Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 129

Wątek: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

  1. #1
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Kochani!

    Przygotowaliśmy dla Was propozycję spędzenia czerwcowego FOTO weekendu w gronie forumowiczów. Zapraszamy Was na Zlot Canon-Board.info.

    Długo zbierałem się do zorganizowania tego wydarzenia, ale w końcu się udało i mam nadzieję, że będzie to fajne wydarzenie fotograficzne, które zintegruje bardziej najaktywniejszych użytkowników naszego forum.


    Krótko i to co najważniejsze poniżej:

    Gdzie?
    Na wschód od Gniezna. Dokładne miejsce podane będzie uczestnikom imprezy.

    EDIT: Hotel nad jeziorem Niedzięgiel. Na wschód od Witkowo, z kolei Witkowo jest na połud-wschód od Gniezna. Od Gniezna to jest ok 25km.


    Kiedy?
    7-9 czerwca 2013r. (piątek rano do niedziela popołudnie)

    Program zlotu / atrakcje
    ---------------------------------------
    Przewidujemy warsztaty fotograficzne, możliwość testowania sprzętu (obiektywy, body itd.) oraz różnych akcesoriów. Dodatkowo prezentacje dot. najnowszych produktów Canon, technologii druku, może coś o retuszu itp. Do tego zorganizujemy jakiś konkursik i postaramy się o rabaty na sprzęt oraz gadżety dla uczestników.

    Postaramy się wyprodukować niewielką partię gadżetów z logo canon-board.info.

    Podczas zlotu dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu i studio (dyżur osoby od ok 09:30 do 19:00) Uczestnicy będą mogli przychodzić wymieniać wypożyczony sprzęt oraz drukować swoje fotografie czy korzystać ze sprzętu studyjnego, porad itp.

    (kolejne informacje będziemy pisać w tym wątku)

    W piątek 7.06.2013
    ---------------------
    Specjalny warsztat fotografii ślubnej czyli jak, co robić aby na zdjęciach zarobić i klientów zadowolić. Zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzi Krzysztof Tkacz. Będziecie mogli własnoręcznie przetestować sprzęt Canona w pracy z modelową parą młodą. Chwila teorii, później praktyka (razem ok 6 godz.).

    Wieczorem/nocą wspólne oglądanie meczu Polska - Mołdawia (jakiś projektor Canon'a spróbujemy wykorzystać) i/lub obserwacje nieba lornetkami i teleskopami dla chętnych.


    Krótko o prowadzącym:
    Architekt bez powołania, fotograf z zamiłowania. Specjalizując się w fotografii ślubnej, od 6 lat realizuje swoje pomysły pod marką Matrimonio. www.matrimonio.pl
    Jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych.
    Wraz z Sebastianem Małachowskim prowadzi autorski projekt warsztatów
    fotograficznych Blyskotliwie.pl www.blyskotliwie.pl



    W Sobotę 8.06.2013
    ----------------------
    Będzie coś o filmowaniu, trochę o obrabianiu i drukowaniu ale przede wszystkim testowanie i praca z modelkami. Do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania zlotu będzie sprzęt Canona. Aparaty, obiektywy, lampy, drukarki itp.
    Do tego może wciśniemy dla chętnych konkursik.

    W sobotę i w niedzielę wiedzą będzie dzielić się z Wami Renata Dąbrowska - od 2005 roku współpracuje z trójmiejskim oddziałem “Gazety Wyborczej”. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
    Wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej: Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto oraz Gdańsk Press Photo.
    Renata dla chętnych poprowadzi warsztat z zakresu fotografii reportażowej dokumentalnej.


    W Niedzielę 9.06.2013
    ----------------------
    Rankiem jeszcze coś sfotografujemy :-), później podsumujemy naszą pracę, podyskutujemy, wydrukujemy nasze dzieła, oddamy wypożyczony sprzęt i rozjedziemy się do domów.

    Szczegółowa agenda ogłoszona zostanie niedługo.

    Koszt uczestnictwa

    W cenie zawiera się: pobyt od piątku rano do niedzieli po południu (nocleg w pokojach 2 lub 3 osobowych), wyżywienie (3 posiłki dziennie), wieczorne atrakcje (m.in. wspólne ognisko) ale przede wszystkim możliwość udziału w warsztatach, testach, pracach z modelkami, szkoleniach, możliwość wydruku prac testowych itp.

    Dla pierwszych 10 śmiałków, którzy już dziś wiedzą, że nie odpuszczą takiej okazji, mamy specjalną cenę udziału w zlocie: 290 zł (cena ważna dla pierwszych 10 zgłoszeń i wpłat zadatku i nie później niż do 10.05.2013, decyduje data wpływu na konto; czyli kto pierwszy ten ma taniej)
    Standardowy koszt udziału wynosi: 390


    Cena nie zawiera:
    - alkoholu
    - kosztów dojazdu na miejsce zlotu

    O rezerwacji miejsca decyduje wpłata 100 zł zadatku na rachunek bankowy numer:
    92 1090 1098 0000 0001 1323 6883 należący do FOMAG spółka z.o.o
    Podając w tytule przelewu: ZLOT CB nick [imię i nazwisko]

    Ilość miejsc ograniczona. Wystawiamy faktury VAT.

    Kto może brać udział w zlocie?

    W zlocie mogą wziąć udział pełnoletni użytkownicy forum Canon-board.info. Wymagane jest posiadanie konta na forum w dniu poprzedzającym ogłoszenie zlotu czyli data założenia niniejszego wątku. Uczestnicy muszą być osobami pełnoletnimi.
    Sugerujemy aby byli to użytkownicy aparatów fotograficznych marki Canon :-)


    Jest możliwość pobytu osób towarzyszących nie uczestniczących w szkoleniach i testowaniu sprzętu. Informacje o koszcie pobytu takich osób zostaną udostępnione na życzenie. W grę wchodzi tylko pakiet doba+pełne wyżywienie (nie będziemy przecież sprawdzać dowodów przy wejściu do restauracji/jadalni... :-) )

    Jak zgłosić swój udział?

    Pamiętajcie, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę zgłaszać się w tym wątku.

    Po zgłoszeniu w wątku, proszę o szczegóły zgłoszenia na adres: redakcja@canon-board.info
    W zgłoszeniu należy podać:
    imię i nazwisko
    nick na forum
    telefon kontaktowy
    posiadany model aparatu cyfrowego, z którego będzie się korzystać na zlocie
    konkretny model sprzętu Canona, który chcielibyście przetestować (postaramy się w miarę
    możliwości wziąć pod uwagę Wasze preferencje)
    Załącznik: potwierdzenie przelewu 100 zł zadatku na podany wyżej numer rachunku

    Jeśli nie jadasz mięsa będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym wcześniej (abyśmy mogli przygotować menu również dla Ciebie)
    Na końcu zgłoszenia należy umieścić oświadczenie następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FOMAG spółka z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do organizacji wyjazdu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

    Partnerzy
    Canon Polska
    Sklep Cyfrowe.pl
    EIZO
    … (kolejni w trakcie ustaleń)


    Informacje końcowe

    Organizatorem zlotu jest firma FOMAG spółka z.o.o z siedzibą w Gdańsku, ul. Zygmunta Czubińskiego 9/U9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu imprezy lub jej odwołania w przypadku braku chętnych. W tym przypadku wszelkie zadatki zostaną zwrócone uczestnikom.

    Szczegółowy regulamin, bo taki chyba wypada stworzyć, jest w przygotowaniu….

    W razie pytań, piszcie w tym wątku.

    Z ekipy moderatorskiej będą:
    - fomag
    - michael_key


    LISTA UCZESTNIKÓW:
    (pogrubione nicki to wpłacony zadatek)
    FULL - główna należna opłata uiszczona
    FULL2 - opłata razem z ew. osobami towarzyszącymi
    --------------------------------------------------
    1. jazon - FULL
    2. lok - FULL
    3. xxkomarxx - FULL +1
    4. tryba - FULL
    5. andre1978 - FULL +1
    6. przemo_k - FULL
    7. Trygław - FULL
    8. Lemano - FULL
    9. ----
    10. medyk77 - FULL
    11. szmitkens - FULL
    12. szopalek - FULL
    13. architectus21st
    14. Januchta - FULL
    15. edytach - FULL +1
    16. Josedela
    17. leszek.dopke - FULL
    18. bigi - FULL
    19. jakubiakstudio - FULL
    20. Barthek1983* - FULL
    21. sawek* - FULL
    22. Pieta - FULL
    23. dadafafa - FULL
    24. marcz - FULL
    25. DarekS6 - FULL
    26. Pedro44 FULL*
    27. kkocis - FULL
    28. Jarek - FULL
    29. michael_key - FULL
    30. zuch - FULL
    31. pałka - FULL
    32.
    33.
    34.
    35.
    KONIEC

    TheBest - wykluczony, brak zapłaty zadatku, brak kontaktu z uzytkownikiem
    Ostatnio edytowane przez fomag ; 04-06-2013 o 20:52

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Chętnie, tylko weekend w środku sezonu ślubnego...? Trochę słaby termin. Nie wiem, jak inni, ale ja mam 7 i 8 zlecenia
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #3
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Chętnie, tylko weekend w środku sezonu ślubnego...? Trochę słaby termin. Nie wiem, jak inni, ale ja mam 7 i 8 zlecenia
    No ja wiem... ale z jednej strony lipiec/sierpień to ludzie mają swoje urlopy, nie mówiąc o cenach hoteli w sezonie czy wolnych miejscach.... Dalej do kwietnia to zimę mamy... trzeba by zlot przenieść na ... listopad? Bo wrzesień też śluby, październik to też konferencje różne...

    Jaki by termin nie wziąć to coś jest nie tak, jak nie śluby to jakieś eventy do kręcenia/fotografowania itd.

    Ale chętnie posłucham sugestii co do terminu, aby następnym razem bardziej pasowało większej liczbie osób.

  4. #4
    Początki nałogu Awatar rysz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    ~Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    271

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Trochę kiepsko wygląda informacja o miejscu:
    Na wschód od Gniezna. Dokładne miejsce podane będzie uczestnikom imprezy.
    Czyli dopóki się nie zgłoszę i nie zapłacę, to nie będę wiedział, czy jestem w stanie dojechać. Bo jak? Pociągiem do Gniezna i dalej na wschód rowerem?
    W ciemno się przecież nie zapiszę

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Ja nie mowie, zeby w sierpniu, tylko zeby w tygodniu...
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #6
    Bywalec Awatar aciek_l
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Poznań, Częstochowa
    Wiek
    35
    Posty
    213

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    W tygodniu z kolei będą mogli dojechać tylko Ci szczęsciarze, którzy żyją głównie z fotografii.

  7. #7
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    834

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cichy pewnie już tam montuje stoisko z Tamronami

  8. #8
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Mi termin pasuję, więc jestem na tak

  9. #9
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Termin jak najbardziej OK, z przyjemnością zgłaszam swoje uczestnictwo

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Termin dobry bo akurat w piątek 7 czerwca „gramy” z Mołdawią. A nie ma to jak w dobrym towarzystwie mecz obejrzeć. Choć ja i tak mam z głowy ponieważ nie jestem użytkownikiem aparatu Canon. Ale trzymam kciuki aby się udało.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

Strona 1 z 13 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •