Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 129

Wątek: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

  1. #101
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    odpowiadam po kolei:
    1)
    Co do wpłaty reszty - musi znaleźć się do 31 maja na naszym koncie.

    Tak, wystawiamy faktury (na firmę lub na osobę, jak wolicie) lub paragony, ale dostaniecie to dopiero na zlocie bo łatwiej tak dostraczyć no i wpłata musi być na koncie.

    Już teraz możecie przekazywać dane do faktury. Kto nie dostarczy, dostanie paragon.

    2) pies
    Z tego co wiemy od hotelu to jedynie na prawdę malutkie yorki byłyby dopuszczalne.

    3) adres hotelu
    Adres hotelu dostaniecie emailem na kilka dni wcześniej, z pełnymi danymi GPS, mapkami i telefonami kontaktowymi także do nas i do hotelu, w razie potrzeby.

    4) dojazdy
    Proszę organizować się tu na forum, fajnie jest wspólnie dojechać na miejsce.
    Jeśli bedzie potrzeba jakiegoś "sholowania" kogoś z Gniezna czy z Witkowo - dawajcie znać, pomożemy dostać się do hotelu.


    5) sprzęt Canon / Sigma
    Canon sponsoruje to będzie sprzęt Canon czyli tam gdzie Canon coś produkuje, będzie Canon, jak nie produkuje - to mogą być inne marki.



    UWAGA!

    Czekamy na ostatnie wpłaty zadatku. Kto nie potwierdzi udziału poprzez wpłatę zadatku do końca tego tygodnia nie otrzyma niespodzianki w tzw. 'Welcome pack'. Na prawdę warto!

  2. #102
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez Canoniarz1984 Zobacz posta
    Sprzęt będzie jedynie Canon? Interesowałyby mnie zabawa obiektywami Sigma .. szczególnie 35 1.4 & 85 1.4
    Canoniarz1984... a ty przecież nie jesteś na liście uczestników...

  3. #103

    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Koszalin
    Wiek
    62
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Sory . Ja pytałem o możliwość przyjechania z psem a nie Yorkiem . A informacja że tylko malutkie Yorki to znaczy że można przywieźć ze sobą tyko pchły ?

    --- Kolejny post ---

    Będę jechał z Koszalina . Jak ktoś chętny to mogę zabrać bo chyba jednak " pcheł " z sobą nie zabiorę . Może po drodze . Proszę o info .

  4. #104
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez DarekS6 Zobacz posta
    Sory . Ja pytałem o możliwość przyjechania z psem a nie Yorkiem . A informacja że tylko malutkie Yorki to znaczy że można przywieźć ze sobą tyko pchły ?
    Dobre. Rozbawiło mnie

  5. #105

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    zgłaszam chęć uczestnictwa w zlocie. Proszę o potwierdzenie, czy są jeszcze wolne miejsca.

  6. #106
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez pałka Zobacz posta
    zgłaszam chęć uczestnictwa w zlocie. Proszę o potwierdzenie, czy są jeszcze wolne miejsca.
    Kochany użytkowniku
    Proszę o przeczytanie najlepiej całego niniejszego wątku (wiem, zrobił się długi, ale warto) bo jest w nim wiele informacji o zlocie.

    Np. ten post informuje o tym, ze jest 35 miejsc dla użytkowników nie licząc ew. osób towarzyszących.

    Oczywiście musisz fotografować Canon'em.

    Polecam przeczytanie pierwszego postu - tam jest napisane jak się zgłosić.

    Z uwagi na to, że to już tuż tuż, od razu proponuję wpłatę całości 390 zł a nie tylko zadatku.

    Zapraszam!

  7. #107
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Kochani!

    Szybka akcja!

    Proszę wszystkich uczestników o pilne przesłanie na redakcja @ canon-board.info rozmiaru koszulki T-shirt (S, M, L, XL)! Jeśli nie dostaniemy kompletu to będziemy musieli improwizować jeśli chodzi o rozmiar.

    Niestety na ten pomysł wpadliśmy niedawno, dlatego nie prosiliśmy przy zgłoszeniu o informację o rozmiarze koszulki :-/

  8. #108
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdansk
    Wiek
    47
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Witam
    Zgłaszam chęć udziału w zlocie

  9. #109

    Dołączył
    May 2013
    Miasto
    Koszalin
    Wiek
    62
    Posty
    14

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Witam

    Koszulka XL

    pozdrawiam

  10. #110
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!

    Cytat Zamieszczone przez DarekS6 Zobacz posta
    Witam

    Koszulka XL

    pozdrawiam
    Cytat Zamieszczone przez fomag
    Proszę wszystkich uczestników o pilne przesłanie na redakcja@canon-board.info rozmiaru koszulki T-shirt (S, M, L, XL)
    Napisz maila.

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 910111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •