Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Newswear Small Fanny Pack?

  1. #1
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Newswear Small Fanny Pack?

    Witajcie!
    Mam pytanie do posiadaczy Small Fanny Pack newswear'a. Jak używa się go w praktyce? Wady, zalety? Może zwykły pas z pokrowcami byłby lepszy/gorszy? Interesują mnie wszystkie opinie
    Ciekaw też jestem sposobu w jaki sakwy zostały przyszyte do tej 'bazowej' części, która przylega do ciała. Może ktoś zarzuci jakieś zdjęcia?
    Będę wdzięczny, dzięki!

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    254

    Domyślnie Odp: Newswear Small Fanny Pack?

    ja ostatnio miałem w ręce large fanny packa, bardzo solidnie wykonany, wygodny, jak przed oględzinami miałem wątpliwości, tak teraz wiem, że muszę go mieć

  3. #3
    dawniej jas_rambo
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Newswear Small Fanny Pack?

    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ja ostatnio miałem w ręce large fanny packa, bardzo solidnie wykonany, wygodny, jak przed oględzinami miałem wątpliwości, tak teraz wiem, że muszę go mieć
    No właśnie czytałem całkiem konkretną recenzję large fanny z niezłymi zdjęciami (niestety nie ma takiej o small fanny). Z newswear'ami miałem do czynienia już wcześniej i wiem, że są wykonane bardzo porządnie, jednak zastanawiam się jak w praktyce wygląda użycie small fanny, który ma na stałe przymocowane sakwy. Z tego co widzę na nielicznych zdjęciach i się domyślam, praca z tym jest zupełnie inna niż w przypadku pojedynczych sakiew przy pasie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •