Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Fotograf w przedszkolu

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    cholera, strach w tym kraju streeta robić
    że tak zapytam, masz dzieci? jak byś zareagował gdyby np. na placu zabaw (powiedzmy, że to też miejsce publiczne) jakiś "gośc z aparatem" podszedł i postanowił sobie pofotorfawować "ile chce" twoje dziecko?
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2009
    Wiek
    60
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    że tak zapytam, masz dzieci?
    Owszem, a będą i wnuki
    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    jak byś zareagował gdyby np. na placu zabaw (powiedzmy, że to też miejsce publiczne) jakiś "gośc z aparatem" podszedł i postanowił sobie pofotorfawować "ile chce" twoje dziecko?
    Żadnej reakcji by nie było !
    W każdym fotografie czy amatorze fotografii widzicie zboczeńca ?! Ludzie ! Otrząśnijcie się !
    Sprzedajecie (darmowo) swoją prywatność na fejsbuku ile wejdzie, a fotografa do przedszkola nie wpuścicie ? Ogarnijcie się ! Byliście kiedyś (a może jeszcze jesteście) dziećmi ? Chodziliście do przedszkoli i nie macie zdjęć z tamtych czasów ?
    Rodzice Wasi też takie cuda odstawiali jak Wy dzisiaj ???

  3. #43
    Bywalec Awatar DarekB
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Działdowo
    Wiek
    56
    Posty
    182

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Tak czytam i zaczynam mieć poważne wątpliwości :-(
    Robię zdjęcia m.in. na meczach trampkarzy i nigdy nie pomyslalem żeby rozmawiać z rodzicami tych dzieciaków albo brać jakieś pisemne zgody. Zdjęcia wrzucam na klubowa stronke www. Mogę mieć jakieś kłopoty? Bo już zglupialem :-( Jestem członkiem tego klubu ale nie mam żadnej specjalnej umowy.

  4. #44
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Wiele razy chodzac po miescie fotografowalem obce dzieci. Nikt mnie nigdy nie wzial za zboczenca, co wiecej rodzice dzieciakow ktore zostaly sfocone przyszli na wystawe z ich pociechami i byli dumni ze moga ogladac ich na zdjeciach. Czytajac forum widze ze niektorzy wpadli w jakas paranoje ..

  5. #45
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez YaneC Zobacz posta
    Owszem, a będą i wnuki

    Żadnej reakcji by nie było !
    W każdym fotografie czy amatorze fotografii widzicie zboczeńca ?! Ludzie ! Otrząśnijcie się !
    Sprzedajecie (darmowo) swoją prywatność na fejsbuku ile wejdzie, a fotografa do przedszkola nie wpuścicie ? Ogarnijcie się ! Byliście kiedyś (a może jeszcze jesteście) dziećmi ? Chodziliście do przedszkoli i nie macie zdjęć z tamtych czasów ?
    Rodzice Wasi też takie cuda odstawiali jak Wy dzisiaj ???
    Przecież nie wszyscy jak to piszesz sprzedają swoją prywatność na fejsie, nie wszyscy nie chcą wpuszczać fotografa itd.

    Czemu mają takie akty strzeliste służyć?

    Czacha - paranoją jest generalizowanie zarówno w jedną jak i drugą stronę.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 20-04-2013 o 21:56
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #46
    Bywalec Awatar benicjusz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Warsaw DC
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez YaneC Zobacz posta
    Owszem, a będą i wnuki

    Żadnej reakcji by nie było !
    W każdym fotografie czy amatorze fotografii widzicie zboczeńca ?! Ludzie ! Otrząśnijcie się !
    Sprzedajecie (darmowo) swoją prywatność na fejsbuku ile wejdzie, a fotografa do przedszkola nie wpuścicie ? Ogarnijcie się ! Byliście kiedyś (a może jeszcze jesteście) dziećmi ? Chodziliście do przedszkoli i nie macie zdjęć z tamtych czasów ?
    Rodzice Wasi też takie cuda odstawiali jak Wy dzisiaj ???
    Może jestem jeszcze dzieckiem, ale moje zabawki są coraz droższe.
    Kiedyś rodzice utroczyli mi klucze u szyi i paradowałem z nimi od 1.klasy przez dwa osiedla... było to w latach 70tych
    Będąc w przedszkolu większość czasu spędziłem na dworze, a teraz?

    teraz niewyobrażam sobie aby 1.klasista chodzał sam przez pół dzielnicy. Czasy są inne i dzieci też są inne, niby mogą nas zadziwić z obsługi elektroniki ale wiatr świszcze im czasem między uszami z głupoty. Co innego robić foto znajomym dzieciakom z klubu, oazy czy czegokolwiek, a co innego obcym dzieciakom. Naprawdę daleki jestem od paranoi lecz obcy to obcy i nie teoretyzujcie ci co nie posiadacie dzieci bo nie macie pojęcia jak to jest.
    Zresztą o jednego matka bardziej dba, a druga wysyła swe dziecię do lodówki, a dzieciak po jej otwarciu krzyczy: matka... jest tylko jedna... Flaszka



    Tapnięte z tapka
    |CANON FF|

  7. #47
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    paranoją jest generalizowanie zarówno w jedną jak i drugą stronę.
    generalizację nie nazwałbym paranoją, tylko rzeczywistym procesem, od którego żaden z nas nie jest w stanie się ustrzec. co więcej, generalizowanie jest zupełnie naturalną czynnością. co innego to jej faktyczna wartość poznawcza...
    ebe ebe

  8. #48
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    znacie jakiś podręcznik z psychologii dla początkujących?

  9. #49
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    generalizację nie nazwałbym paranoją, tylko rzeczywistym procesem, od którego żaden z nas nie jest w stanie się ustrzec. co więcej, generalizowanie jest zupełnie naturalną czynnością. co innego to jej faktyczna wartość poznawcza...
    No to ostatnie miałem na myśli .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez benicjusz Zobacz posta
    Kiedyś rodzice utroczyli mi klucze u szyi i paradowałem z nimi od 1.klasy przez dwa osiedla... było to w latach 70tych
    A rękawiczki też miałeś związane sznurkiem przeciągniętym przez rękawy ?
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •