Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Ogólny wątek dyskusyjny

  1. #1
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Ogólny wątek dyskusyjny

    Witajcie.

    Wszystko co dobre kiedyś się kończy... tak również się stało w przypadku Zlotu użytkowników Naszego forum w Skorzęcinie w dniach 07-09.06.2013 r.

    Zapraszam do dyskusji na temat wspomnianego spotkania w tym wątku.

    Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji oraz przebiegu Zlotu. Ponadto wielkie dzięki należą się Wam... uczestnikom za świetną atmosferę


    P.S.
    Zachęcam uczestników do zakładania wątku z wykonanymi przez Was podczas Zlotu zdjęciami.
    1. Publikujcie tylko jeden wątek w podforum "Spotkania i zloty Canon-board", jako Prefiks wybierajcie oczywiście "Zlot Skorzęcin 2013.06"
    2. Obowiązkowe jest tytułowanie wątków. Tytuł musi być dwuczłonowy:
    - pierwszy człon: nick użytkownika, podany w nawiasie kwadratowym ( [Nick] )
    - drugi człon: "Zlot Skorzęcin czerwiec 2013 r."
    3. Rozmiar zdjęć od 640 do 1024 px na dłuższym boku, pliki nie mogą być większe niż 300 kB.
    4. W Waszych wątkach jest oczywiście dopuszczalna dyskusja.

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Śląsk i Zagłębie
    Posty
    130

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board Skorzęcin czerwiec 2013 - wątek dyskusyjny

    Ehhh... szkoda, że się skończył
    Było super. Dzięki organizatorom, którzy stanęli na wysokości zadania. Ja jestem pod wrażeniem prelegentów. Byli extra. Pełni wiedzy, której nie bali się pokazać. I piszę to bez odrobiny wazeliny
    Nie zdążyłem się pożegnać, bo decyzję o podróży do domu podjąłem ad hoc, ale niniejszym to czynię. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz!
    pozdrawiam

    Przemek

  3. #3
    Awatar Lemano
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Szczecinek
    Posty
    12

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board Skorzęcin czerwiec 2013 - wątek dyskusyjny

    Niestety co dobre to się szybko kończy
    Było świetnie, jeszcze raz dziękuję organizatorom za wszystko co dla Nas zrobili. Podziękowania należą się modelkom za wdzięk i urodę, oraz znoszenie nas przez dwa dni. Wielki szacunek, dla ludzi, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą.
    Do zobaczenia na następnym zlocie

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdansk
    Wiek
    47
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Witam
    własnie dotarłem do domu i nadal jestem z wielkim bananem na twarzy po zlocie.
    To było niesamowite wrażenie spotka się twarzą w twarz z osobami które zna się tylko z awatara i ich tekstów. Porozmawiać o fotografii i nie tylko, wspólnie porobić zdjęcia i móc uczestniczy w zajęcia, które były tak absorbujące, że zapominało się o przerwach i chciało się słuchać prelegentów. Jakież to było rozczarowanie, kiedy kończyły się zajęcia i wołali na obiad.
    Dołączam się do podziękowań za organizacje tego zlotu.
    DZIĘKI ORGANIZATORZY

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar kkocis
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Szubin
    Wiek
    38
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Również wielkie podziękowania za wspaniałą organizację i świetną ekipę instruktorską i nie zapominajmy o ekipie z Cyfrowe.pl - super ludzie, ekstra sprzęt. Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy na nie jednym takim zlocie

  6. #6
    Dopiero zaczyna Awatar Januchta
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Lębork
    Wiek
    60
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Witam.
    Składam podziękowania dla organizatorów zlotu. Było extra, miła atmosfera, fajne zajęcia połączone z możliwością testowania sprzętu. Wielkie ukłony dla wypożyczalni.
    DZIĘKUJĘ ZA WYDRUKI

  7. #7
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Dziękuję za miłe słowa w imieniu wszystkich organizatorów. Przygotowuję jakąś mini relację i trochę statystyk (o liczbę zdjęć to jeszcze dzisiaj zapytamy emailowo).

    Zachęcam do wstawiania jakiś ładnych awatarów na forum. Wchodzicie w 'ustawienia' w prawym górnym rogu i dalej 'Edytuj zdjęcie'. Maksymalna wielkość obrazka to 100 na 100 pixeli lub 64.0 KB (może być mniejszy). Ja pewnie do jutra wymienię starego mistrza yoda

  8. #8
    Awatar edytach
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Ożarów Mazowiecki
    Posty
    9

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Witam Wszystkich
    Ja też serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w zlocie, poznania tak wspaniałych ludzi z pasją. Dzięki za perfekcyjną organizację, możliwość testowania sprzętu i ciekawe zajęcia. Było super pod kazdym względem. Szkoda że na następny raz trzeba długo czekać.
    Pozdrawiam serdecznie

  9. #9

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Jestem piekielnie ciekaw zdjęć konkursowych, niestety nie mogłem zostać, aby zapoznać się z pracami. Na pewno było tam dużo świetnych kadrów, chętnie bym obejrzał galerię konkursową.

  10. #10
    Uzależniony Awatar Zbyszko666
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Śl.
    Posty
    970

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Mi pozostało obejść się ze smakiem ale mam nadzieję ,że drugi zlot Canona (pewnie za rok ) odbędzie się również w terminie tak dogodnym co będzie można pojechać i bedzie więcej ludzi. Czekam na relację foto

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •