Strona 68 z 70 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 696

Wątek: Adobe Lightroom 5 i 6

  1. #671
    Bywalec Awatar sfw
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    To żart? Chyba że masz na myśli nowe komputery i to że użytkownik często nie ma wyjścia. Zapewniam Ciebie, że windows 10 bynajmniej nie pobił żadnych rekordów ilości zainstalowanych kopii
    Zapewniam Ciebie, że na pewno pobił rekord po 24 godz. od udostępnienia: ponad 14,5 mln kopi, kolejny to po dwóch tygodniach od udostępnienia ponad 50 mln a dalej to ... nie chciało mi się szukać. Dla porządku to nie nowe kompy tylko ściągnięte upgrady z serwerów MS i nie, to nie jest żart bez względu na to co Ci się wydaj to fakty.
    Ostatnio edytowane przez sfw ; 29-07-2016 o 21:56

  2. #672

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez sfw Zobacz posta
    Zapewniam Ciebie, że na pewno pobił rekord po 24 godz. od udostępnienia: ponad 14,5 mln kopi, kolejny to po dwóch tygodniach od udostępnienia ponad 50 mln a dalej to ... nie chciało mi się szukać. Dla porządku to nie nowe kompy tylko ściągnięte upgrady z serwerów MS i nie, to nie jest żart bez względu na to co Ci się wydaj to fakty.
    żenada, funkcjonajusz micosoftu reklamuje ten badzdiew ty ... żenada ! Ile dostajesz za reklame ?! Dootyczy usera - sfw -
    Ostatnio edytowane przez iza73 ; 29-07-2016 o 22:07

  3. #673
    Bywalec Awatar sfw
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    żenada, funkcjonajusz micosoftu reklamuje ten badzdiew ty ... żenada ! Ile dostajesz za reklame ?! Dootyczy usera - sfw -
    No tak, jak argumentów brak to idziemy adpersona? Chciałbym pracować w MS ale za stary jestem, emerytów nie przyjmują

    Aaaa i jeszcze jedno dziesiątka zyskuje około 15 mln użytkowników miesięcznie i wygląda na to, że MS idzie na rekord miliarda kompów "zainfekowanych" win10 w ciągu dwóch lat od premiery.
    Ostatnio edytowane przez sfw ; 29-07-2016 o 22:51

  4. #674

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Było sobie zainstalować dobrego antywirusa ... Pozdrawiam kolegę z "mikrosfot poland" ! Lub promotora ms ... : Inforamatyk/pani z pozdrowieniem, pewnego banku :-)))))) Dziękujemy za ten ... dziesieć ...

    --- Kolejny post ---

    A wogóle, te fotkę w avatarze sobie strzeliłeś latjąc czy tak od masz ... guru maciarenko zabrania takich rzeczy ... A jak nie to twój "portret" to go zdejmnij !

  5. #675
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    żenada, funkcjonajusz micosoftu reklamuje ten badzdiew ty ... żenada ! Ile dostajesz za reklame ?! Dootyczy usera - sfw -
    Bardzo proszę o powstrzymanie się od takich wycieczek personalnych. Dalsze kontynuowanie i niepotrzebne zaostrzanie dyskusji skończy się urlopem.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #676
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 026

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Bardzo proszę o powstrzymanie się od takich wycieczek personalnych. Dalsze kontynuowanie i niepotrzebne zaostrzanie dyskusji skończy się urlopem.
    To żeby bylo bez wycieczek personalnych: Kolekcjoner, żenada
    Żeby na porządnym forum, w dodatku w wątku o Adobe, dopuszczać do ringu fanbojów i hejterów MS. W pień bym to wyciął
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  7. #677
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    A wogóle, te fotkę w avatarze sobie strzeliłeś latjąc czy tak od masz ... guru maciarenko zabrania takich rzeczy ... A jak nie to twój "portret" to go zdejmnij !
    Ten wpis to nowa jakość na CB. Zwłaszcza pod adresem gościa z Mińska Mazowieckiego.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  8. #678
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    Było sobie zainstalować dobrego antywirusa ... Pozdrawiam kolegę z "mikrosfot poland" ! Lub promotora ms ... : Inforamatyk/pani z pozdrowieniem, pewnego banku :-)))))) Dziękujemy za ten ... dziesieć ...

    --- Kolejny post ---

    A wogóle, te fotkę w avatarze sobie strzeliłeś latjąc czy tak od masz ... guru maciarenko zabrania takich rzeczy ... A jak nie to twój "portret" to go zdejmnij !
    Polski język jest trudny, to fakt.
    Czy moderator śpi?

  9. #679
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    A co tam słychać w lighroomie na win10? Działa dobrze? Żadnych problemów?

  10. #680
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Polski język jest trudny, to fakt.
    Czy moderator śpi?
    Nie na tyle trudny żeby nie zrozumieć obrzydliwej insynuacji pod adresem naszego kolegi z CB, prezentującego wybitne foty lotnicze i przy okazji pilota elitarnej jednostki.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

Strona 68 z 70 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •