Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: CANON 60D co o nim sądzicie ?

  1. #11

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    @Canoniarz1984 szczerze to nie mam aż takiego funduszu żeby kupować 5D chyba ze używany ale to zawsze nie wiadomo kto co z nim robił myślę tez nad 7d czytam duzo forów i tu mi polecaja wyżej tez 7d sa tez fajne na allegro 7d uzywane i nie z dużym przebiegiem ale jak pisałem już zawsze nie wiadomo kto jak szanuje sprzet tym bardziej ze 7d ma solidną obudowę i dobrze uszczelniony

  2. #12
    Początki nałogu Awatar homesicalien
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    295

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez KapitanC Zobacz posta
    @Canoniarz1984 szczerze to nie mam aż takiego funduszu żeby kupować 5D chyba ze używany ale to zawsze nie wiadomo kto co z nim robił myślę tez nad 7d czytam duzo forów i tu mi polecaja wyżej tez 7d sa tez fajne na allegro 7d uzywane i nie z dużym przebiegiem ale jak pisałem już zawsze nie wiadomo kto jak szanuje sprzet tym bardziej ze 7d ma solidną obudowę i dobrze uszczelniony
    IMO jeżeli nie planujesz poważnych reportaży sportowych i innych wymagających dla sprzętu pod względem funkcjonalności, to sama jakość obrazu z 7D w stosunku do jego ceny jest niewystarczająca. Lepiej półka niżej i reszta na szkła. I bezpieczniejsza używka 5D niż 7D, bo ten pierwszy nie kręci filmów.

  3. #13
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Skoro stać Cię na 60D - 2.800zł nówka to i stać Cię na 5D używkę (2.300-2.800zł)

  4. #14

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzki Zobacz posta
    Piasta Gliwice i Lecha Poznań.
    tzn ?

    Co do 5d to samo body kupie w cenie 7d plus jakis spoko obiektyw

  5. #15
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez KapitanC Zobacz posta

    Co do 5d to samo body kupie w cenie 7d plus jakis spoko obiektyw
    Ciekawe rzeczy opowiadasz Lustrzanka Canon EOS 7D Body (3814B023) - Ceneo.pl

  6. #16

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez homesicalien Zobacz posta
    IMO jeżeli nie planujesz poważnych reportaży sportowych i innych wymagających dla sprzętu
    właśnie może sie zdarzyć mam blisko boisko (nie czuje ze rymuje:P) i takie fotki też fajnie po strzelać :P ale mysle ze z tego co piszecie i wyczytałem to i 5D dał by rade


    Cytat Zamieszczone przez Canoniarz1984 Zobacz posta
    Ciekawe rzeczy opowiadasz Lustrzanka Canon EOS 7D Body (3814B023) - Ceneo.pl
    chodziło o uzywke

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    Cytat Zamieszczone przez KapitanC Zobacz posta
    Witam, chce kupić C60d co o tym myślicie jako kolejny aparat po 400d, gdyż przyszedł czas na zmianę ... do C60D chce dokupić tamrona 17-50/2.8 VC może polecicie coś innego ? z góry dzieki wiem ze chce Canona ale w sumie do konca nie wiem jakiego troche juz potrafie po 400 i chce sie rozwijać ale nie moge sie zdecydować POZDRAWIAM !
    Mam 60D. Przesiadka z 400D. Różnica ogromna na korzyść 60D.wietne filmy,

  8. #18
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    łódź
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    mam dwa aparaty eos 60D do jednego podpięty właśnie tamron 17-50 2.8 VC zakupiony od Cichego ,aparaty są super tamronik też wymiata.
    Przy zakupie drugiego aparatu też brałem pod uwagę 7D ,gdyby miał ISO bardziej użyteczne od 60D to bym go kupił ,a tak uznałem że niewiele wnosi w stosunku do 60d a jest droższy o 1700PLN
    tyle ile tamron 17-50 2.8 VC. :-)
    Wiem na pewno że gdybym miał więcej funduszy to na 100 procent brałbym aparat FF 5D mark 2, lub 6D , i taki będzie mój trzeci aparat .
    Używanych aparatów nie brałem pod uwagę ponieważ wydaje mi się że jak ktoś wydaje 5 czy 6 tysi na body to nie po to żeby robić fotki amatorskie , i te aparaty raczej zarabiają na siebie więc przebieg też mają nie mały

  9. #19

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    a tak z czystej ciekawosci pisałem na innym forum i ludzie doradzali Nikona d7100 albo pentax k-5 (chyba) co myślicie o tych aparatach i markach ?

  10. #20

    Domyślnie Odp: CANON 60D co o nim sądzicie ?

    60D to fajny aparat, taka sama matryca co w 7D więc jakość zdjęć będzie taka sama, no ale jak chcesz focić sport to faktycznie 7D będzie lepszy

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •