zastosowałem. Lepiej dozbierać i kupić używkę 5D Będziesz zadowolony 3x bardziej. A jeśli chcesz koniecznie nowy to 7D

  8. #28
    Początki nałogu Awatar ketras
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kościan / Leszno / Poznań
    Posty
    385

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    drogi autorze używkę 5D co ci proponują to canon 5D mark I/classic. Jeżeli nie robisz sportu będziesz zadowolony, jeżeli ma być to aparat uniwersalny to 60D + tamron 17-50 Vc.

    Podaj jakie masz obiektywy już w swoim plecaku, jakie typy fotografii preferujesz. Inaczej ciężko doradzić. Czy warto kupować D7100 , zależy od szklarni i wymagań. A jeżeli pentax to k-5 II (bez AA).
    "Rób w życiu to co kochasz ! A nie spędzisz w pracy nawet jednego dnia " ### "Body to tylko początek .... Dalej zaczyna się wolność (jak i wydatki ;/) "

  9. #29

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez KapitanC Zobacz posta
    co do fotografowania to imprezki jakieś ze znajomymi, niedaleko gdzie mieszkam mam zalew wiec coś tam napewno, jakieś fabryki opuszczone, misato , tez lubie fotki z zluga migawka troche tego jest
    mam tez boisko , sady , hymmm w sumie sporo ego wiec uniwersalny bardziej by mi sie przydał

  10. #30

    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Mam 60D z Tamronem 17-50 2.8 i jestem bardzo zadowolona. Skoro chciałbyś coś uniwersalnego, to myślę, że to dobry początkowy zestaw. Kupiłam 60D używany, bo nie było mnie stać na 7D, gdyby było, pewnie bym go kupiła, bo fotografuję od czas do czasu wyścigi samochodowe. W tym temacie 60D sobie radzi, ale 7D pewnie byłby lepszy. Jeżeli Ciebie stać, to kupuj

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •