Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Fotograf w przedszkolu

  1. #11
    Początki nałogu Awatar homesicalien
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    295

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Mówicie o foceniu czy publikacji zdj?

  2. #12
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez homesicalien Zobacz posta
    Mówicie o foceniu czy publikacji zdj?
    Dla rodziców, jeszcze przeczulonych wychodzi na to samo..., dla mnie sprawa nie podlega dyskusji. Chcąc fotografować dzieci w przedszkolu, zdobądź pisemną zgodę rodziców. Przygotuj oświadczenie które że "jako opiekun prawny rodzic, wyrażam zgodę na udział mojego dziecka w grupowej sesji fotograficznej" Możesz też dodać info o zgodzie na publikację na własnej stronie internetowej. Przekaż Ciociom w przedszkolu niech rozdają rodzicom z informacją do kiedy należy dostarczyć podpisane. Kto nie podpisze, to nie fotografuj dzieciaka. Będziesz miał czyste sumienie i święty spokój... Nawet jeżeli prawo tego nie wymaga (a w sumie to nie wiem czy nie wymaga) tego wymaga tego etyka fotografa.

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Może tam wchodzić kto chce, bez ograniczeń? Raczej nie więc nie za bardzo publiczne.
    dokładnie, idze sobie z aparatem po ulicy...O! przedszkole, ide sobie pofocić... byś sie bardzo zdziwił...
    moje dziecko jest już dorosłe, ale też chodziło do przedszkola, i jak bym sie dowiedział że ktos "focił ile chce" moją pocieche to by kamień na kamieniu nie został z przedszkola i nawet szkiłko ze sprzetu fotografa
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 18-04-2013 o 10:15
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #14

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Myślę, że jeszcze dyrekcja przedszkola zglosi się do Ciebie po $$$ za udostępnienie pomieszczenia do fotografowania dzieciaków.
    FX

    Szanuję tylko tych którzy szanują mnie, a reszta na kran może wskoczyć mnie.

  5. #15
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Może tam wchodzić kto chce, bez ograniczeń?
    Dlaczego uciąłeś mój cycat zmieniając sens wypowiedzi?

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    dokładnie, idze sobie z aparatem po ulicy...O! przedszkole, ide sobie pofocić... byś sie bardzo zdziwił...
    moje dziecko jest już dorosłe, ale też chodziło do przedszkola, i jak bym sie dowiedział że ktos "focił ile chce" moją pocieche to by kamień na kamieniu nie został z przedszkola i nawet szkiłko ze sprzetu fotografa
    Jeśli dyrekcja wyraziła by zgode nie miał byś nic do gadania - ot co najwyżej mógł byś zmienic przedszkole I serio nie wiem co złego widzicie w fotografowaniu?

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Dlaczego uciąłeś mój cycat zmieniając sens wypowiedzi?

    --- Kolejny post ---



    Jeśli dyrekcja wyraziła by zgode nie miał byś nic do gadania - ot co najwyżej mógł byś zmienic przedszkole I serio nie wiem co złego widzicie w fotografowaniu?
    nie wiem czy dyrekcja ma takie uprawnienia
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  7. #17
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    BTW jeśli przedszkole nazywa sie Miejskie Przedszkole Publiczne, to dlaczego twierdzicie że nie jest to miejsce publiczne?

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    BTW jeśli przedszkole nazywa sie Miejskie Przedszkole Publiczne, to dlaczego twierdzicie że nie jest to miejsce publiczne?
    idąc tym tokiem rozumowania, jeśli jest toaleta publiczna to znaczy, że można tam focić bez ograniczeń...?
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  9. #19
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Zgodnie z rozporządzeniem ministra infrastruktury z 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, za budynek taki uważa się budynek przeznaczony dla administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, opieki zdrowotnej, opieki społecznej i socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym lub wodnym, poczty lub telekomunikacji oraz inny ogólnodostępny budynek przeznaczony do wykonywania podobnych funkcji. Za budynek użyteczności publicznej uznaje się także budynek biurowy i socjalny.
    Senkju, senkju, baj
    Ostatnio edytowane przez Czacha ; 18-04-2013 o 10:32

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Fotograf w przedszkolu

    Cytat Zamieszczone przez Czacha Zobacz posta
    Senkju, senkju, baj
    czyli kibel sie łapie...
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •