Strona 72 z 124 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1239

Wątek: Sprzęt do ślubów cz. IV

  1. #711

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    A ja mam pytanie do Panów i Pań...
    Mam mega dylemat posiadam obecnie C20mm F2/8 i czegoś mi w nim brak, z racji używania 35mm... Jestem zwolennikiem systemówek obiektywów i mam ciągły dylemat co kupić szerszego, czy C14mm, czy Samyang 14mm, czy Tokina 16-28mm.
    Powiem tak uwielbiam stałki, pożyczyłem kiedyś C16-35L2 i jakoś mnie nie urzekł więc boję się tej zmiennej Tokiny.
    Co do S14mm to jest nie C i bez AF, wg testów lepszy, ale jakoś mi się wydaje że Ci PRO nie używają Samyanga, tylko Canona
    I taki dylemat czy C14, czy coś innego... No i czy Canon 14mm nie jest za szeroki na śluby?

  2. #712
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez mysza82 Zobacz posta
    A ja mam pytanie do Panów i Pań...
    Mam mega dylemat posiadam obecnie C20mm F2/8 i czegoś mi w nim brak, z racji używania 35mm... Jestem zwolennikiem systemówek obiektywów i mam ciągły dylemat co kupić szerszego, czy C14mm, czy Samyang 14mm, czy Tokina 16-28mm.
    Powiem tak uwielbiam stałki, pożyczyłem kiedyś C16-35L2 i jakoś mnie nie urzekł więc boję się tej zmiennej Tokiny.
    Co do S14mm to jest nie C i bez AF, wg testów lepszy, ale jakoś mi się wydaje że Ci PRO nie używają Samyanga, tylko Canona
    I taki dylemat czy C14, czy coś innego... No i czy Canon 14mm nie jest za szeroki na śluby?
    Mam Tokinę przedtem miałem właśnie samiego 14mm. Bylem mega zadowolony i nie mam takiego zdania jak Ty, że pro używają tylko Canona. Używa się tego co komu pasuje i pozwala uzyskać zakładany Cię cel. 14mm świetne do kościoła i na plenery na ślub juz gorzej. Tokina znakomita optycznie i ostra. Ale jak widzę masz już wyrobione zdanie ;-)
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  3. #713
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez mysza82 Zobacz posta
    A ja mam pytanie do Panów i Pań...
    Mam mega dylemat posiadam obecnie C20mm F2/8 i czegoś mi w nim brak, z racji używania 35mm... Jestem zwolennikiem systemówek obiektywów i mam ciągły dylemat co kupić szerszego, czy C14mm, czy Samyang 14mm, czy Tokina 16-28mm.
    Powiem tak uwielbiam stałki, pożyczyłem kiedyś C16-35L2 i jakoś mnie nie urzekł więc boję się tej zmiennej Tokiny.
    Co do S14mm to jest nie C i bez AF, wg testów lepszy, ale jakoś mi się wydaje że Ci PRO nie używają Samyanga, tylko Canona
    I taki dylemat czy C14, czy coś innego... No i czy Canon 14mm nie jest za szeroki na śluby?
    Z racji używania 35mm brakuje ci czegoś w 20mm i chcesz kupić 14mm ? Dobrze zrozumiałem ?

  4. #714

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez crazy Zobacz posta
    Mam Tokinę przedtem miałem właśnie samiego 14mm. Bylem mega zadowolony i nie mam takiego zdania jak Ty, że pro używają tylko Canona. Używa się tego co komu pasuje i pozwala uzyskać zakładany Cię cel. 14mm świetne do kościoła i na plenery na ślub juz gorzej. Tokina znakomita optycznie i ostra. Ale jak widzę masz już wyrobione zdanie ;-)
    Nie no aż tak wyrobionego nie mam, ale boje się zoomów, nadal w głowie wydaje mi się że stałki są lepsze A dlaczego zamieniłeś Samiego na Tokine?

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Z racji używania 35mm brakuje ci czegoś w 20mm i chcesz kupić 14mm ? Dobrze zrozumiałem ?
    No tak myślę aby sprzedać C20mm i zakupić 14mm tylko nie wiem czy C czy S, czy własnie ta Tokina 20mm wydaje mi się za wąska, szkoda że Canon nie ma obiektywu 16mm 1.8
    Ostatnio edytowane przez mysza82 ; 23-12-2014 o 23:04

  5. #715
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez mysza82 Zobacz posta
    Nie no aż tak wyrobionego nie mam, ale boje się zoomów, nadal w głowie wydaje mi się że stałki są lepsze A dlaczego zamieniłeś Samiego na Tokine?



    No tak myślę aby sprzedać C20mm i zakupić 14mm tylko nie wiem czy C czy S, czy własnie ta Tokina 20mm wydaje mi się za wąska, szkoda że Canon nie ma obiektywu 16mm 1.8
    Nie ma się czego bać zoomow, wymieniłem dla wygody mimo że waga wzrosła i miałem jeszcze 24mm z której średnio byłem zadowolony wiec sprzedałem 2szkla w zamian za jedno lepsze
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  6. #716

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    A może Tamron 15-30 mm f/2.8 ?
    ...

  7. #717

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez Mojlo Zobacz posta
    A może Tamron 15-30 mm f/2.8 ?
    A co to? Dobre to? Bo cena ciekawa.

  8. #718
    Początki nałogu Awatar Ligo
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    IL
    Posty
    337

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez mysza82 Zobacz posta
    A co to? Dobre to?
    Tego nie wie nikt.
    Na dzień dzisiejszy.

  9. #719
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Oberschlesien
    Posty
    389

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    Cytat Zamieszczone przez mysza82 Zobacz posta
    Bo cena ciekawa.
    Cena jest z kosmosu jak za kundla. No i waga dla Pudziana.

  10. #720

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. IV

    No ale to co, nie polecacie stałki C14mm? Bo za droga czy ogólnie za szeroka na śluby?
    Bardzo też myślę nad tą Tokiną ale po zakupie zapewne czeka mnie wizyta u nich aby mi skalibrowali z body

Strona 72 z 124 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •