Strona 20 z 70 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 696

Wątek: Adobe Lightroom 5 i 6

  1. #191
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez gregorio1972 Zobacz posta
    2. Napisałem do Polski interfejs dla Adobe Photoshop Lightroom 5, 4 i 3 - HELLOU WORLD i odpisali mi, że nie wiadomo kiedy będzie spolszczenie dla nowszych wersji Lr a jak bedzie to tylko dla klientów, którzy u nich zakupili program.
    Spolszczenie, które współpracuje z najnowszą wersję Lightroom 5.2, link poniżej.

    Adobe Lightroom 5 PL/ENG Win/Mac

  2. #192
    Bywalec Awatar Zybi_S
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Witam

    Cytat Zamieszczone przez gregorio1972 Zobacz posta
    ...
    2. Napisałem do Polski interfejs dla Adobe Photoshop Lightroom 5, 4 i 3 - HELLOU WORLD i odpisali mi, że nie wiadomo kiedy będzie spolszczenie dla nowszych wersji Lr a jak bedzie to tylko dla klientów, którzy u nich zakupili program.
    Oba spolszczenia umieszczone na ich stronie, a także podane w linku w poprzednim poście to dokładnie takie same ( zawartość )pliki.
    Różnią się wyłącznie nazwą.

    Aby poprawnie ( jak by nie było to spolszczenie to wersja testowa ) zadziałało z nowszą wersją np: 5.2, 5.3 itd należy podczas instalacji spolszczenia
    zmienić domyślny katalog !!!

    np: dla wersji 64 bitowej i domyślnym katalogu instalacji LIGHTROOM'a 5

    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop Lightroom 5
    zmieniamy na:
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop Lightroom 5.2

    Pozdrawiam

  3. #193
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez Zybi_S Zobacz posta
    Oba spolszczenia umieszczone na ich stronie, a także podane w linku w poprzednim poście to dokładnie takie same ( zawartość )pliki.
    Różnią się wyłącznie nazwą.

    Aby poprawnie ( jak by nie było to spolszczenie to wersja testowa ) zadziałało z nowszą wersją np: 5.2, 5.3 itd należy podczas instalacji spolszczenia
    zmienić domyślny katalog !!!

    np: dla wersji 64 bitowej i domyślnym katalogu instalacji LIGHTROOM'a 5

    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop Lightroom 5
    zmieniamy na:
    C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop Lightroom 5.2

    Pozdrawiam
    Zakładałem, że zmiana domyślnej lokalizacji instalacji pakietu spolszczenia jest dla wszystkich oczywista
    Tak jak napisałeś, po zmianie katalogu, instalacja przebiega bez problemu. Należy jeszcze pamiętać o zmianie języka na "Automatic (Default)" w preferencjach Lightroom'a oraz restarcie aplikacji.
    Ostatnio edytowane przez digital.photography ; 12-11-2013 o 19:33

  4. #194
    Uzależniony Awatar FOTO-PAN
    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody
    Posty
    513

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez digital.photography Zobacz posta
    Zakładałem, że zmiana domyślnej lokalizacji instalacji pakietu spolszczenia jest dla wszystkich oczywista
    Tak jak napisałeś, po zmianie katalogu, instalacja przebiega bez problemu. Należy jeszcze pamiętać o zmianie języka na "Automatic (Default)" w preferencjach Lightroom'a oraz restarcie aplikacji.

    pewnie nie było by problemu gdyby LR po aktualizacji nagle nie zmieniał sobie folderu docelowego najpierw jest LR 5 a po aktualizacji LR 5.2 trochę to dziwne

  5. #195
    Bywalec Awatar Zybi_S
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Witam

    Cytat Zamieszczone przez digital.photography Zobacz posta
    Zakładałem, że zmiana domyślnej lokalizacji instalacji pakietu spolszczenia jest dla wszystkich oczywista
    Tak jak napisałeś, po zmianie katalogu, instalacja przebiega bez problemu. Należy jeszcze pamiętać o zmianie języka na "Automatic (Default)" w preferencjach Lightroom'a oraz restarcie aplikacji.
    Wygląda na to że nie dla wszystkich skoro udzielono Ci informację o braku spolszczenia dla nowszych wersji.

    Pozdrawiam

  6. #196
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez Zybi_S Zobacz posta
    Wygląda na to że nie dla wszystkich skoro udzielono Ci informację o braku spolszczenia dla nowszych wersji.
    Dostawca/dystrybutor polskiego interfejsu wyraźnie opisał, iż ma ona zastosowanie do wersji 3, 4 i 5. Skoro do wersji 5, Lightroom 5.2 wchodzi w zakres jaki obejmuje polska lokalizacja.

    Cytat Zamieszczone przez gregorio1972 Zobacz posta
    2. Napisałem do Polski interfejs dla Adobe Photoshop Lightroom 5, 4 i 3 - HELLOU WORLD i odpisali mi, że nie wiadomo kiedy będzie spolszczenie dla nowszych wersji Lr a jak bedzie to tylko dla klientów, którzy u nich zakupili program.
    Ktoś najwyraźniej wprowadził użytkownika gregorio1972 w błąd. Ponadto, komunikat wyświetlany podczas instalacji pakietu spolszczenia w żaden sposób nie komunikuje o jego niezgodności. Informuje jedynie o braku folderu docelowego stąd należy wskazać go osobiście.


    Najistotniejsze jest to, że problem został rozwiązany. Osoby niekomunikujące się w języku angielskim, mogą zatem swobodnie korzystać z oprogramowania

  7. #197
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Koszalin i okolice
    Wiek
    45
    Posty
    856

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Czy spolszczenie jest dodatkowo platne?

    Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  8. #198
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez scooter Zobacz posta
    Czy spolszczenie jest dodatkowo platne?
    Spolszczenie można pobrać bezpłatnie.

  9. #199
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Witam.
    Mam pytanie. Czy to spolszczenie nie jest zwykłą nakładką na program i nie blokuje przy okazji niektórych funkcji?
    dobrze się stało, że źle się stało

  10. #200
    Bywalec Awatar Zybi_S
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Witam

    Cytat Zamieszczone przez Natasha Zobacz posta
    Witam.
    Mam pytanie. Czy to spolszczenie nie jest zwykłą nakładką na program i nie blokuje przy okazji niektórych funkcji?
    Nie i Nie.

    Spolszczenie dodaje do odpowiednich katalogów w programie pliki z Polską lokalizacją.

    Pozdrawiam

Strona 20 z 70 PierwszyPierwszy ... 10181920212230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •