Strona 1 z 124 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1239

Wątek: Sprzęt do ślubów cz. IV

  1. #1
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Sprzęt do ślubów cz. IV

    Czas rozpocząć IV część kultowego wątku

    Poniżej linki do poprzednich części:


  2. #2
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Dziękuję za opinie i porady
    To prawda, że lepiej ff, trzeba jednak pamiętać o jednym:iż aktualnie jestem posiadaczką 450 więc przeskoczenie na 5d może być nieopłacalne z tego powodu, że nie dam rady wykorzystać w pełni funkcji aparatu...no chyba, że się mylę?Nie ukrywam, że chcę mieć jak najlepszy sprzęt(w przyszłości), ale na pewno nie dla "szpanu"- teraz miałabym piękną, dużą puszkę, ale może nie dałabym rady z obsługą.
    To może taka forma pocieszenia bo w wniosku już wyszczególniłam 60d i 17-55 2.8., po raz kolejny uważam, że przejście z 450 będzie mi na razie wystarczało. Postaram się cenę zdjęć dostosować do jakości. Po za tym gdzie na wesele bym nie poszła to fotografa z 5d, 7d nie widziałam, 60,40,a a nawet 350 -to owszem

  3. #3
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez MikaMikey Zobacz posta
    Po za tym gdzie na wesele bym nie poszła to fotografa z 5d, 7d nie widziałam, 60,40,a a nawet 350 -to owszem
    Nie oceniam tych fotografów, o których piszesz ale... po prostu każdy fotografuję tym czy jemu pasuję najlepiej. Najwidoczniej wiedzą czego chcę od sprzętu i potrafię jego atutu w pełni wykorzystać. Super puszka nie zrobi zdjęć (ale to wiadomo )

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    moja córka robiła jeszcze w zeszłym roku 350D i z dobrą szklarnią i jak nie ma ekstremalnych warunków daje radę, a czasem jestem w szoku i na kilku zleceniach byliśmy razem i obrabiałem jej część materiału i uważam że jako backup spokojnie może być

  5. #5
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    robta co chceta - jak dla mnie to nawet lepiej, ze poki co dalej foto slubni cisna na niepelnoklatkowych matrycach
    ja napisalem co mysle i teraz mam czyste sumienie ;]

  6. #6

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez MikaMikey Zobacz posta
    Dziękuję za opinie i porady
    To prawda, że lepiej ff, trzeba jednak pamiętać o jednym:iż aktualnie jestem posiadaczką 450 więc przeskoczenie na 5d może być nieopłacalne z tego powodu, że nie dam rady wykorzystać w pełni funkcji aparatu...no chyba, że się mylę?
    uwazam ze sie mylisz, ff nie gryzie a tym bardziej nie ma kosmicznych funkcji ktorych bys nie byla w stanie ogarnac, najwazniejsze to AF, ISO i pomiar swiatla, reszta to troche zbedne dodatki bez ktorych mozna sie obejsc. Obrazek z FF ma to do siebie ze dobrze sie go obrabia, jest szczegolowy, plastyka jest dobra ale pod warunkiem ze podepniesz dobre obiektywy.

  7. #7
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    wogole co to za dziwne rozumowanie, ze "nie ogarne funkcji lustrzanki z FF"
    roznica jest w zasadzie tylko w jakosci obrazu (miazdzaca przewaga FF w zastosowaniach slubnych)
    kombinujesz MikaMikey jak kon pod gore - kiedy Ci tu doradzamy jak warto zainwestowac te pieniadze

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    moja córka robiła jeszcze w zeszłym roku 350D i z dobrą szklarnią i jak nie ma ekstremalnych warunków daje radę, a czasem jestem w szoku i na kilku zleceniach byliśmy razem i obrabiałem jej część materiału i uważam że jako backup spokojnie może być
    mozna gdzies zobaczyc te zdjecia z 350D i dobrymi szklami autorstwa Twojej corki?

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez BeatX Zobacz posta
    wogole co to za dziwne rozumowanie, ze "nie ogarne funkcji lustrzanki z FF"
    roznica jest w zasadzie tylko w jakosci obrazu (miazdzaca przewaga FF w zastosowaniach slubnych)
    kombinujesz MikaMikey jak kon pod gore - kiedy Ci tu doradzamy jak warto zainwestowac te pieniadze

    --- Kolejny post ---


    mozna gdzies zobaczyc te zdjecia z 350D i dobrymi szklami autorstwa Twojej corki?
    a może inaczej, w wolnej chwili wrzucę coś z tylko "słusznych body" i między nimi te z 350D i zobaczymy ilu się wyzna ?

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    141

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez MikaMikey Zobacz posta
    Dziękuję za opinie i porady
    To prawda, że lepiej ff, trzeba jednak pamiętać o jednym:iż aktualnie jestem posiadaczką 450 więc przeskoczenie na 5d może być nieopłacalne z tego powodu, że nie dam rady wykorzystać w pełni funkcji aparatu...no chyba, że się mylę?Nie ukrywam, że chcę mieć jak najlepszy sprzęt(w przyszłości), ale na pewno nie dla "szpanu"- teraz miałabym piękną, dużą puszkę, ale może nie dałabym rady z obsługą.
    Moim zdaniem źle rozumujesz. Wykorzystujesz tak samo tylko w ff ustawiasz iso np. 3200 i nadal masz ładne zdjęcia.

  10. #10
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    a może inaczej, w wolnej chwili wrzucę coś z tylko "słusznych body" i między nimi te z 350D i zobaczymy ilu się wyzna ?
    O to, to .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 1 z 124 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •