Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [loggerman] Rysujące dziecko

  1. #1

    Domyślnie [loggerman] Rysujące dziecko

    Dwa portrety na początek:
    1:
    2:
    Ostatnio edytowane przez loggerman ; 18-04-2013 o 22:08

  2. #2
    mk
    Guest

    Domyślnie Odp: [loggerman] Rysujące dziecko

    Jakoś tak dziwnie... Wolałbym gdyby twarz dziecka była ostra a nie ołówek... Wydaje mi się, że chodziło tu o jakiegoś typu "artyzm" na zdjęciu, choć mogę się mylić... Takie jakieś nijakie te zdjęcia... Może masz coś z innej perspektywy i z ostrą twarzą dziecka?

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    56
    Posty
    280

    Domyślnie Odp: [loggerman] Rysujące dziecko

    Problem w tym, że nawet ołówek nie jest ostry :-). Zgadzam się z Marcinem że Kolega chyba trochę "przekombinował". Chciał pokazać coś nietypowego, a wyszło... jak wyszło ;-)
    300V, 50D, S 17-50/2,8, S 70-200/2,8, czarny plecaczek, którego nie noszę ;-)

  4. #4
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    warszawa
    Posty
    65

    Domyślnie Odp: [loggerman] Rysujące dziecko

    hmm samo przekombinowanie jest i fajne (w/g mnie) ale za to co innego rzuciło mi się mocno w oczy (albo to monitor) strasznie ciemne te zdjęcia
    -------------------------
    Dovie'andi se tovya sagain

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: [loggerman] Rysujące dziecko

    A mnie nieostre dziecko zupełnie nie przeszkadza, przeszkadza natomiast, że nie za bardzo widać, że to co ma w ręku to kredka i że rysuje - nie widać ani grafitu przyłożonego do kartki, ani rysunku, widać tylko rękaw i coś co wisi na kredce. Gdyby nie tytuł mógłbym nie zorientować się, że o rysowanie chodzi.

  6. #6

    Domyślnie Odp: [loggerman] Rysujące dziecko

    Sam pomysł jest intrygujący, a jakby tak jeszcze jedną fotę strzelić z ostrością na dłoń rysowacza?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •