Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    59

    Domyślnie Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    Witajcie! Mam taki problem nagrywałam ważny film i w domu okazało się, że miałam plamę na matrycy czy macie jakiś sposób na usunięcie tego z filmu? Taki stempelek jak w PS ale do filmu? Byłabym wdzięczna!

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Praszka
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    wrzuć film do PS i użyj stempla Musisz włączyć animacje (okno/animacja)
    Canon 5D Mark II + 40D + 50mm f1.4 + 28mm 1.8 + 580EX https://www.facebook.com/AdamHombekFotografia

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    ale wtedy muszę usuwać na każdej klatce pokolei tak? A tak to się można zajechać na śmierć, chyba, że idzie to robić na wszystkich na raz, tylko jak?

  4. #4

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    Też miałem ten problem. Po wielu próbach poddałem się i postanowiłem po prostu powtórzyć*nagranie - na szczęście było to coś, co mogłem łatwo nagrać raz jeszcze
    Ale chętnie też się*dowiem na przyszłość o jakichś*rozwiązaniach - w PSie próbowałem z ciekawości, ale właśnie wyglądało na to, że musiałbym to robić na każdej klatce osobno. Da się*to zautomatyzować?

  5. #5

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    Jeśli nadal masz z tym problem podeślij plik na biuro@nuewa.pl postaram się nieodpłatnie zobaczyć co tam można zdziałać.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    A możesz zdradzić*tajemnicę w "czym" byś patrzył?

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    Cytat Zamieszczone przez Ziib Zobacz posta
    Też miałem ten problem. Po wielu próbach poddałem się i postanowiłem po prostu powtórzyć*nagranie - na szczęście było to coś, co mogłem łatwo nagrać raz jeszcze
    Ale chętnie też się*dowiem na przyszłość o jakichś*rozwiązaniach - w PSie próbowałem z ciekawości, ale właśnie wyglądało na to, że musiałbym to robić na każdej klatce osobno. Da się*to zautomatyzować?
    mam podobny problem i przyłączam się do prośby, ktoś wie jak to zautomatyzować?

  8. #8

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    Bardzo ciekawy wątek, a rozwiązaniem pewnie banalne, bo nie z takimi rzeczami filmowcy radzą sobie w oka mgnieniu Zatem czy jest tu jakiś filmowiec?

  9. #9

    Domyślnie Odp: Usuwanie brudów z matrycy na filmie

    możecie nałożyć maski w programie i zakrywać ten brud na matrycy ale na niebie czy jakis jednolitych kolorach sobie tak radziłem

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •