Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Ogólny wątek dyskusyjny

  1. #11

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Cześć,
    Widzę że poprzednicy napisali już wszystko co ja chciałem napisać, więc pozostaje mi tylko podziękować - DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM! Oby więcej takich imprez. Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy

  2. #12
    Awatar leszek.dopke
    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Wejherowo
    Wiek
    35
    Posty
    6

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Będę polecał każdemu taki wypadzik!Oby za rok było nas więcej

  3. #13
    Dopiero zaczyna Awatar kkocis
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Szubin
    Wiek
    38
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Mam taką propozycje dla uczestników zjazdu i do fomaga - może załóżmy usługę dropbox i wszyscy którzy uczestniczyli w zlocie będą mogli tam wrzucać fotki w większej rozdzielczości do folderu Public wtedy każdy zainteresowany będzie mógł je obejrzeć w pełnej okazałości (nie mówie żeby ktoś rawy wrzucał )

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    146

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Chcialbym szczegolnie podziekowac prowadzacym za pasje, za wiedze, za informacje za natchnienia. Dziekuje organizatorom, za cale przygotowania. Dziekuje wszystkim za uczestnictwo.

  5. #15
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    wlkp.
    Wiek
    50
    Posty
    186

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Choć uczestniczyłem w zlocie tylko do soboty do południa (nie zdążyłem się z wszystkimi pożegnać), było dla mnie bardzo ciekawie, miła atmosfera, wspaniali ludzie, ogrom wiedzy i... pozostaje mi podziękować za wszystko (organizatorzy stanęli na wysokości zadania i znaleźli super miejsce i przygotowali wszystko profesjonalnie). Żałuję, że nie mogłem zostać do niedzieli. Może następnym razem będę bardziej dyspozycyjny. POZDRAWIAM!!!
    6D|5D+BG-E4|7D|40D+BG-E2|S14 f2.8 EX HSM|C 24L MkI|35L|C 50 f1.4|C 85 f1.8|C 100 f2.8 USM Macro|C 24-70 f2.8 L|C 70-200 f2.8 L IS|C 100-400 IS L|T 17-50|S 10-20 f4-5.6|C 18-200IS|C 580EXII|C 580EX i tyle...

  6. #16

    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Trzcianka-Wielkopolska
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    To i ja coś napiszę.
    Po pierwsze dziękuję Ani za świetną organizację zlotu, za Jej pozytywną energię która jak wirus opanowała wszystkich oraz mistrzowi Yoda za chęć organizacji takiego spotkania.Dziękuję chłopakom z Cyfrowe.pl za miłą obsługę,za doradztwo i ciekawy "wstępniak".Ukłony również w stronę Canon Polska dzięki któremu mieliśmy taki ogrom sprzętu do testowania.Krzyśkowi Tkaczowi dzięki za pokazanie "tajników" jego pracy,za luz i za świetne rady.Tomkowi Albinowi natomiast za pokazanie magii fotografii dzięki której zapewne wielu ze zlotowiczów uświadomiło sobie jaki ogrom pracy i czasu trzeba włożyć aby osiągnąć finalne zdjęcie w fotografii reklamowej.Tobiaszowi za pasję o której opowiadał tak bardzo podekscytowany,pomimo tego że w większości i tak nie wiem o czym mówił.;-)
    Dzięki również wielkie dla wszystkich użytkowników zlotu ponieważ to Oni stworzyli świetną atmosferę,a w szczególności kompanom z pokoju.
    Specjale podziękowania i ukłony w kierunku obsługi hotelowej która sprawiła że czuliśmy się tak dobrze i swobodnie w hotelu podczas całego pobytu,przypuszczam że jeszcze wielu z nas tam wróci na odpoczynek.
    No i na koniec "Wisienka na torcie" czyli podziękowania dla Renaty Dąbrowskiej dzięki której wiem że można spier..... każde zdjęcie...,za jej wrażliwość oraz styl.
    Resztę o Renacie powiedziała już Ania przedstawiając osobę Renaty.
    Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam i też mu dziękuję ;-).
    Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkania.
    Tomek

  7. #17
    Dopiero zaczyna Awatar Januchta
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Lębork
    Wiek
    60
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    A dla pokoju 206 to gdzie podziękowania.

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    A ja dziękuję Fomagowi oraz Tomaszowi Albinowi za ping ponga nocną porą i udowodnienie że po alkoholu grać się nie powinno :P Było super fajnie. Całej ekipie Cyfrowe.pl (Mariusz moje zaproszenie nadal aktualne). Renata D. poszukiwana wie za co
    Do następnego spotkania
    Ostatnio edytowane przez xxkomarxx ; 11-06-2013 o 22:28

  9. #19

    Dołączył
    Feb 2013
    Miasto
    Trzcianka-Wielkopolska
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Cześć Janusz.
    No przecież jest napisane (zaznaczone na zielono). ;-)

    Cytat Zamieszczone przez Trygław Zobacz posta
    To i ja coś napiszę.
    Po pierwsze dziękuję Ani za świetną organizację zlotu, za Jej pozytywną energię która jak wirus opanowała wszystkich oraz mistrzowi Yoda za chęć organizacji takiego spotkania.Dziękuję chłopakom z Cyfrowe.pl za miłą obsługę,za doradztwo i ciekawy "wstępniak".Ukłony również w stronę Canon Polska dzięki któremu mieliśmy taki ogrom sprzętu do testowania.Krzyśkowi Tkaczowi dzięki za pokazanie "tajników" jego pracy,za luz i za świetne rady.Tomkowi Albinowi natomiast za pokazanie magii fotografii dzięki której zapewne wielu ze zlotowiczów uświadomiło sobie jaki ogrom pracy i czasu trzeba włożyć aby osiągnąć finalne zdjęcie w fotografii reklamowej.Tobiaszowi za pasję o której opowiadał tak bardzo podekscytowany,pomimo tego że w większości i tak nie wiem o czym mówił.;-)
    Dzięki również wielkie dla wszystkich użytkowników zlotu ponieważ to Oni stworzyli świetną atmosferę,a w szczególności kompanom z pokoju.
    Specjale podziękowania i ukłony w kierunku obsługi hotelowej która sprawiła że czuliśmy się tak dobrze i swobodnie w hotelu podczas całego pobytu,przypuszczam że jeszcze wielu z nas tam wróci na odpoczynek.
    No i na koniec "Wisienka na torcie" czyli podziękowania dla Renaty Dąbrowskiej dzięki której wiem że można spier..... każde zdjęcie...,za jej wrażliwość oraz styl.
    Resztę o Renacie powiedziała już Ania przedstawiając osobę Renaty.
    Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam i też mu dziękuję ;-).
    Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkania.
    Tomek

    Pozdrawiam.

  10. #20
    Dopiero zaczyna Awatar Januchta
    Dołączył
    Sep 2012
    Miasto
    Lębork
    Wiek
    60
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: Ogólny wątek dyskusyjny

    Masz rację zamiast przeczytać to przeglądałem a to chyba jest różnica.
    Żartowałem.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •