Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

  1. #21
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Będziesz Miał Wydatki - ja uslyszalem od mojego instruktora ok. rok temu.
    Niemniej wydaje mi sie, ze to ludzie starej daty, majacy doczynienia ze starymi BMW tak mawiaja

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Mój kolega kupił nowe BMW pięćset coś i przejechał zaledwie 750 000 km i rozleciał się silnik. To jakieś nieporozumienie a nie samochód.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Mój kolega kupił nowe BMW pięćset coś i przejechał zaledwie 750 000 km i rozleciał się silnik. To jakieś nieporozumienie a nie samochód.
    Znajdź samochód powiedzmy produkowany od 2000r i niech przejedzie bezawaryjnie 300tyś to już bedzie WYCZYN.
    Im nowsze samochody tym mniej trwałe, miałem w rodzinie mercedesa dostawczego z 88roku na ropę, który wyzerował licznik i jechał od nowa bez żadnej grubszej awarii =) a pił wszystko, wlałbyś mu skarpetę nasączoną ropą i by jechał

  4. #24
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    Mój kolega kupił nowe BMW pięćset coś i przejechał zaledwie 750 000 km i rozleciał się silnik. To jakieś nieporozumienie a nie samochód.
    Jasne, bo wiele innych aut rozpada się dużo wcześniej - rzeczywiście nie powinno tak być .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #25
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Czy tylko ja widzę z tekście Sergiusza ironię?

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    może i tak, ale gadanie o bmw jako o będziesz miał wydatki to gruba przesada patrząc na dzisiejszy rynek samochodów, chyba że mówimy o rynku wtórnym gdzie u nas 90% samochodów jest "IGŁA FULL WYPAS Z NIEMIEC IDEALNE JAK NÓWKA" z przebiegiem oczywiście poniżej 200tyś i jeszcze bezwypadkowe - kupując taki szrot to każdy samochód można nazwać "będziesz miał wydatki" =)

  7. #27
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Poezja!!!
    To nie obrazek z X'ów, ale miałem okazje pojeździć właśnie X'ami trochę tej zimy w ramach akcji promocyjnej "Rzuć wyzwanie zimie" Dostawałeś nowiutkie X5 albo X3 na cały dzień i jeździłeś gdzie chciałeś. Od tej pory po nocach śnią mi się tylko "beemki" i chociaż w tym momencie nie stać mnie na takie auto, to właśnie BMW wie jak rozpalać marzenia... dlatego są najlepsi...

  8. #28
    Uzależniony Awatar kaindox
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    598

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Salas Nie traktuj tego tak śmiertelnie poważnie
    Ostatnio edytowane przez kaindox ; 20-04-2013 o 21:55

  9. #29
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Cytat Zamieszczone przez kaindox Zobacz posta
    Salas Nie traktuj tego tak śmiertelnie poważnie
    ależ skąd, o moje zdrowie możesz być całkowicie spokojny... Zastanawia mnie tylko skąd pogarda u Nas marką BMW gdzie np. w Stanach czy w innych krajach Europy jest to synonim luksusu i bezpieczeństwa.
    Kumpel kupił 20 letnią beemkę z serii "5" a komfort jazdy jest nieporównywalnie wyższy jak w mojej nowej toyotce... więc coś w tym chyba jest...

  10. #30
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736

    Domyślnie Odp: Top 10 marek o najlepszej reputacji.

    Cytat Zamieszczone przez szambonur Zobacz posta
    Poezja!!!
    https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-c.ak/...42371697_n.jpg
    To nie obrazek z X'ów, ale miałem okazje pojeździć właśnie X'ami trochę tej zimy w ramach akcji promocyjnej "Rzuć wyzwanie zimie" Dostawałeś nowiutkie X5 albo X3 na cały dzień i jeździłeś gdzie chciałeś. Od tej pory po nocach śnią mi się tylko "beemki" i chociaż w tym momencie nie stać mnie na takie auto, to właśnie BMW wie jak rozpalać marzenia... dlatego są najlepsi...
    E tam najlepsi. Są dobrzy jakich wielu .

    Cytat Zamieszczone przez szambonur Zobacz posta
    ależ skąd, o moje zdrowie możesz być całkowicie spokojny... Zastanawia mnie tylko skąd pogarda u Nas marką BMW gdzie np. w Stanach czy w innych krajach Europy jest to synonim luksusu i bezpieczeństwa.
    Kumpel kupił 20 letnią beemkę z serii "5" a komfort jazdy jest nieporównywalnie wyższy jak w mojej nowej toyotce... więc coś w tym chyba jest...
    Ja tam nie widzę żeby była pogarda do BMW - IMHO to u nas bardzo ceniona marka.
    Marka została pewnie trochę "zepsuta" przez łysych ze złotymi łańcuchami co to preferują czarne BMki ale bez przesady .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •